Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Планування обсягу податкових платежів підприємства

Планування обсягу податкових платежів підприємства

Назва:
Планування обсягу податкових платежів підприємства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,89 KB
Завантажень:
71
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Тема: Планування обсягу податкових платежів підприємства


Зміст


Вступ
Тема даної курсової роботи – „Планування обсягу податкових платежів підприємства”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з плануванням обсягу податкових платежів підприємства та його оптимізацією.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що грамотне планування обсягу податкових платежів є важливим фактором при формуванні прибутку підприємства, невиважена податкова політика підприємства може викликати санкції з боку податкових органів та стати причиною незадовільного фінансового стану.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та літературних джерел, присвячених проблемам податкового планування;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Предметом дослідження в курсовій роботі виступає планування обсягу податкових платежів, а об’єктом дослідження - торгівельне підприємство ПП „ОВ-Сервіс”, яке спеціалізується на рознічній торгівлі.
В умовах переходу до ринкової економіки істотно змінився механізм впливу держави на господарську діяльність підприємства — замість директивних держава перейшла до різноманітних економічних форм цього впливу. При цьому однією з головних форм економічного регулювання господарської діяльності підприємства (у тому числі і його операційної діяльності) є розроблена державою податкова система (чи система оподатковування підприємств).
Система оподатковування являє собою сукупність податків, зборів і інших обов'язкових платежів до бюджетів різних рівнів і внесків до державних цільових фондів, що сплачуються у встановленому порядку.
В управлінні операційним прибутком підприємства податкові платежі відіграють важливу роль, визначаючи не тільки розміри цього прибутку, але і способи досягнення головної мети управління ним — забезпечення підвищення рівня добробуту власників у поточному і перспективному періоді. Тому знання основ побудови системи оподатковування, основних видів податкових платежів і об'єктів оподатковування дозволяє формувати ефективну податкову політику підприємства, оптимізувати потоки податкових платежів, підвищуючи тим самим загальну ефективність операційної діяльності.
В умовах ринкового господарства оподаткування юридичних осіб є однією з найважливіших сторін діяльності підприємства.
При написанні курсової роботи автором були використані Закони України та інші нормативні документи, підручники, монографії, наукові статті вітчизняних та зарубіжних фахівців з фінансів, податкового менеджмену, економіки підприємства тощо.


1. Теоретичні основи планування податків і обов’язкових платежів на підприємстві.
1.1. Податки і обов’язкові платежі підприємства: сутність, види і джерела сплати.
Податки - особлива сфера виробничих відносин, своєрідна не лише економічна, але й фінансова категорія, а також найважливіший економіч-ний важіль, що регулює взаємовідносини юридичних і фізичних осіб з державою в умовах ринку.
Податки - один з основних методів, що використовуються державою для перерозподілу національного доходу і утворення бюджетних доходів суспільства.
Сутність податків (платежів) як економічної, фінансової категорії полягає в тому, що вони є обов'язковими внесками до бюджету відповід-ного рівня чи до державних цільових фондів, які здійснюють платники в порядку і на умовах, зазначених у відповідних законодавчих актах України про оподаткування. Виникнення і існування податків та інших податкових платежів пов'язано з виникненням і функціонуванням держави. Держава без податків не може існувати, тому податки є вихідною категорією, що відображає істотні риси і властивості загальнодержавних фінансів. Подат-ки і платежі, що внесені платниками до бюджету, стають власністю держа-ви і є матеріальною базою фінансового забезпечення виконання нею соціа-льно-економічних і військово-політичних обов'язків.
За економічним змістом податки - це фінансові відносини між державою і платниками податків з приводу створення загальнодержавного централізованого фонду грошових коштів, які необхідні державі для вико-нання своїх функцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Дипломна робота на тему: Планування обсягу податкових платежів підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок