Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Облік та аналіз фінансових показників підприємства

Облік та аналіз фінансових показників підприємства

Назва:
Облік та аналіз фінансових показників підприємства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
75,59 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50 
Облік та аналіз фінансових показників підприємства


ЗМІСТ
Вступ
Вирішення завдань побудови ринкового організаційно-економічного механізму значною мірою залежить від удосконалення методології й організації обліку, аналізу й аудиту, особливо на piвнi підприємства як первинної ланки економічної системи країни. Невід’ємною складовою розвитку ринкових відносин в Україні є адекватна система бухгалтерського обліку, що забезпечує вcix членів суспільства надійною, своєчасною та корисною інформацією про виробничо-господарську діяльність підприємств i організацій, що необхідно для здійснення комплексного економічного аналізу, прийняття своєчасних i грамотних фінансово-економічних piшeнь, повсякденного контролю за доходами i витратами, ефективністю капіталовкладень та інвестицій, попередження банкрутства підприємств.
В умовах переходу України до ринкових відносин, суттєвого розширення прав підприємств у галузі фінансово-економічної діяльності зростає роль своєчасного i якісного обліку, аналізу та аудиту фінансового стану та фінансових результатів діяльності підприємства.
При функціонуванні підприємства в ринкових умовах господарювання важливо знати фінансові результати. Фінансовий результат – це один з основних господарських показників роботи підприємства. За його допомогою визначається рівень рентабельності, тобто прибутковість, а також ефективність функціонування підприємства.
Фінансовим результатом діяльності підприємства може бути прибуток або збиток. Зростання прибутку визначає ріст потенційних можливостей підприємства, підвищує ступінь його ділової активності. Характеризуючи рентабельність вкладення коштів у активи конкретного підприємства і ступінь вміння ведення ним господарської діяльності, прибуток є найкращим "мірилом" фінансового здоров’я підприємства. В цьому і полягає актуальність теми, що розглядається.
В розвиток методології з питань обліку фінансових результатів зробили вагомий внесок праці: І.А. Басманова, І.О. Белебехи, О.С. Бородкина, Б.І.Валуєва, М.В.Кужельного, А.М.Кузьмінського, Ю.Я.Литвина, А.Ш.Маргуліса, І.С.Мацкевичюса, В.Б.Моссаковського, В.Ф.Палія, П.Т.Саблука, В.В.Сопко, А.М.Фабричнова, М.Г.Чумаченка, С.А.Щенкова та інших.
Проблеми обліку, аналізу і аудиту фінансових результатів в умовах ринкової економіки в АПК знайшли відображення в наукових працях І.О. Белебехи, С.Ф. Голова, З.В. Гуцайлюка, В.Г. Линника, Ю.А. Литвина, В.Б. Моссаковського, П.Т. Саблука, В.В. Сопко, Л.К. Сука, М.Г. Чумаченка.
Тому основною метою дослідження теми є виявлення суттєвих зв’язків та характеристик фінансового стану та фінансових результатів від операційної діяльності промислових підприємств з метою отримання оптимальних управлінських рішень в процесі їх виробничо-господарської діяльності та розпорядження капіталом.
Саме з поставленої мети випливають наступні завдання:
Визначити економічну суть доходів, витрат і фінансових результатів.
Охарактеризувати основу побудови обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів.
Окреслити особливості відображення в бухгалтерському обліку операцій з визначення фінансових результатів від операційної діяльності підприємств.
Здійснити аналіз фінансових результатів підприємства.
Провести аудит фінансових результатів підприємства.
Показати впровадження комп’ютеризації обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів підприємства.
Об’єктом дослідження є організація обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів від операційної діяльності на даному підприємстві та вивчення факторів впливу на кінцевий результат діяльності, тобто отримання прибутку (збитку).
Предметом вивчення даної дипломної роботи є дослідження теоретичних та практичних основ обліку, аналізу та аудиту ефективності операційної діяльності промислових підприємств на прикладі Липницького спиртового заводу, тобто усі сторони такої діяльності та її кінцеві результати, що відображені у системі економічної інформації.
В роботі здійснено дослідження процедури ведення обліку, аналізу та аудиту фінансового результату Липницького спиртового заводу; досліджено особливості, що виникають чи можуть виникнути в процесі обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності; запропоновано та обґрунтовано власні пропозиції, які стосуються удосконалення ведення облікових, аналітичних та аудиторських робіт, а також автоматизацій даних операцій на підприємстві саме це і обумовлює методологічну базу даного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50 Дипломна робота на тему: Облік та аналіз фінансових показників підприємства

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок