Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Організація і правові основи валютних операцій в Україні

Організація і правові основи валютних операцій в Україні

Назва:
Організація і правові основи валютних операцій в Україні
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,16 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
ЗМІСТ
Валютні операції в Україні...………………………………………......
Організація і правові основи валютних операцій в Україні...
Регулювання валютних операцій в Україні...…………………......
Особливості валютних операцій банків...……………………………......
Основи банківських операцій...………………………………………
Оцінка діяльності банку...……………………………………………
Аналіз ефективності валютних операцій в Україні...…………………......
Керування валютними ризиками при здійсненні валютних операцій...…………………………………………………………………
Методи керування трансляційним ризиком...……………………
Керування операційним (контрактним) валютним ризиком...…....
Висновки...…………………………………………………………………………......
Перелік посилань...…………………………………………………………………
Додатка...……………………………………………………………….
ВСТУП
Зовнішньоекономічні зв'язки, міжнародні валютні і кредитні відносини – невід'ємна частина світового господарства. Регулювання цих відносин здійснюється через банки, а також за допомогою впливу держави. Воно регулює валютні відносини через регламентацію порядку проведення валютних операцій і міжнародних розрахунків. Для цього держава використовує як прямі (видання законодавчих актів), так і непрямі методи регулювання (економічний вплив на суб'єктів валютного ринку). Регулювання валютних і кредитних операцій здійснюється також на міждержавному рівні для координації валютної політики окремих держав.
Сучасний етап валютного регулювання в Україні почався наприкінці 80-х років. Скасування монополії зовнішньої торгівлі і валютної монополії держави привело до децентралізації валютних ресурсів і створили передумови для формування в Україні внутрішнього валютного ринку [1].
Прийнятий у лютому 1993р. Декрет Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" регламентує проведення валютних операцій на території України. Декретом визначені принципи здійснення валютних операцій в Україні, повноваження і функції органів валютного регулювання і валютного контролю, права й обов'язки юридичних і фізичних осіб при володінні, користуванні і розпорядженні валютними цінностями. Суб'єкти валютних відносин підрозділяються декретом на двох категорій:
резидентів;
нерезидентів.
Міжнародна економічна діяльність, зокрема торгівля товарами, послугами, створює потреба в покупці, чи продажі позиці іноземних валют. Валютні операції – це визначені банківські і фінансові операції, зв'язані з переходом права власності на валютні цінності. Це використання валютних цінностей, як способу платежу, увіз, вивіз, пересилання і переклад валютних цінностей, одержання і надання кредитів, нарахування відсотків, дивідендів, залучення інвестицій, придбання цінних паперів і інші операції, здійснення яких відбувається тільки за умови одержання відповідних ліцензій.
Ціль даної роботи полягає в розгляді валютних операцій в Україні, відображенні особливостей валютних операцій банків, проведенні аналізу ефективності валютних операцій в Україні.
Сьогодні ця тема є досить актуальної, тому що валютна діяльність є не тільки визначальної в успішній діяльності Банків, але і ведучої у відносинах між країнами
Методи, використовувані при написанні випускної роботи наступні: економічні показники діяльності банку, зміна нормативів ліквідності, зміна показників рентабельності, надані методи валютного перерахування агрегированных позицій балансу, а також розкрита взаємозв'язок курсових разниц з величиною відкритої валютної позиції і тенденцією зміни валютного курсу.
Задачі роботи – проаналізувати теоретичні аспекти й економічні основи валютних операцій в Україні, розкрити особливості валютних операцій банків, привести повний аналіз ефективності валютних операцій в Україні.
Не в одного автора не розкрита в повному обсязі дана тема. Так, Ачкасов А. И. «Типи валютних операцій і інші види угод на міжнародних грошових ринках» розкрив гарний регулювання валютних операцій в Україні; Єршов М. В. «Валюти у світовій торгівлі» - особливості валютних операцій банків, Ачкасов А. И. «Типи валютних операцій і інші види угод на міжнародних грошових ринках» розкрив у повному обсязі таке питання як: аналіз ефективності валютних операцій в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Дипломна робота на тему: Організація і правові основи валютних операцій в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок