Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Методики оцінки доцільності капіталовкладень відносно до сучасних умов перехідної економіки Україні.

Методики оцінки доцільності капіталовкладень відносно до сучасних умов перехідної економіки Україні.

Назва:
Методики оцінки доцільності капіталовкладень відносно до сучасних умов перехідної економіки Україні.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
63,47 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Дипломна робота
Методики оцінки доцільності капіталовкладень відносно до сучасних умов перехідної економіки Україні.


Зміст


Вступ
Стабілізація національної економіки - це одна з найголовніших проблем економічної політики України на сучасному етапі розвитку. Її вирішення тісно пов’язане з підвищенням ефективності інвестицій, обсяги яких на нинішньому етапі економічного реформування досить обмежені. За цих умов, безперечно, підвищується відповідальність за вибір інвестиційних проектів і, звичайно, зростають вимоги до достовірності методів обгрунтування цього вибору та оцінки їх ефективності.
Колишні методи оцінки капітальних вкладень та нової техніки розроблялись в основному для умов витратної економіки і безоплатної системи кредитування. Виділення капітальних вкладень здійснювалось здебільшого не під реальну, а під розрахункову ефективність, яка переважно була завищеною, а необхідні засоби, навпаки, заниженими.
Актуальним у даний час являється заглиблене теоретичне дослідження щодо визначення доцільності капітальних вкладень в той чи інший сектор економіки. Важливою проблемою виступає теоретичне обгрунтування критеріїв ефективності інвестиційних затрат, взаємозв’язку і взаємозумовленості капітальних вкладень і структурних зрушень в економіці, врахування рівня ризику на етапі вибору найбільш привабливого інвестиційного проекту.
В цій дипломній роботі ставиться за мету аналіз методик оцінки доцільності капіталовкладень відносно до сучасних умов перехідної економіки Україні. При цьому, будемо виходити з того, що прийняття інвестиційного рішення неможливо без урахування наступних чинників: вид інвестицій, вартість інвестиційного проекту, множинність доступних проектів, обмеженість фінансових ресурсів, доступних для інвестування, ризик, пов’язаний із прийняттям того або іншого рішення й інше.
Особливу увагу приділено спробі побудувати узагальнену методику прийняття рішення при підході до розгляду інвестиційних проектів, а також вдосконаленню оцінки та відбору проектів капіталовкладень.
Робота складається з трьох основних розділів.
В першому розділі приділено увагу до загальних понять інвестицій, їх класифікації, місту капіталовкладень в інвестиційному процесі, особливостям фінансування капіталовкладень за рахунок власних коштів підприємств, а також розглянуто досвід капіталовкладень розвинених країн. Головна увага першого розділу прикута до стану економіки України; особливостям капітальних вкладень на території України; аналізу сучасного стану інвестиційного процесу, як регіонів України, так і України загалом.
Другий розділ має більш практичне значення. Він складається з трьох частин. В першій частині розглядається: фактор ризику, який суттєво впливає на оцінку ефективності інвестиційного проекту, сучасна теорія прийняття рішення в умовах ризику та кількісний аналіз визначення розмірів окремих ризиків. В другій частині показані сучасні методи оцінки при прийнятті управлінських рішень ефективності та доцільності вкладання коштів в інвестиційний проект. В третій частині другого розділу показано загальний підхід при розгляді інвестиційного проекту, від аналізу інвестиційного середовища до аналізу самого інвестиційного проекту.
Третій розділ має чисто практичний характер. Він складається з двох частин. Перша частина приділяє увагу вдосконаленню оцінки і відбору проектів капітальних вкладень та в ній наведено приклад практичного розрахунку на основі запропонованої інтегральної оцінки інвестиційного проекту. В другій частині наведено практичний розрахунок доцільності капіталовкладень на основі умовного прикладу за методами, які розглядалися у другому розділі.
Загалом робота складається з трохи більше ніж 100 сторінок та при її підготовці використовувалося 44 друкованих джерела інформації.


Розділ . Місце капітальних вкладень в інвестиційному процесі
1.1. Поняття інвестицій та їх класифікація
Економічна діяльність суб’єктів господарювання значною мірою характеризується обсягами та формами інвестицій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Дипломна робота на тему: Методики оцінки доцільності капіталовкладень відносно до сучасних умов перехідної економіки Україні.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок