Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Власний капітал підприємства: структура, формування і використання.

Власний капітал підприємства: структура, формування і використання.

Назва:
Власний капітал підприємства: структура, формування і використання.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,11 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
 
ЗМІСТ
Вступ
Розділ І. Власний капітал підприємства: структура, формування і використання.
1.1.Сутність і класифікація капіталу підприємства.
1.2 Характеристика форм власного капіталу.
1.3 Методи обліку і обчислення капіталу.
2. Методика аналізу власного капіталу підприємства.
Розділ ІІ. Методика аналізу власного капіталу підприємства.
2.1 Загальна інформація про підприємство та економічний аналіз діяльності підприємства
2.2 Системність і комплексність в аналізі капіталу.
2.3 Система показників оцінки капіталу й ефективності його використання.
2.4 Аналіз структури джерел утворення капіталу і їхньої вартості.
 
Розділ ІІІ. Шляхи підвищення ефективності управління власним капіталом підприємства.
3.1 Методологія аналізу структури капіталу та управління капіталом підприємства.
3.2 Управління капіталом підприємства з використанням методології аналізу структури капіталу.
Висновок
Список використаної літератури.
Додатки.
 
 
Вступ.
Актуальність теми. Протягом приблизно сімдесятьох років в Україні, тоді ще УРСР, не було іншої форми власності, крім державної. При цьому всі господарюючі суб'єкти вели свою виробничу і господарську діяльність на основі планів, кошторисів і бюджетів, що складалися як самим підприємством, так і вищестоящими керівними органами. Причому, затвердження планових показників проводилося в органах державної влади. Це привело до створення єдиної загальнодержавної мережі розподілу і перерозподілу фінансових ресурсів, вироблених товарів і послуг.
Але змінився час, змінилися і взаємини підприємств із державою. Немає більше тільки однієї форми власності. Поряд з державною утворилося багато приватних форм власності, що на даний момент не мають ніякої державної підтримки, крім окремих державних замовлень для державних потреб.
Змінилася і роль власного капіталу у житті підприємств. У зв’язку з чим відразу виникло багато питань:
як залучити засоби при утворенні підприємства;
куди їх направити в першу чергу на початку діяльності;
як профінансувати свою поточну виробничу діяльність;
які джерела й у якому обсязі використовувати при розширенні виробництва.
Ці питання можна деталізувати до нескінченності, але на них усі можна дати одну відповідь: власний капітал допоможе вирішити якщо не всі то більшу частину виникаючих проблем.
Задаючись питанням, що ж представляє собою власний капітал в діяльності сучасного підприємства необхідно відзначити, що поряд з вирішенням чисто фінансових питань необхідно паралельно розглядати і надійність "керованості" підприємством у руках власника. Уся справа в тім, що з додатковою емісією простих акцій одночасно можна втратити і контроль за діяльністю підприємства - це стосується акціонерного товариства, залучення засобів у виді довгострокових облігацій (на термін більш 5 років) може істотно підвищити ризик банкрутства підприємства в майбутньому.
Одночасно з питаннями формування необхідно розглядати співвідношення між позиковими і власними засобами, тому що ціна залучення в окремих випадках позикових джерел більш низька й ефективна, ніж використання власних засобів. Проте на сьогодні загальноприйнятої методики аналізу власного капіталу підприємства, нажаль, не існує.
Практична потреба в дослідженні питань ефективного керування власним капіталом та вироблення методики його аналізу свідчить про актуальність даної проблеми, що й обумовило вибір теми дипломної роботи.
Мета і завдання дослідження. Основною метою дипломної роботи є розробка методичних рекомендацій по аналізу власного капіталу підприємства, так як в даний момент загальноприйнятої методики аналізу власного капіталу в Україні не існує. Також написання даної роботи обумовлене необхідністю напрацювання шляхів вирішення тих проблем з якими зіштовхується сучасне підприємство при формуванні та управлінні власним капіталом.
Поставлена мета обумовила необхідність вирішення ряду взаємозалежних завдань:
розкрити сутність і зміст власного капіталу підприємства;
виявити механізм формування власного капіталу на підприємстві;
вивчити і виявити особливості формування власного капіталу на підприємстві;
розробити методику аналізу власного капіталу підприємства;
виробити практичні рекомендації з удосконалювання й підвищення ефективності формування та управління власним капіталом на підприємстві;
Предмет дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Власний капітал підприємства: структура, формування і використання.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок