Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Цінова політика акціонерного товариства

Цінова політика акціонерного товариства

Назва:
Цінова політика акціонерного товариства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
45,24 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
???????? ??????
?????? ???????? ???????????? ??????????


ЗМІСТ


ВСТУП
Актуальність обраної теми дипломної роботи полягає в тому, що найбільш важливим показником для компанії є ціна, основна функція якої полягає в забезпеченні виторгу від продажу товарів чи надання послуг. Також ціна є одним з найважливіших чинників для споживачів товарів або послуг, отже вона дуже важлива для встановлення відносин між компанією і споживачами. Хоча політика цін є для більшості фірм однією з найбільш важливих ринкових операцій, дуже часто вона проводиться безсистемно. У багатьох фірмах немає нічого, що навіть віддалено нагадує політику цін. У деяких більш організованих фірмах політика цін проводиться лише при утворенні кризових ситуацій. Дуже часто навіть у великих корпораціях спостерігається практично повна відсутність будь-якої політики, крім простого встановлення цін на рівні ринку. Велика зацікавленість у розробці політики цін виявляється в період впровадження нових видів продукції або послуг. Сьогодні в сфері корпоративного управління потрібно знайти ефективні напрямки управління ціновою політикою, тому що ціни на більшість товарів і послуг не відповідають сучасному економічному стану в Україні, а ці напрямки можливо знайти лише при умові ретельного аналізу факторів, які впливають на формування ціни.
Спостерігається явна недостатність науково-теоретичних узагальнень проблем управління ціновою політикою корпорації, необхідність подальшої розробки науково-методичних елементів, спрямованих на практичне вирішення завдань підвищення ефективності управління акціонерними товариствами в умовах ринкових перетворень. Актуальність вказаних проблем також зумовила вибір теми даної роботи.
Метою даної роботи є дослідження ролі ціноутворення для забезпечення діяльності підприємства та розробка практичних рекомендацій по вдосконаленню цінової політики на прикладі АТ „Укрімпекс”.
Для досягнення мети в роботі ставилися такі завдання:
дослідити економічну сутність ціни та її роль;
проаналізувати взаємозв’язок між ціноутворенням і ціновою політику;
провести дослідження тактичного і стратегічного аспекту цінової політики;
здійснити практичний аналіз ціноутворення на прикладі АТ „Укрімпекс”;
окреслити можливі шляхи вдосконалення цінової політики.
Об’єктом дослідження в дипломній роботі виступає ринкова діяльність підприємства.
Предметом дослідження – особливості формування цінової політики підприємства.
Проблеми управління маркетинговою діяльністю, формування цінової політики розглядалися у працях вітчизняних та зарубіжних вчених: Корінєва В. Л., Чубакова Г.Н., Литвиненко Я.В. Овчинникової М.О., Тормоса Ю.Г., Уткіна Е. А. Цацуліна А. Н., Чубакова Г. Н., Щкварчука Л.О. та інших. Ці праці склали методичну базу при написанні даної роботи.
Структура даної дипломної роботи наступна:
Вступ.
Теоретична частина (Розділ 1).
Практична частина (Розділи 2 і 3).
Висновки та пропозиції.
Список використаної літератури.
Додатки.
В першому розділі висвітлено теоретичні аспекти ціноутворення. Зокрема, розглянуто питання про економічну сутність ціни, завдання ціноутворення, взаємозв’язок між ціноутворенням і ціновою політикою. Розглянуто також стратегічну і тактичну складові цінової політики підприємства.
Другий розділ присвячено практичному аналізу ціноутворення та цінової політики АТ „Укрімпекс”. Проведено дослідження системи цін даного підприємства, а також стратегічного і тактичного аспекту його цінової політики.
В третьому розділі проведено сегментація покупців продукції даного підприємства та здійснена адаптація цінової політики відповідно до особливостей основних груп покупців з метою підвищення ефективності цінової політики підприємства.
При написанні роботи автором були використані внутрішні документи ВАТ „Укрімпекс” (баланс, річна фінансова звітність) різні теоретичні, аналітичні та статистичні матеріали, закони України тощо.


РОЗДІЛ 1. КОНЦЕПТУАЛЬНА ОСНОВА ФОРМУВАННЯ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ АТ
1.1. Сутність та взаємозв’язок понять ціна, ціноутворення і цінова політика
Ціна як важлива складова ринкової економіки є еквівалентом об-міну товарів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Дипломна робота на тему: Цінова політика акціонерного товариства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок