Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Безкоштовно дипломна робота скачати: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів / сторінка 9

Назва:
Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,59 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 

У здійсненні пенсійної реформи значну перевагу потрібно віддати західному досвіду соціальної захищеності інших держав, в яких створення пенсійне - страхової фінансової структури проходить поетапно.
Світовий досвід свідчить, що в результаті проведення пенсійної реформи з тіньового боку виходило приблизно 10 % заробітної плати. З цим можна було б погодитися, якщо б на обмін росту "чистої" заробітної плати законодавці погодилися зменшити ставки пенсійних зборів. Так як в багатьох зарубіжних країнах (США, Франції, ФРН), а також в Росії та інших державах обов'язкові платежі та нарахування на заробітну плату самого робітника є меншими, ніж у нас в Україні. Багато підприємств і підприємців просто не в змозі платити такі кошти в Пенсійний фонд.
На наш погляд Україну чекають важливі зміни. За правильного і вмілого проведення реформ нашою державою, економічне падіння і деградація суспільства в Україні можуть трансформуватися у швидке економічне зростання та тривалу стабільність як політичного, економічного так і соціального життя країни.
Більша кількість проектів пенсійної реформи базується на трирівневій пенсійній системі, а також на поетапному впровадженню попередніх пенсійних систем. Трирівнева пенсійна система включає такі підсистеми [53,160]:
підсистему соціальних пенсій на бюджетній основі;
підсистему обов'язкового нагромаджування;
підсистему додаткового пенсійного забезпечення.
Поетапне впровадження пенсійної реформи базується спочатку на модернізації існуючої пенсійної системи з наступним створенням і впровадженням трирівневої системи.
В часи тривалої економічної кризи в Україні запровадження медичного страхування як частини системи соціального страхування і системи соціального захисту населення стало невід'ємною вимогою політичного робітничого руху. Проблеми і питання соціального страхування і надання медичної допомоги людям, які працюють на підприємствах, були і є предметом неодноразових обговорень. Кожна людина завжди прагне уникнути проблем і негараздів. Але виникнення цих проблем і негараздів майже завжди існувало не залежно від свідомості людини. Людство, не маючи можливості запобігти їх виникненню, усуненню та впливу, намагалося обмежити згубну дію цих небажаних подій. Це призвело до бажання укласти відповідні угоди з певними органами влади про ризикованість свого буття, в змісті яких відображалися ознаки договору страхування.
В Україні заохочуються добровільне соціальне страхування, створення додаткових форм соціального забезпечення і добродійність.
Видатки на соціальну інфраструктуру включаються до проекту бюджету на підставі певних показників у проекті зведеного плану - кошторису відповідно до встановлених норм видатків та інші види витрат соціально-культурних установ і організацій
Основна мета проведеної вищими органами влади України соціальної політики - максимальна підтримка рівня життя населення і посилення заходів для соціального захисту громадян, що залишаються без роботи. Для її виконання розроблена Державна програма зайнятості населення, у якій передбачені організаційні й економічні заходи по керуванню трудовими ресурсами, відбита політика на ринку праці за черговий рік, намічені спільні дії структур державного керування різного територіального підпорядкування у вирішенні конкретних задач.
Отже, здійснюючи реформу системи соціального захисту населення в Україні, слід зосередити увагу на позитивних сторонах функціонування таких систем в розвинутих зарубіжних країнах. На нашу думку, досконалою є модель системи соціального забезпечення США, в якій громадяни зацікавлені перераховувати частину своїх коштів на індивідуальні пенсійні рахунки. Це в свою чергу буде забезпечувати гідний рівень життя пенсіонерів
Таким чином, наша держава повинна детально розглянути зарубіжний досвід соціального захисту населення, врахувати особливості національної економіки та менталітет українського народу та вжити заходів для підвищення життєвого рівня громадян.
1.2. Генезис та організаційні засади функціонування
Пенсійного фонду України
Система соціального страхування, включаючи пенсійне, склалася в СРСР ще в період НЕПу, проте згодом була деформована, втратила основні ознаки страхових відносин і фактично перетворилася на елемент податкової системи, а в 30-ті роки повністю злилася з державним бюджетом, що і стало підставою для визначення такої форми страхування, як соціального забезпечення, яке в соціально-економічній системі централізованого планування було монопольною організаційно-правовою формою соціального захисту і здійснювалося за рахунок державного бюджету.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
Дипломна робота на тему: Пенсійний фонд України в системі державних цільових фондів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок