Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Розробка проекту освоєння виробництва нової продукції

Розробка проекту освоєння виробництва нової продукції

Назва:
Розробка проекту освоєння виробництва нової продукції
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
61,81 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Розробка проекту освоєння виробництва нової продукції


ЗМІСТ
Вступ
Отримання Україною незалежності, корінна перебудова економіки, активна інтеграція до Європейського Союзу, інші якісні зміни, які відбулися за останні десять років в нашій державі, позначилися і на подальшому розвитку соціально-економічного комплексу країни. Утворилися нові типи підприємств – акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, спільні підприємства, підприємства із 100% іноземним капіталом. Економічний ріст, тенденції до якого намітилися в 2000 р., і який вдалося закріпити і посилити в 2001-2002 рр. сприяв підвищенню ролі таких інструментів розвитку економіки, як інвестування та кредитування, стимулював підприємства до виходу на нові ринки збуту, модернізації та переоснащенню виробництва, впровадженню нових технологій та розширенню номенклатури виробів.
Сукупність перелічених вище факторів і обумовила актуальність дослідження економічної доцільності впровадження виробництва нової продукції, значне підвищення інтересу до проведення такого аналізу і зацікавленості в послугах аналітиків. В результаті, обґрунтування доцільності виробництва нової продукції на більшості суб’єктів господарювання стало невід’ємною складовою маркетингу.
Необхідно зазначити, що і за радянських часів існувала необхідність проведення такої роботи. Але, існуючі на той час підходи мали цілий ряд недоліків – відсутність в розрахунках фактору часу, недостатній аналіз ринків і споживчого попиту на продукцію, жорсткі правила встановлення ціни виробу тощо. Як наслідок, в період переходу до ринкової економіки, такий аналіз практично не проводився.
Економічне зростання, посилення конкурентної боротьби, потреба відповідальніше відноситися до вільних коштів (отримання максимального ефекту) – все це сприяло відновленню інтересу до маркетингових досліджень. Адже для того, щоб керівник прийняв рішення, йому необхідно проаналізувати забезпеченість підприємства фінансовими ресурсами, доцільність і ефективність їхнього розміщення і використання, попит на кінцеву продукцію, можливість забезпечити підприємство всіма необхідними матеріалами для її виробництва тощо.
Метою проведення даної дипломної роботи є ознайомлення з теоретико-методологічними аспектами аналізу доцільності освоєння виробництва нової продукції (його формами і методами), застосування отриманого досвіду на практиці та підготовка конкретних пропозицій щодо впровадження нової продукції на підприємстві.
Досягнення головної мети передбачає виконання ряду завдань, які постають перед дослідником в ході виконання даної роботи. Завдання дипломної роботи:
дослідження основних аспектів аналізу доцільності освоєння виробництва нової продукції;
вивчення існуючих підходів до проведення аналізу доцільності освоєння виробництва нової продукції;
побудова організаційно-інформаційної алгоритму оцінки ефективності освоєння виробництва нової продукції;
проведення аналізу основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства та складання його організаційно-економічної характеристики;
розробка рекомендацій щодо оптимізації номенклатури випуску продукції та визначення можливих напрямків виробництва нової продукції;
розробка стратегії випуску нової продукції на основі базового підприємства;
узагальнення результатів роботи та оцінка ефективності освоєння виробництва нової продукції.
Дипломна робота складається з трьох розділів: "Теоретико-методологічні аспекти аналізу доцільності освоєння виробництва нової продукції", "Аналіз фінансового стану базового підприємства ВАТТекстемп" та "Розробка проекту освоєння виробництва нової продукції на підприємстві ВАТТекстемп".
Перший розділ даної роботи розкриває основні теоретичні аспекти проведення аналізу доцільності освоєння виробництва нової продукції. Слід зазначити, що на сьогоднішній день не існує єдиного, систематизованого підходу до проведення такого типу досліджень, тому що цей елемент маркетингу передбачає проведення багатовекторних досліджень, весь спектр яких є, як правило, не обов’язковим в ході проведення аналізу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Дипломна робота на тему: Розробка проекту освоєння виробництва нової продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок