Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Облік і аудит оборотних активів (за материалами ТОВ “АТТА”)

Облік і аудит оборотних активів (за материалами ТОВ “АТТА”)

Назва:
Облік і аудит оборотних активів (за материалами ТОВ “АТТА”)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
52,86 KB
Завантажень:
512
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
Облік і аудит оборотних активів” (за материалами ТОВ “АТТА”)


ЗМІСТ


Вступ
Для нормального функціонування будь-якої ланки ринко-вої економіки конче потрібно, щоб учасники, приймаючи рі-шення, мали правдиву та об'єктивну інформацію про майно, грошовий та фінансовий стан, результати роботи — прибутки, доходи чи збитки, а також про особливості їх досягнення (на підставі попередніх даних) як на своєму підприємстві, так і в партнерів. Таку інформацію надає лише система бухгалтерського обліку.
Сфера застосування бухгалтерського обліку — підприємства, організації, установи виробничої, комерційної, кредитно-банківської та інших видів діяльності, а через узагальнення даних бух-галтерського обліку та звітності — ті чи інші галузі, економіка окремих країн, світова економіка в цілому.
Можливості підприємств у визначені правил ведення бухгалтерського обліку значно розширилися, оскільки нова система обліку надає право підприємствам розробляти свою облікову політику, самостійно визначати конкретні методики, форми, техніку і технологію ведення та організації бухгалтерського обліку, виходячи з конкретних умов господарювання.
Ефективність керування оборотними активами підприємства здійснює істотний вплив на результати фінансово-господарської діяльності й обумовлюється зовнішніми і внутрішніми факторами.
Належним чином організований поточний облік оборотних активів підприємства дозволяє постійно стежити за господарською діяльністю підприємства і вчасно повідомляти як про позитивні тенденції, так і про негативні явища.
Аспекти обліку оборотних активів підприємства і до теперішнього часу недостатньо досліджені, деякі з них носять дискусійний характер.
В розвиток методології з питань обліку оборотних активів підприємства зробили вагомий внесок праці: І.А. Басманова, І.О. Белебехи, О.С. Бородкина, Б.І. Валуєва, М.В.Кужельного, А.М.Кузьмінського, Ю.Я.Литвина, А.Ш.Маргуліса, І.С.Мацкевичюса, В.Б.Моссаковського, В.Ф.Палія, П.Т.Саблука, В.В.Сопко, А.М.Фабричнова, М.Г.Чумаченка, С.А.Щенкова та інших.
Проблеми обліку і аудиту оборотних активів підприємства в умовах ринкової економіки в знайшли відображення в наукових працях І.О. Белебехи, С.Ф. Голова, З.В. Гуцайлюка, В.Г. Линника, Ю.А. Литвина, В.Б. Моссаковського, П.Т. Саблука, В.В. Сопко, Л.К. Сука, М.Г. Чумаченка.
З введенням нових стандартів та нормативів визначення та висвітлення оборотних активів підприємства стає більш чітким і зрозумілим. Взагалі, дуже важливо розуміти зміст показників оборотних активів підприємства та вміти обґрунтовувати їх складові. Вміння керівництва підприємства це робити дозволяє йому залучати інвесторів, наявність яких є необхідною умовою для розвитку ринкової економіки України.
Взагалі, питання, пов'язане з обліком оборотних активів підприємства було завжди актуальним. Підприємство оцінюють перш за все за показниками фінансової звітності, основу яких складають оборотні активи підприємства. Вивчення та висвітлення інформації у фінансовій звітності потрібне не тільки державним та статистичним органам, а й інвесторам та іншим контрагентам. Тому реформування фінансової звітності, потрібної як внутрішнім, так і зовнішнім користувачам, є складовою частиною заходів, орієнтованих на введення економічних відносин ринкового спрямування.
Необхідність вдосконалення діючої системи обліку і аудиту оборотних активів підприємства, яка б змогла достатньо ефективно поліпшити управління підприємством обумовили постановку мети дипломної роботи, її основні завдання.
Метою дипломної роботи є дослідження організація та методика обліку і аудиту оборотних активів підприємства в сучасних умовах. Цільове спрямування роботи обумовили постановку наступних завдань:
- вивчити законодавчі та нормативні документи за темою дипломної роботи;
визначити сутність, місце та роль оборотних активів підприємства як економічної категорії, об'єкту фінансового в ринкових умовах;
дослідити методику та порядок аудиту оборотних активів підприємства;
Предметом дослідження є методологія та діюча практика обліку і аудиту оборотних активів підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 Дипломна робота на тему: Облік і аудит оборотних активів (за материалами ТОВ “АТТА”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок