Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз фінансової діяльності центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи.

Аналіз фінансової діяльності центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи.

Назва:
Аналіз фінансової діяльності центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
51,26 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
ДИПЛОМНА РОБОТА
з економіки підприємства
Аналіз фінансової діяльності центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи.


ЗМІСТ
Вступ
Розділ I.
Теоретичні аспекти організації фінансової діяльності підприємства
1.1.Зміст та основні завдання фінансової діяльності підприємств
1.2.Методологія оцінки фінансової діяльності підприємств
1.3.Особливості організації фінансової діяльності підприємств зв’язку
1.4.Нормативно-законодавча база регулювання фінансової діяльності підприємств зв’язку .
Розділ II. Аналіз фінансової діяльності Центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта” за 2004-2006 роки
2.1.Загальна характеристика ЦПЗ №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта
2.2.Аналіз фінансової діяльності ЦПЗ №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”за 2004-2006 рр
2.3.Аналіз прибутку та рентабельності підприємства ЦПЗ №3
Розділ III. Основні напрями покращення фінансових результатів підприємства за рахунок розширення спектру надання послуг
3.1.Впровадження послуг споживчого кредитування
3.2.Покращення фінансових результатів за рахунок розвитку комерційної діяльності
3.3.Впровадження новітніх технологій в практику діяльності ЦПЗ №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта
Висновки
Список використаної літератури
Додатки


ВСТУП
Пошта у всі часи відігравала важливу роль у суспільстві, ще древньогрецький історик Теродот у п'ятому столітті до нашої ери так висловив свою думку про значення пошти та людей, що там працюють:"А ні сніг, а ні спека, а ні день, а ні ніч не зупинять цих кур'єрів від швидкого завершення маршруту.”
Українська пошта асоціюється нині не тільки з доставкою листів, періодичних видань і пенсій. Все активніше в наше життя входять і фінансові послуги від Укрпошти. Місією пошти є надання на всій території України універсальних послуг поштового зв'язку визначеного рівня якості, а також фінансових, транспортних та інших загальнодоступних продуктів.
Головним пріоритетом діяльності Укрпошти є її економічне зростання, спрямоване на виконання державних завдань за рахунок збереження позитивних тенденцій у нарощуванні обсягів надання послуг, поліпшення їх якості та впровадження нових послуг, технологій, розбудови мережі поштового зв'язку, створення нових робочих місць, забезпечення гідного рівня заробітної плати .
Мережа поштового зв’язку, що історично будувалася за ієрархічним принципом – відповідно до адміністративно-територіального поділу України, - у сучасних умовах не відповідає вимогам ринкової економіки, не спроможна адекватно реагувати на виклики конкурентного середовища, є громіздкою та затратною структурою, не сприйнятною для впровадження новітніх технологій. Тому було прийнято програму реструктуризації підприємства, яка базувалася на науково обґрунтованій методиці, з окремими відпрацьованими програмами для кожного регіону з попереднім погодженням з обласними державними адміністраціями.
Суть реорганізації мережі поштового зв’язку полягала в укрупненні територіальних меж відповідальності управлінських структур (районних вузлів зв’язку) і створення на їх базі без балансових виробничих підрозділів – центрів поштового зв’язку, які забезпечували б управління відділеннями зв’язку, що знаходяться в підпорядкуванні з меншою кількістю адміністративно-управлінського персоналу, в оптимізації транспортної мережі та процесів сортування поштових відправлень.
Основні положення теми дипломної роботи – фінансова діяльність підприємства, фінансові результати підприємства, впровадження новітніх технологій в практику діяльністі ЦПЗ №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”.
Робота складається з трьох розділів :
теоретичної частини ;
аналітичної частини ;
рекомендаційної частини .
В теоретичній частині дипломної роботи наводиться зміст та основні завдання фінансової діяльності підприємства, методологія оцінки фінансової діяльності підприємств зв’язку, а також розглядається особливості організації фінансової діяльності підприємств зв’язку та нормативно-законодавча база регулювання фінансової діяльності підприємств зв’язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Дипломна робота на тему: Аналіз фінансової діяльності центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи.

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок