Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> дипломна робота безкоштовно: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів / сторінка 6

Назва:
Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,59 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 

Виконавча дирекція страхового фонду є виконавчим органом правління фонду. Робочими органами виконавчої дирекції є її відділення, страхові каси.
Нагляд за діяльністю фондів здійснює Наглядова рада, до складу якої входять у рівній кількості представники від застрахованих громадян, роботодавців та держави. Рада здійснює контроль за виконанням статутних завдань та цільовим використанням коштів відповідним фондом із загальнообов'язкового державного соціального страхування. Державний нагляд здійснює уповноважений Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади. Держава здійснює контроль за дотриманням страхувальниками та страховиками законів України, інших нормативно-правових актів.
Основними джерелами коштів фондів є страхові внески страхувальників та застрахованих, а також асигнування з Державного бюджету, суми фінансових санкцій, благодійних внесків, прибутку від тимчасово вільних коштів та інших надходжень.
Кошти фондів не включаються до Державного бюджету, а їх витрачання відбувається виключно за цільовим призначенням [47,219].
Такі спільні риси притаманні кожному з даних фондів. Але, кожен з них створений з конкретною метою і передбачає фінансування лише тих програм, які передбачені відповідним законом.
Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності", що набрав чинності 1 квітня 2001 року визначає правову основу, економічний механізм та організаційну структуру страхування від нещасних випадків, за допомогою якого здійснюється соціальний захист, охорона життя та здоров'я громадян у процесі трудової діяльності.
Обов'язковому страхуванню підлягають наймані працівники; учні та студенти, аспіранти і докторанти, що залучені до робіт в період їх навчання чи проходження виробничої практики (стажування); особи, що утримуються у виправних, лікувально трудових чи інших подібних закладах та залучаються до трудової діяльності. При цьому для страхування від нещасних випадків непотрібно згоди або заяви працівника, воно здійснюється в безособовій формі. Добровільно, за власним бажанням можуть бути застраховані священнослужителі та інші особи, що працюють у релігійних організаціях; особи, які забезпечують себе роботою самостійно; громадяни - СПД.
При настанні страхового випадку Фонд соціального страхування від нещасних випадків здійснює виплату страхового відшкодування у вигляді фінансування соціальних послуг, а саме [10]:
відшкодовує шкоду, заподіяну працівнику в наслідок ушкодження його здоров'я або в разі його смерті (допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності; одноразова допомога у разі стійкої втрати професійної працездатності чи смерті потерпілого; щомісячна грошова сума, що компенсує частину втраченого заробітку; пенсію по інвалідності; пенсію в разі втрати годувальника; грошову суму за моральну шкоду);
організовує поховання померлого та відшкодовує вартість ритуальних послуг;
3) організовує лікування потерпілого у власних спеціалізованих
лікувально-профілактичних закладах;
4) забезпечує потерпілому повний обсяг постійно доступної медичної
допомоги;
5) забезпечує згідно з медичним висновком домашній догляд за
потерпілим;
організовує робочі місця для інвалідів та в разі потребі надає інвалідам разову грошову допомогу;
сплачує за потерпілого внески на медичне та пенсійне страхування;
інші види послуг, які передбачені законодавством.
Ступінь втрати працездатності потерпілим встановлює Медико-соціальна експертна комісія за участю Фонду і визначається у відсотках професійної працездатності, яку мав потерпілий до ушкодження здоров'я.
Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", який набрав чинності 1 січня 2001 року визначає правові, фінансові та організаційні засади соціального страхування на випадок безробіття. Право на матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги мають застраховані особи (які працюють на умовах трудового договору); незастраховані особи - військовослужбовці; особи, які вперше шукають роботу; особи, які забезпечують себе роботою самостійно, громадяни - СПД за умови сплати страхових внесків.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
Дипломна робота на тему: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок