Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Організація бухгалтерського обліку на Богородчанському ЛВУМГ

Організація бухгалтерського обліку на Богородчанському ЛВУМГ

Назва:
Організація бухгалтерського обліку на Богородчанському ЛВУМГ
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,31 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Вступ
Реформи, що останнім часом охопили всі сфери, впритул підійшли до системи бухгалтерського обліку і звітності в Україні. Перегляду належить організація бухгалтерського обліку, методика відображення господарських операцій, об’єм і зміст фінансової звітності.
Роль бухгалтерського обліку в ринковій економіці різко зросла. Розвиток ринкових відносин, впровадження різноманітних форм власності, охоплення приватизацією різних галузей, реформування економічних відносин висувають деталі нові й нові вимоги до бухгалтерського обліку. Загальновизнана доцільність і необхідність задоволення потреб в інформації численних користувачів забезпечити яку може бухгалтерський облік.
Бухгалтерський облік – це система, яка здійснює збір, вимірювання, обробку, інтерпретацію і передачу інформації про визначений господарський об’єкт. Така інформація забезпечує можливість ефективного управління виробничими і комерційними структурами, прийняття обґрунтованих рішень про вибір альтернативних варіантів використання господарських засобів, раціонального і економного використання ресурсів з метою досягнення комерційного успіху і виконання фінансових обов’язків перед державою. Відображаючи весь процес виробництва засобів підприємства, бухгалтерський облік дає змогу прослідкувати за змінами, які переносять матеріальні засоби.
Чітко налагоджений облік та контроль сприяють виявленню і використанню внутрішньогосподарських резервів підприємства, запобіганню зловживанням і перевитратам, зниженню собівартості продукції, підвищенню продуктивності праці, рентабельності виробництва, досягненню бажаних результатів. Удосконалення побудови своєчасного і достовірного бухгалтерського обліку нерозривно пов’язане з вирішенням актуальних завдань в галузі економіки.
Бухгалтерський облік повинен всебічно і повно охоплювати та систематизувати господарську діяльність, забезпечувати управління інформацією, що дозволить контролювати і оцінювати рівень господарювання. Проте облік є не лише основним засобом контролю фінансово-господарської діяльності та додержання режиму економії, а й засобом контролю за платниками податку на додану вартість, оподаткування прибутку, виконання фінансових обов’язків перед державою.
Богородчанське ЛВУМГ – один з найпотужніших вузлів газотранспортної системи України, основні принципи якого надійне і безперебійне постачання газу на експорт та для населення України, висока технологічна дисципліна та культура виробництва.


Розділ І: Організація бухгалтерського обліку на Богородчанському ЛВУМГ.
1.1. Організація та основні засади ведення облікової політики на Богородчанському ЛВУМГ.
Проблема організації обліку на кожному підприємстві полягає у виборі такої сукупності правил та процедур, реалізація яких забезпечить максимальних ефект від ведення обліку, який визначається своєчасністю формування фінансової та управлінської інформації, її достовірністю, об’єктивністю, доступністю та корисністю для прийняття стратегічних управлінських рішень та для широкого кола користувачів. Однак доступність та прозорість даних про майновий та фінансовий стан підприємства неможливі без визначеної сукупності загальних принципів та правил, які використовуються в бухгалтерському обліку при формуванні та відображенні інформації. Створення цілісної та ефективної системи бухгалтерського обліку неможливе без застосування такого специфічного елементу обліку, як облікова політика.
Облікова політика – сукупність принципів, методів та процедур, що використовуються Компанією для складання та подання фінансової та податкової звітності. Облікова політика являє собою систему стандартів, зведених методологічних принципів та правил, якими слід керуватися при відображенні фінансово-господарських операцій в бухгалтерському та податковому обліку, складанні та наданні фінансової та податкової звітності.
Основна мета облікової політики – забезпечити одержання достовірної інформації про майновий і фінансовий стан підприємства “Укртрансгаз”, результати його діяльності, необхідні для всіх користувачів фінансової звітності з метою прийняття відповідних рішень, забезпечення спів ставності інформації про фінансовий стан підприємства за різні звітні періоди.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Дипломна робота на тему: Організація бухгалтерського обліку на Богородчанському ЛВУМГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок