Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Управління фінансами в умовах ринкових відносин на прикладі приватної агропромислової фірми "Черганівка"

Управління фінансами в умовах ринкових відносин на прикладі приватної агропромислової фірми "Черганівка"

Назва:
Управління фінансами в умовах ринкових відносин на прикладі приватної агропромислової фірми "Черганівка"
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,94 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота
Тема: Управління фінансами в умовах ринкових відносин на прикладі приватної агропромислової фірми "Черганівка"


Зміст
Вступ
Розділ 1. Теоретичні та методичні засади
управління фінансовими ресурсами
1.1. Зміст, завдання та організація управління
фінансами в аграрному секторі економіки
1.2. Короткий огляд літератури
1.3. Інформаційна база аналізу управління фінансами
Розділ 2. Аналіз управління фінансами на ПАПФ "Черганівка"
2.1. Коротка фінансово-економічна характеристика
діяльності ПАПФ
2.2. Аналіз динаміки фінансового стану ПАПФ
2.3. Аналіз впливу управління на фінансовий стан
Розділ 3. Найважливіші шляхи та напрями
удосконалення управління фінансами агрофірми
3.1. Фінансове планування та прогнозування як
напрямок поліпшення фінансового стану
3.2. Удосконалення структури управління
як один із резервів поліпшення фінансової діяльності
3.3. Запровадження досвіду сучасного
менеджменту в процесі організації фінансової
діяльності підприємства
Висновки
Література
Додатки


Вступ
Актуальність теми. Управління фінансами в умовах ринкових відносин є однією із актуальних проблем, оскільки саме управління організації повинно забезпечити реалізацію і стратегії, взаємодію організації із зовнішнім середовищем та ефективне вирішення основних задач організації. І в широкому розумінні задача менеджерів при цьому полягає в тому, щоб обрати такі методи, форми, прийоми управління та підходи до управління, а також структуру організації, які найкраще відповідали б цілям і задачам організації, а також внутрішнім і зовнішнім факторам, що впливають на неї.
Дана тема є актуальною для кожної організації. Під час переходу до ринкової системи господарювання зароджується конкуренція як важливий механізм регулювання економічних процесів. Однак у перехідний період вона ще незначна. Це дає змогу продавцям установлювати і підтримувати більш високі ціни, ніж вони могли б дозволити собі за розвинутої конкуренції, що призводить до застою у виробництві, безробіття, а в кінцевому рахунку - до соціально-економічної та політичної нестабільності.
Конкурентоспроможність підприємства можна забезпечити правильною організацією управління фінансами: рухом фінансових ресурсів та фінансовими відносинами. Зміст фінансового менеджменту полягає в ефективному використанні фінансового механізму для досягнення стратегічних та тактичних цілей підприємства.
Фінансовий механізм підприємства - це система управління фінансами, призначена для організації взаємодії фінансових відносин і грошових фондів з метою оптимізації їхнього впливу на кінцеві результати виробництва. Оптимальна взаємодія фінансових відносин досягається використанням усіх фінансових категорій (виручка, прибуток, амортизація, оборотні кошти,
кредит, бюджет, податки), нормативів, різного роду стимулів, пільг, санкцій та інших фінансових важелів.
До головних завдань фінансового менеджменту належать:
- виявлення фінансових джерел розвитку виробництва;
- визначення ефективних напрямків інвестування фінансових ресурсів;
- раціоналізація операцій із цінними паперами;
- налагодження оптимальних стосунків із фінансово-кредитною системою, суб'єктами господарювання.
Значення управління фінансами підприємств полягає у такій організації роботи фінансових служб, яка дає змогу залучати додаткові фінансові ресурси на найвигідніших умовах, інвестувати їх із найбільшим ефектом, проводити прибуткові операції на фінансовому ринку.
Також, будь-яке підприємництво - виробниче, комерційне чи фінансово-кредитне - потребує початкового капіталу. Для того, щоб розпочати, наприклад, виробничу діяльність, потрібні виробничі та адміністративні приміщення, обладнання, запаси матеріалів та сировини. Для комерційного підприємництва виникає потреба у торгівельних та складських площах, коштах на первинну закупівлю товарів для наступної їх реалізації. В основі фінансово-кредитного підприємництва взагалі лежить обіг грошового капіталу. Одночасно метою підприємницької діяльності є отримання та примноження доходу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Дипломна робота на тему: Управління фінансами в умовах ринкових відносин на прикладі приватної агропромислової фірми "Черганівка"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок