Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Організація товаропостачання на промисловому підприємстві

Організація товаропостачання на промисловому підприємстві

Назва:
Організація товаропостачання на промисловому підприємстві
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
60,88 KB
Завантажень:
170
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
«Організація товаропостачання на промисловому підприємстві»
( за матеріалами підприємства АТЗТ «Лагода» м. Києва)


ЗМІСТ


реферат
Дана дипломна робота складається з вступу, трьох розділів та висновку.
В вступі розглянуто актуальність даної теми, визначені мета і завдання, об'єкт і предмет дослідження, характеристика ступеня розробленості теми, методична й інформаційна база.
В першому розділі розглянуто теоретичні основи управління запасами на підприємстві, а саме поняття, сутність і види матеріальних запасів, організація управління запасами підприємства та методика моделювання такої системи управління.
В другий розділ присвячено дослідження товаропостачання на підприємстві АТЗТ “Лагода”. Дано загальну характеристику підприємства, висвітлено діяльність відділу матеріально-технічного забезпечення та проведено її аналіз.
В третьому розділі розглянуто питання удосконалення діяльності товарозабезпечення підприємства АТЗТ “Лагода”. Розроблено модель управління запасами, запропоновано декілька програм з автоматизації такого управління, а також дано поради щодо поліпшення діяльності підрозділу матеріально-технічного забезпечення.
У висновку розглядаються основні висновки по роботі і ступінь досягнення поставленої у вступі мети і виконання поставлених у введенні завдань.
Робота написана на 114 аркушах, містить 8 рисунків, 14 таблиць, 40 використаних джерел та 2 додатки.
Дослідження проводилось на підприємстві АТЗТ “Лагода” м. Києва.


Вступ
Стан і ефективність використання виробничих запасів, як самої значної частини оборотного капіталу - є однією з основних умов успішної діяльності підприємства. Розвиток ринкових відносин визначає нові умови їх організації. Інфляція, неплатежі й інші кризові явища змушують підприємства змінювати свою політику стосовно виробничих запасів, шукати нові джерела поповнення, вивчати проблему ефективності їх використання. Тому для підприємства всі можливі способи раціональної витрати засобів, одним із яких є визначення оптимальної величини виробничих запасів здобувають усе велику значимість.
Запаси являють собою один з найважливіших факторів забезпечення сталості і безперервності відтворення. Цю важливу роль відіграють усі складові частини сукупного матеріального запасу, у тому числі товарно-матеріальні запаси.
Безперервність виробництва вимагає, щоб постійно знаходилася достатня кількість сировини і матеріалів, для повного задоволення потреб виробництва в будь-який момент їхнього використання. Тому необхідність безперебійного постачання виробництва в умовах безперервності попиту і дискретності постачань, обумовлює створення на підприємствах матеріальних запасів.
Переломлюючи теорію організації закупівель крізь призму поточної економічної ситуації в Україні, можна виділити цілий ряд специфічних особливостей, властивих винятково країнам колишнього СРСР.
Інтеграція української економіки у світову поставила визначені вимоги перед вітчизняними підприємцями. У першу чергу це відноситься до виробничих підприємств. У результаті зміни підходів до організації виробництва багатьом підприємствам довелося пережити нелегкий час кардинальні реорганізації і реструктуризації всіх елементів виробничого процесу як такого, а також суміжних процесів, без яких одержання готової продукції неможливо апріорі.
У нашому випадку акцент буде зроблений на основних аспектах організації і функціонування системи закупівель на українському підприємстві, що працює в області обробки деревини, а саме АТЗТ “Лагода”, яке знаходиться в м. Києві.
Державне планування економіки привело до того, що фахівці, що працювали в області забезпечення виробництва сировиною і видатковими матеріалами для випуску відповідної продукції, не прикладали особливих зусиль для виконання своїх безпосередніх обов'язків. Самою головною їхньою задачею було відстеження термінів доставки того чи іншого продукту щоб уникнути порушення виробничого циклу. При цьому вартість і якість подібних матеріалів не мали вирішального значення. Середній рівень якості готової продукції у всій країні і державні дотації нерентабельним виробництвам, у підсумку, стали причиною відсутності вміння виживати в умовах твердої конкуренції, що виникла в нашій країні протягом періоду переходу до ринкової економіки, що продовжується зі змінним успіхом до теперішнього часу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 Дипломна робота на тему: Організація товаропостачання на промисловому підприємстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок