Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> дипломна робота: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів / сторінка 30

Назва:
Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,59 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
На кошти цих умовних рахунків потім "нараховується" відсоток відповідно до формули. При виході на пенсію залишок на умовному рахунку перетворюється в довічну виплату шляхом ділення залишку коштів на середній показник очікуваної тривалості життя для чоловіків і жінок у відповідному віці. Так було задумано в першу чергу для того, щоб безпосередньо пов'язати між собою пенсійні виплати і внески.
Запровадження загальнообов'язкової накопичувальної системи з 1 квітня 1999 року. Від учасників вимагається сплачувати 7,3% їх заробітку до приватного пенсійного фонду, який вони самостійного обирають. Ці внески потім інвестуються, а накопичений залишок коштів на рахунку перетворюється при виході на пенсію в довічну ренту (щомісячні виплати). На відміну від солідарної системи ці рахунки є реальними.
Запровадження добровільної накопичувальної системи для осіб, які бажають заощадити додаткові кошти при виході на пенсію.
Створення нового регулятивного органу - UNFE - для регулювання всіх аспектів загальнообов'язкової накопичувальної системи.
Створення законодавчої і адміністративної інфраструктури для підтримки загальнообов'язкової накопичувальної системи. До неї відносяться управління пенсійними фондами і власне пенсійні фонди, три нових законодавчих акти, зміни до інших вже існуючих законів, а також адміністративні процедури для збору та інвестування пенсійних внесків.
Персоніфікація обліку внесків солідарної системи. Індивідуальний облік внесків і заробітної плати тепер здійснюється за допомогою закладу соціального страхування (ЗСС, скорочена абревіатура польською мовою ZUS). На ЗСС також покладена відповідальність за стягнення пенсійних внесків; перерахування частини внесків до приватних пенсійних фондів в загальнообов'язковій накопичувальній системі; обчислення розмірів пенсійних виплат та їх сплату.
Встановлення правил інвестування внесків до загальнообов'язкової накопичувальної системи [88,97].
Відповідно до польського законодавства в приватній пенсійній системі функціонують три юридичні особи. Першою з них є Компанія з управління Пенсійним фондом (КУПФ), яке діє як організація, що здійснює діяльність з метою отримання прибутку. Ця юридична особа є відповідальною за всі види діяльності - залучення учасників, складення інвестиційних планів для активів, контроль за коштами на індивідуальних рахунках і забезпечення учасників періодичною звітністю. КУПФ виступає засновником другої юридичної особи - Пенсійного фонду (ПФ). ПФ має спеціальний статус юридичної особи, але не має власного капіталу і штату працівників, а отже ніколи не зможе збанкрутувати. Проте, ПФ відповідає за облік та зберігання внесків всіх учасників, а також інвестиційних дохід, отриманий від цих внесків.
З технічної точки зору платник внеску укладає контракт з пенсійним фондом, а не з компанією з управління пенсійного фонду. Після цього пенсійний фонд наймає КУПФ для надання послуг з управління активами, маркетингу і адміністрування. За ці послуги пенсійний фонд сплачує КУПФ комісійну винагороду. Останньою ланкою є банківський депозитарій (БД), який забезпечує безпеку всієї системи шляхом фізичного володіння коштами учасників, а також всіма активами, придбаними за рахунок цих коштів.
Польська законодавча структура забезпечує фізичне і юридичне розмежування активів учасників і активів КУПФ. Ця структура гарантує захист внесків від розкрадання, а також втрати у разі визнання КУПФ банкрутом. Вона також гарантує, що тільки депозитарій фізично володіє внесками учасників і активами, придбаними за їх рахунок [91,14].
Польське законодавство відображає лише один засіб юридичного захисту активів учасників. Існують інші можливі засоби, які можна використовувати, і немає жодних підстав віддавати перевагу польському варіанту над всіма іншими. В більшості випадків вибір засобу залежатиме від загальної законодавчої структури країни. Головним є гарантування учасникам приватних пенсійних фондів безпеки їхніх коштів шляхом як фізичного, так і законодавчого відокремлення активів ПФ від активів КУПФ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
Дипломна робота на тему: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок