Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Діяльність П.П. «Ентальпія».

Діяльність П.П. «Ентальпія».

Назва:
Діяльність П.П. «Ентальпія».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
53,75 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
ВСТУП
Актуальність теми, полягає в тому, що більшість українських підприємств потребує реорганізації. Обладнання на багатьох підприємствах досить застаріле, тому необхідно закуповувати його закордоном. Внаслідок цього поліпшеться якість продукції і вона користуватиметьсяшироким попитом. Зовнішня торгівля є одним із головних стабілізуючих факторів кожного підприємства.Важливу роль відіграє роль виважена політика митно-тарифного регулювання.
Ця політика, захищая національний ринок від конкурентів, тобто сприяє його розвитку та збуту продукції національного виробництва за кордон. Митний-тариф є історично перишим інструментом регулювання зовнішньої торгівлі.
В Україні проблема імпорту займає не останнє місце. Це пов'язано із вступом України до СОТ. За правилами цієї організації необхідним є істотне зниження митних бар’єрів, усунення інших перешкод на шляху транскордонного товарообміну. Отож можна передбачити, що вступ до СОТ супроводжуватиметься зростанням імпортних потоків в Україну. З огляду на це постає завдання щодо ефективнішого використання імпорту, вдоскона-лення його адміністрування як на державному рівні, так і на рівні підприємства.
Імпортні операції, як складові частини зовнішньої торгівлі мають істотний вплив на формування економічних показників підприємства і тим самим заслуговують більш детального вивчення.
Здебільшого імпорт викликає негативні асоціації: скорочення робочих місць, розрахунки з імпортерами (і як слідство – вплив на платіжний баланс), конкуренція на вітчизняному ринку (іноді недобросовісна). Але має місце так званий виправданий імпорт — товари, які не можна отримати на власній території і без яких економіка країни нормально функціонувати не може. Стосовно нашої країни — це дефіцитні енергоносії (нафта, газ, ядерні твели), окремі види сировини, високотехнічне устаткування, новітні технології тощо.
Крім того, імпорт є самостійним джерелом фінансових надходжень на підприємство, низки інших макроекономічних ефектів. Основними позитивами імпорту є: поповнення дохідної частини державного бюджету країни, можливість отримання відсутніх у країні ресурсів та продуктів, завезення товарів дешевших за ті, що можуть вироблятися вітчизняними виробниками, стимулювання експорту, посилення конкуренції на вітчизняних ринках.
Метою бакалаврської роботи є ознайомлення з теоретичними аспектами регулювання імпортних операцій, особливостями митного тарифного регулювання зовнішньої торгівлі, дослідити вплив державного регулювання імпортних операцій на зовнішньоекономічну діяльність П.П. «Ентальпія».
Поставлена мета обумовила необхідність вирішення ряду взаємопов’язаних завдань:
- визначити методи та інструменти тарифного і нетарифного регулювання імпортних операцій;
розкрити сутність митно-тарифного регулювання зовнішньої торгівлі;
дослідити зміни митно-тарифного регулювання зовнішньої торгівлі після вступу до СОТ;
розглянути організаційно-управлінську структуру та та охарактеризувати господарську діяльність підприємства;
проаналізувати імпортні операції підприємства;
провести оцінку впливу державного регулювання на імпортні операції ПП «Ентальпія»;
провести прогнозування впливу на імпортні операції підприємства змін в митно-тарифному регулювання після вступу України до СОТ.
Об’єктом дослідження виступає діяльність ПП «Ентальпія».
Предметом дослідження є економічні відносини, що виникли в процесі здійснення імпортних операцій, а також імпортний оборот за 3 роки, що характеризує зовнішньоекономічну діяльність підприємства.
Теоретико-методологічною базою основою бакалаврської роботи є законодавчо-нормативні акти України, праці українських і закордонних фахівців в галузі теорії і практики міжнародної торгівлі, зокрема: Б. Баласси, Дж. Бхагваті, В. Кордена, П. Кругмана, В. Леонтьєва, П. Ліндерта, М. Портера, П. Самуельсона, Л. Скотта, В.Г. Андрій-чука, В.С. Будкіна, І.В. Бураковського, А.І. Кредісова, І.І. Пузанова, Є.В. Савельєва, В.Р. Сіденка, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Дипломна робота на тему: Діяльність П.П. «Ентальпія».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок