Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Методичні основи обгрунтування бізнес-плану підприємства (на прикладі підприємства з продажу торгівельного устаткування)

Методичні основи обгрунтування бізнес-плану підприємства (на прикладі підприємства з продажу торгівельного устаткування)

Назва:
Методичні основи обгрунтування бізнес-плану підприємства (на прикладі підприємства з продажу торгівельного устаткування)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
60,35 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
Методичні основи обгрунтування бізнес-плану підприємства (на прикладі підприємства з продажу торгівельного устаткування)


Зміст


Вступ
Незважаючи на всі труднощі і проблеми передідного періоду, у сфері бізнесу в Україні зайняті вже мільйони людей. Однак бізнес — це особлива сфера діяльності, що вимагає готовності приймати самостійні рішення і ризикувати. Вирішивши зайнятися бізнесом, підприємець повинний ретельно спланувати його організацію. Мова йде про бізнес-плани, з яких в усьому світі прийнято починати будь-який комерційний захід. В умовах ринку подібні плани необхідні усім: банкірам і потенційним інвесторам, співробітникам фірми, що бажає оцінити свої перспективи і задачі, і насамперед, самому підприємцю, що повинний ретельно проаналізувати свої ідеї, перевірити їхню реалістичність. Власне кажучи, без бізнес-плану взагалі не можна братися за комерційну діяльність, тому що можливість невдачі буде занадто велика, цим і порозумівається актуальність обраної теми.
Кожна фірма зобов'язана чітко представляти власні потреби на перспективу у фінансових, матеріальних, трудових і інтелектуальних ресурсах, джерела їхнього одержання, а також уміти точно розраховувати ефективність використання наявних коштів у процесі діяльності. У ринковій економіці не можливо домогтися стабільного успіху, якщо не буде чіткого й ефективного планування діяльності, постійного збирання й акумулювання інформації як про стан цільових ринків, положенні на них конкурентів, так і про власні перспективи і можливості. При всьому різноманітті форм підприємництва існують ключові положення, застосовні практично у всіх областях комерційної діяльності і для різних фірм, необхідні для того, щоб вчасно підготуватися, обійти потенційні труднощі і небезпеки, тим самим зменшити ризик у досягненні поставлених цілей. Розробка стратегії і тактики виробничо-господарської діяльності фірми є найважливішою задачею для будь-якого бізнесу.
В даний час в Україні бурхливо протікає процес формування й удосконалювання роботи діючих підприємств різних форм власності. Важливою задачею є залучення інвестицій, у тому числі і закордонних. Для цього необхідно аргументоване, ретельно обґрунтоване оформлення пропозицій, що вимагають капіталовкладень. Успішне формування нового бізнесу також не може обійтися без чіткого й об'єктивного планового проекту. Статистичні дані про невдачі нових підприємств указують на те, що ризик досить великий. Для передбачення і можливого запобігання цих проблем і використовується планування бізнесу.
У ринковій економіці бізнес-план є робочим інструментом і для діючих фірм, використовуваним у всіх сферах підприємництва. Багато бізнесменів його недооцінюють. Вони не представляють, наскільки наявність бізнес-плану здатно допомогти новому бізнесу добути капітал, визначити плани на майбутнє, скласти аналітичні таблиці, по яких можна буде оцінювати, як розвивається справа. Бізнес-план спонукує підприємця ретельно вивчити кожен елемент передбачуваного ризикового ринкового заняття. Там же, де з такого роду проблемами справитися неможливо, сам факт їхнього виявлення дозволить прийняти рішення про відмовлення від підприємства ще до того, як у нього будуть вкладатися кошти.
Ціль розробки бізнес-плану — спланувати господарську діяльність фірми на найближчий і віддалені періоди відповідно до потреб ринку і можливостями одержання необхідних ресурсів. Бізнес-план допомагає підприємцю вирішити наступні основні задачі:
визначити конкретні напрямки діяльності фірми, цільові ринки і місце фірми на цих ринках;
сформулювати довгострокові і короткострокові цілі фірми, стратегію і тактику їхнього досягнення. Визначити осіб, відповідальних за реалізацію стратегії;
вибрати склад і визначити показники товарів і послуг, що будуть запропоновані фірмою споживачам. Оцінити виробничі і торгові витрати по їхньому створенню і реалізації;
виявити відповідність наявних кадрів фірми, умов мотивації їхньої праці пропонованим вимогам для досягнення поставлених цілей;
визначити склад маркетингових заходів фірми по вивченню ринку, рекламі, стимулюванню продажів, ціноутворенню, каналам збуту й ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Методичні основи обгрунтування бізнес-плану підприємства (на прикладі підприємства з продажу торгівельного устаткування)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок