Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Державний фінансовий контроль як окремих видів діяльності, що зачіпають загальнодержавні інтереси, так і виконання бюджету, опосередкованого регулювання змін місцевих бюджетів і платіжного балансу.

Державний фінансовий контроль як окремих видів діяльності, що зачіпають загальнодержавні інтереси, так і виконання бюджету, опосередкованого регулювання змін місцевих бюджетів і платіжного балансу.

Назва:
Державний фінансовий контроль як окремих видів діяльності, що зачіпають загальнодержавні інтереси, так і виконання бюджету, опосередкованого регулювання змін місцевих бюджетів і платіжного балансу.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
65,41 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
ЗМІСТ


Вступ
Актуальність теми обумовлена тим, що реалізація державних програм розвитку та реформування економіки України потребує ефективної системи фінансового контролю. Від того, наскільки достовірною та дієвою є інформація, яка надається цією системою, залежить обґрунтованість та ефективність управлінських рішень, прийнятих керівниками усіх рівнів, а отже фінансово-економічний та соціально-політичний добробут суспільства.
Фінансовий контроль — важлива функція управління фінансами. Його необхідно розглядати як багатогранну систему аналізу та перевірки законності, раціональності, доцільності процесів формування і використання фінансових ресурсів на всіх рівнях управління, оцінки ефективності прийнятих управлінських рішень для досягнення на цій основі економічного зростання. Широка сфера застосування фінансового контролю дозволяє суттєво впливати на весь економічний процес, стежити за дотриманням фінансової безпеки держави, досягненням фінансової самодостатності регіонів, секторів і галузей економіки, збалансованістю державного і місцевих бюджетів, захищеністю фінансово-економічних інтересів громадян і суспільства. Раціональна організація та ефективне функціонування фінансового контролю сприяє забезпеченню національних економічних інтересів держави, поліпшенню керованості фінансовими ресурсами, розвитку ринкової економіки.
Фінансовий контроль можна класифікувати залежно від контролюючих суб’єктів. Деякі науковці в Україні виділяють державний, муніципальний, громадський контроль.
Державний фінансовий контроль здійснюється від імені держави, з використанням державних повноважень, суб’єктами якого є органи державної влади. Принципово новим видом фінансового контролю в Україні стає муніципальний фінансовий контроль. Розвиток громадського контролю обумовлений становленням в Україні громадянського суспільства.
Після отримання незалежності Україна досягла позитивних зрушень у розвитку своєї системи фінансового контролю. Проте існуюча система контролю розвивається дещо стихійно, за відсутності концепції, де були б визначені її мета і завдання та намічені заходи щодо створення найбільш прийнятної моделі її дієвого та ефективного функціонування. При створенні органів контролю не були використані комплексний перегляд та реформування всієї системи фінансового управління і контролю.
Внаслідок нескоординованої трансформації система фінансового контролю сьогодні витрачає непропорційно великі ресурси на своє утримання, зберігає багато рис пострадянського періоду, особливо в організаційно-функціональній структурі та методах роботи контролюючих органів, а тому є морально застарілою і фактично не забезпечує необхідного прогресу.
Мета роботи полягає у вивченні системи фінансового контролю, що здійснюється в Україні, порівняні її із існуючими системами контролю в зарубіжних країнах та на основі цього надати пропозиції щодо удосконалення фінансового контролю в Україні, особливо на регіональному рівні.
Досягти поставленої в роботі мети передбачається шляхом вирішення наступних завдань:
Вивчити методичні засоби здійснення фінансового контролю в Україні;
Дати оцінку існуючій на сьогодні системі здійснення державного фінансового контролю на регіональному рівні;
Окреслити шляхи створення дійового механізму державного фінансового контролю в Україні.
Предметом дослідження є державний фінансовий контроль як окремих видів діяльності, що зачіпають загальнодержавні інтереси, так і виконання бюджету, опосередкованого регулювання змін місцевих бюджетів і платіжного балансу.
Об’єктом дослідження виступають вищі та регіональні органи, що здійснюють державний фінансовий контроль, їх структура, функції та взаємодія у сфері контролю.
Методологічна основа дослідження. У процесі виконання роботи було вивчено відповідні нормативно–правові положення та законодавчі акти, праці вітчизняних та зарубіжних вчених, чинну практику реалізації державного фінансового в Україні, публікації у періодичних виданнях з проблем, які торкаються теми дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 Дипломна робота на тему: Державний фінансовий контроль як окремих видів діяльності, що зачіпають загальнодержавні інтереси, так і виконання бюджету, опосередкованого регулювання змін місцевих бюджетів і платіжного балансу.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок