Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Скачати дипломна робота безкоштовно: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів / сторінка 22

Назва:
Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,59 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 

При перевірці збору з операцій продажу ювелірних виробів із золота, платини і дорогоцінного каміння можуть бути використанні: Головна книга; платіжні доручення, виписки банку; зведені відомості, в яких показано рух коштів за кожний день продажу ювелірних виробів; касові чеки за робочі дні, Розрахунки збору.
Правильність нарахування і сплати збору з витрат на оплату праці перевіряють за розрахунково-платіжною відомістю, касовими книгами та додатками до касових звітів, чековою книжкою, виписками банку та додатками до них, авансовими звітами, журналами-ордерами 5 або 5а, звітами до податкових та статистичних органів (зокрема, податковими довідками за ф. № 2, ф. № 8-ДР та статистичними місячними (ф. № 1-Пв) та річними (ф. № 2-ПВ) "Звіт з праці" тощо), Розрахунками збору. Також перевіряючи можуть додатково вимагати статут підприємства і накази про прийняття на роботу і звільнення, трудові книжки працівників та накази про надання відпусток ( таким чином, з'ясовуються факти не нарахування і невиплати зарплати).
Керівники і відповідні посадові особи під час перевірки зобов'язані давати письмові пояснення з питань, що перевіряються, виконувати вимоги Пенсійного фонду щодо усунення виявлених порушень. Результати перевірки оформлюють актом (одним незалежно від кількості виявлених порушень). Складають його у довільній формі у двох примірниках (один - для платника, другий - для контролюючого органу).
Примірники актів підписують, з одного боку, особа, яка проводила перевірку, з іншого - керівник і головний бухгалтер підприємства (вони під розписку одержують один з примірників). На підставі акта керівник управління, що проводило перевірку, приймає рішення про застосування фінансових санкцій, передбачених Законом № 2181. Залежно від виявленого порушення. В результаті - платнику надсилають рішення і повідомлення.
Посадові особи мають підписатися під результатами перевірки, навіть коли вони не згодні з ними. В такому разі в акті ставлять запис "З результатами перевірки не згоден. Зауваження додаються" і зауваження в письмовій формі подають до органу Пенсійного фонду, який розглядає їх в порядку адміністративного оскарження. Його процедура чітко врегульована Законом № 2181 і нічим не відрізняється від тієї, яку застосовують при оскарженні рішень податкових органів.
Платник має право звернутися зі скаргою до Пенсійного фонду, якщо він вважає, що:
- орган Пенсійного фонду неправильно визначив суму зобов'язання;
- прийняте рішення суперечить законодавству з питань оподаткування;
- рішення виходить за межі компетенції контролюючого органу.
Скаргу про перегляд рішення подають у письмовій формі ( разом із документами, розрахунками та доказами, які платник вважає за потрібне надати) протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання платником повідомлення або іншого рішення Пенсійного фонду, що оскаржується. Цей строк дорівнює тридцяти календарним дням, якщо орган Пенсійного фонду самостійно визначає зобов'язання платника з причин, непов'язаних із порушенням податкового законодавства, і відлічується від дні отримання повідомлення або відповіді органу Пенсійного фонду на скаргу.
На розгляд скарги у Фонду є двадцять календарних днів від дня її отримання, після чого на адресу платника поштою (з повідомленням про вручення) надсилають рішення (або надають йому під розписку). Однак зазначений строк може подовжити керівник відповідного Пенсійного фонду (або його заступник), але він не може бути більше шістдесяти календарних днів. Про таку зміну платника письмово повідомляють до згаданого двадцятиденного строку.
Якщо двадцять днів, відведених Фондом на винесення рішення, минуло, а платника не повідомили про результати розгляду скарги, то такий платник має право звернутися протягом десяти календарних днів , наступних зе днем отримання відповіді, з повторною скаргою до органу Пенсійного фонду вищого рівня, а при повторному повному або частковому незадоволенні скарги - до органу Пенсійного фонду вищого рівня.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
Дипломна робота на тему: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок