Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Безкоштовно дипломна робота скачати: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів / сторінка 23

Назва:
Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,59 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
За кожним з таких звернення діють ті ж правила розгляду (і ті ж строки), що описані вище.
Остаточне рішення вищого органу Пенсійного фонду за заявою платника не підлягає подальшому адміністративному оскарженню, але може бути оскаржене в судовому порядку.
Процедура адміністративного оскарження закінчується (і зобов'язання вважають узгодженим):
- останнім днем строку, передбаченого для подання заяви про перегляд рішення контролюючого органу, якщо така заява не була подана в зазначений строк;
- днем отримання платником рішення органу Пенсійного фонду про повне задоволення скарги, викладеної у заяві;
- днем отримання платником рішення органу Пенсійного фонду, що не підлягає подальшому адміністративному оскарженню;
- днем порушення судом (господарським судом) провадження у справі за позовом платника щодо визнання недійсним рішення органу Пенсійного фонду.
Рішення органу Пенсійного фонду можна оскаржити в суді у будь-який момент після отримання повідомлення про донарахування зобов'язання зі сплати збору (якщо не минули строки позовної давності). Разом з тим про кожний випадок звернення до суду необхідно повідомити орган Пенсійного фонду. Платник також може одразу спробувати відшукати істину в суді, минаючи процедуру адміністративного оскарження (або на будь-якому з його етапів). Але в цьому випадку оскаржити спірне рішення в контролюючому органі більше не вдасться.
Розглянемо процедуру застосування адміністративних санкцій за правопорушення, перелічені у статті 165-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Від імені Пенсійного Фонду України складати протоколи про адміністративні правопорушення в управліннях Пенсійного фонду в районах, містах, районах у містах мають право начальники відділів надходження доходів, їх заступники, а також спеціалісти цих відділів (якщо до їх посадових обов'язків входить проведення перевірок платників збору або вони уповноваженні на проведення таких перевірок). На рівні обласних управлінь та управлінь в Автономній Республіці Крим, містах Севастополі та києві - начальники відділів контрольно-ревізійної роботи, їх заступники та спеціалісти цих відділів. В центральному апараті Пенсійного фонду України - спеціалісти управління надходження доходів та контрольно-ревізійне управління. Про це йдеться у постанові Правління Пенсійного фонду України від 12.07.02 р. № 12-6. Однак розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення мають право Голова Правління Пенсійного фонду* України та його заступник, начальники республіканського (Автономна Республіка Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь і їх заступники, а також начальники районних, міських, районних у містах відділів цього Фонду.
Крім сказаного вище, залежно від обставин пенсійні органи можуть надсилати матеріали, що підтверджують факти порушень, до прокуратури, суду або до іншого органу, якому надано право приймати рішення про притягнення до матеріальної і кримінальної відповідальності.
2.4 Кошторисне фінансування діяльності органів
Пенсійного фонду України
ПФУ як і будь - яка інша бюджетна установа здійснює свою діяльність на основі кошторису. Кошторис видатків обласного управління складається на поточний рік на основі лімітної довідки, яку доводить вище стояча організація - правління ПФУ,- яке розташоване в м. Києві. Під час формування лімітної довідки враховують штатну чисельність працівників установи та намічені заходи, щодо скорочення витрат в плановому році.
Видатки облуправління складаються з поточних та капітальних. Поточні включають: *
оплату праці працівників;*
нарахування на заробітну плату;*
придбання предметів постачання і матеріалів;*
видатки на відрядження;*
оплата послуг з утримання установи;* 
оплата комунальних послуг та енергоносіїв. Капітальні видатки включають;*
придбання основного капіталу;*
капітальні трансферти;*
інші.
Це розподіл видатків за категоріями згідно з економічною класифікацією. Є певні особливості при плануванні розмірів тих чи інших видатків.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
Дипломна робота на тему: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок