Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз і оцінка стану грошових розрахунків на підприємстві (поштовий зв'язок м. Яремча)

Аналіз і оцінка стану грошових розрахунків на підприємстві (поштовий зв'язок м. Яремча)

Назва:
Аналіз і оцінка стану грошових розрахунків на підприємстві (поштовий зв'язок м. Яремча)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
51,68 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
ЗМІСТ
Вступ
Розділ 1 Теоритичні засади грошових розрахунків суб”єктів господарювання
Сутність грошових розрахунків в сфері виробничої діяльності і послуг
Види та форми розрахунків в сфері послуг
Готівкові розрахунки
Безготівкові розрахунки
Розділ 2 Система і організація розрахункових операцій та їх реєстрація (облік) на прикладі поштового зв”язку м.Яремча
2.1 Загальна характеристика і аналіз досліджуваного підприємства та формування розрахунків облікової політики на підприємствах поштового зв”язку
2.2 Аналіз касових операції і організація іх реєстрації (обліку
2.3 Операції на рахунках банку з організаціями і клієнтами
2.4 Операції з дебіторами та за забов”язаннями
Розділ 3 Організація системи контролю за розрахунковими операціями. Шляхи вдосконалення розрахунково-платіжної дисципліни на фінансово-господарську діяльність підприємства ( на прикладі поштового зв”язку м.Яремча)
3.1 Організація контролю за касовими оперваціями
3.2 Організація контролю за банківськими та розрахунковими операціями
3.3 Організація контролю за переказними операціями та операціями з приймання платежів
3.4 Організація контролю за операціями по виплаті пенсій та допомог
3.5 Шляхи вдосконалення розрахунково-платіжної дисципліни в організації фінансово-господарської діяльністі підприємства
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Вступ
Будь-який суб”єкт господарювання в процесі купівлі –продажу, виконання робіт,надання послуг і зобов”язань виконує різні розрахунки та платежі, які як правило здійснюються у готівковій та безготівковій формах.
Розрахунки одне з найбільш масових явищ в господарському житті кожного підприємства .Здійснюючи процес виробництва , виконання робіт чи надання послуг,кожний суб”єк господарювання з одного боку , завозить сировину,матеріали , напівфабрикати, тару , а з іншого боку реалізує готові вироби , що виготовляються, послуги, які надаються, або послуги які виконуються .
Таким чином розрахунки між підприємством і організаціями є однією з найбільших ланок розподілу, та щодо перерозподілу грошових фондів.
Розрахунки здійснюються на економічній базі кругообігу засобів виробництва і є суспільним визнанням того, що продукція підприємства потрібна споживачам. Розрахунки придставляють собою відносини,що виникають між підприємством та організаціями, установами, фізичними особами в процесі реалізації та перерозподілу суспільного продукту на підставі здійснення статутної діяльності. Розрахунки базуються на заміщені товари, послуги, роботи, роботи у відповідності до укладених договорів (контрактів ). Господарські договори укладаються безпосередньо між суб”єктами господарювання, а розрахунки за продукцію, послуги роботи поцих договарах здійснюються як правило через банк, або касу підприємств, організацій чи установ.
У тих випадках коли товар надходить на склад покупця до здійснення платежу через банк чи касу, на інтервал часу від дати постачання товару до дня його оплати між постачальником та покупцем виникає дебіторська (кредиторська ) заборгованість . Тобто, якщо співставити рух вантажів, послуг і робіт та платежів за них, то виникає неминучий розрив у часі, який створює матеріальну основу виникнення взаємної заборгованості підприємства у процесі реалізації товарів та послуг як обєктивна основа
виникнення розрахунків (платежів)
Правові основи здіснення безготівкових розрахунків у фінансово-господарські діяльності регламентується законодавчими актами та нормативними документами. Національний банк виступає, як методичний центр з розробки форм і засобів розрахунків у народному господарстві, правил документообороту, організації банківського контролю за проведення розрахунків.
Розрахунки суб”єктів господарювання готівкою здійснюються відповідно до інструкції Національного банку України про порядок ведення касових операцій у національному господарстві України, а також постанов Національного банку України .
Розвиток ринкових відносин призвів до змін у кожній системі грошових розрахунків між підприємством, зокрема розширив можливість застосування готівкової форми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Дипломна робота на тему: Аналіз і оцінка стану грошових розрахунків на підприємстві (поштовий зв'язок м. Яремча)

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок