Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Математичні підходи до аналізу і оцінки параметрів торгового підприємства.

Математичні підходи до аналізу і оцінки параметрів торгового підприємства.

Назва:
Математичні підходи до аналізу і оцінки параметрів торгового підприємства.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
61,07 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
ВСТУП
В даний час Україна переживає період ринкових перетворень, в ході яких старі, віджилі інститути радянського часу ламаються і замінюються новими відповідно до вимог часу. Особливо бурхливо відбувається економічне зростання у сфері торгівлі, що пройшла на початку 90-х років період первинного накопичення капіталу що і зараз підтягається до рівня світових стандартів. Це зростання, зокрема, знаходить прояв в заміні оптових ринків і дрібних кіосків організованими мережами торгових центрів, що конкурують між собою.
В умовах ринкової економіки з властивим їй домінуванням обігу товарів, роль торгівлі як сполучної ланки між сферами виробництва і споживання постійно зростає. Торгівля в умовах ринкових відносин перетворюється на складну, динамічну систему, що функціонує в надзвичайно широкомасштабному соціально-економічному середовищі, яке швидко змінюється. Весь спектр складних позитивних і негативних процесів, суперечливих тенденцій, що відбуваються в економічному і соціальному житті, знаходить віддзеркалення в торгівлі[20].
Структура середовища, в якому знаходиться підприємство торгівлі, носить стохастичний характер. Умови діяльності торгового підприємства і поведінка суб'єктів ринку безперервно міняються; ймовірнісний характер попиту, насиченість і диференційованість потреби, зміна переваг покупців, індивідуалізація споживання, посилення конкуренції - все це заставляє створювати нові або вдосконалювати існуючі підходи до визначення параметрів даного підприємства (зокрема, торгового центру).
На тлі тенденцій, спостережуваних в секторі торгівлі, можна зробити висновок, що конкуренція між підприємствами торгівлі все більш зростає. Застарілі методи оцінки і аналізу роботи торгового підприємства призводять до таких небажаних наслідків, як втрата частини прибутку, зниження ефективності інвестіций підприємства та ін.
А це, в свою чергу, зумовлює появу все нових і нових піхдодів до покращення роботи та репутації торгових підприємств.
Питанням аналізу і оцінки діяльності підприємств та дослідженні операцій присвячені праці вітчизняних і зарубіжних вчених. Значний внесок в розвиток даних питань внесли вчені математики – В.Б.Гнеденко, Х.А.Таха, Л.Клейнрок та інші[20].
Проте, не дивлячись на значну кількість досліджень в області математики і економіки проблеми оптимізації параметрів торгових підприємств ще не до кінця вирішені. Так, зокрема, до теперішнього часу відсутня єдина думка щодо остаточного вибору методів оцінки показників підприємств торгівлі в риночних умовах функціонування.
Різноманітність точок зору і теоретичних посилань зарубіжних і вітчизняних дослідників з проблеми дослідження методики спадкоємності вказаних питань і послужили підставою для вибору теми даного дипломного проекту, зумовили її цілі і завдання. Необхідність підвищення якості оцінки і аналізу показників підприємств торгівлі на стадії проектування даної системи зумовили актуальність теми дослідження.
Метою дипломного проекту є розробка програми по знаходженню показників торгового центру для оптимізації роботи та підвищення ефективності його функціонування.
Для досягнення цієї мети в даній роботі поставлені наступні завдання:
– аналіз існуючих методів організації роботи підприємств торгівлі і їх класифікація;
– виявлення моделі функціонування торгового центру як системи масового обслуговування;
– формування системи методів оптимізації параметрів підприємства, заснованих на теорії масового обслуговування;
– моделювання роботи магазину самообслуговування, засноване на імітаційному моделюванні дискретних подій.
– розробка програмного забезпечення системи оптимізації параметрів торгового центру;
– аналіз отриманих результатів та видача рекомендацій.
Предметом дослідження є математичні підходи до аналізу і оцінки параметрів торгового підприємства.
В якості об'єкта дослідження обраний середньостатистичний торговий центр площею від 100 м2 з кількістю покупців від 8000.
Теоретичною і основою дипломного проекту стали праці вітчизняних і зарубіжних дослідників, таких, як В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Математичні підходи до аналізу і оцінки параметрів торгового підприємства.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок