Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Конкурентоспроможність підприємства

Конкурентоспроможність підприємства

Назва:
Конкурентоспроможність підприємства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
63,51 KB
Завантажень:
582
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36 
конкурентоспроможність підприємства


ЗМІСТ


Вступ
Сучасний туризм настільки ж суперечливий, як і процеси, що протікають у сучасному світі. Але саме туризм став одним зі способів формування загальнолюдських цінностей, найбільш доступним способом пізнання, вивчення і збереження історичної, культурної і природної спадщини в XXI столітті.
Доходи від міжнародного туризму складають біля трильйона доларів. На долю туризму приходиться 8% світового експорту, більш 31% міжнародного ринку послуг і більш 100 млн. робочих місць по всьому світу. Після нафтової промисловості він став другою галуззю господарства.
Туризм належить до сфери послуг і є однієї з найбільших і динамічних галузей економіки. Високі темпи його розвитку, великі обсяги валютних надходжень активно впливають на різні сектори економіки, що сприяє формуванню власної туристської індустрії.
У сучасній професійній літературі широко застосовується термін «індустрія туризму і гостинності». Індустрію туризму і гостинності не можна розглядати як різні індустрії, тому що туристи – це, насамперед споживачі, що мають різноманітні потреби, у тому числі і специфічні, залежні від цілей і мотивів подорожей, а також від цілого ряду моментів. Однак туристи – це, насамперед споживачі взагалі, отже, індустрія туризму і гостинності повинна розглядатися як єдине ціле через нерозривну спільність.
У класичному розумінні готель – це будинок з мебльованими кімнатами для приїжджаючих. У сучасних умовах готель – це підприємство, призначений для готельного обслуговування громадян, а також індивідуальних туристів і організованих груп.
Сучасне готельне підприємство надає споживачам не тільки послуги проживання і харчування, але і широкий спектр послуг транспорту, зв'язку, розваг, екскурсійне обслуговування, медичні, спортивні послуги, послуги салонів краси й ін. Фактично готельні підприємства в структурі індустрії туризму і гостинності виконують ключові функції, тому що формують і пропонують споживачам комплексний готельний продукт, у формуванні і просуванні якого беруть участь усі сектори й елементи індустрії туризму і гостинності. Виходячи з цього, правомірно виділити готельну індустрію або готельний бізнес як найбільшу комплексну складової індустрії туризму і гостинності і розглядати її самостійно, у значній мірі ототожнюючи з єдиною індустрією туризму і гостинності.
Гостинність – це привітність у прийомі і частуванні відвідувачів (гостей), безоплатний прийом і частування мандрівників. Бути гостинним – значить уміти запропонувати теплий прийом для відвідувачів, створити для них спокійну, сприятливу і дружелюбну атмосферу.
Гостинність – одне з фундаментальних понять людської цивілізації, у даний час під впливом науково-технічного процесу перетворився в могутню індустрію, у якій працюють мільйони професіоналів, створюючи затишок і комфорт на благо людей.
Індустрія гостинності поєднує різні професійні сфери діяльності людей: туризм, готельний і ресторанний бізнес, суспільне харчування, відпочинок і розваги, організацію конференцій, семінарів і виставок, спортивну, музейно – виставочну, екскурсійну діяльність, а також сферу професійної організації в області гостинності. Індустрія гостинності – складна, комплексна сфера професійної діяльності людей, зусилля яких спрямовані на задоволення різноманітних потреб клієнтів (гостей), як туристів, так і місцевих жителів.
В останні роки готельний ринок характеризується ростом попиту при одночасному скороченні пропозиції на послуги розміщення. Одним з основних напрямків формування стратегічних конкурентних переваг у готельному бізнесі є надання послуг більш високої якості в порівнянні з конкуруючими аналогами. Ключовим тут є надання таких послуг, що задовольняли б і навіть перевершували сподівання цільових клієнтів. Сподівання клієнтів формуються на основі вже наявного в них досвіду, а також інформації, одержуваної по прямих або по масових каналах маркетингових комунікацій.
В даній роботі проведено детальний аналіз стану діяльності по наданню готельних послуг в Україні, та в м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36 Дипломна робота на тему: Конкурентоспроможність підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок