Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Україна та Європейський Союз

Україна та Європейський Союз

Назва:
Україна та Європейський Союз
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
50,84 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
міст
Вступ
Розділ І. Сучасний стан розвитку ЄС та передумови
інтеграції України в європейській економічний простір
1.1. Європейська інтеграція на сучасному етапіНормативно – правова база відносин України з ЄС
1.2. Гармонізація українського законодавства з європейським
Розділ ІІ. Аналіз зовнішньоекономічних відносин України з ЄС
2.1. Зовнішня торгівля України з країнами ЄС
2.2. Товарна структура експорту та імпорту України
2.3. Програми Європейського Союзу для України
2.4. Інвестиційна діяльність ЄС в Україні
Розділ ІІІ. Перспективи співробітництва України з ЄС, та шляхи його прискорення
3.1. Проблеми у відносинах України з ЄС
3.2. Шляхи прискорення входження України до ЄС
Висновки
Список літератури
Додатки


Вступ
Актуальність теми даної випускної роботи полягає в тому, що об`єктивна необхідність вимагає поступового , але неухильного включення економіки України до системи міжнародного поділу праці (МПП) , світових інтеграційних процесів. Нинішня ситуація характеризується глобальною трансформацією усіх країн світу до нового якісного стану , нового типу цивілізації третього тисячоліття .
В майбутньому велике значення буде мати інтеграція України в Європу. Україна широким фронтом виходить на західноєвропейський соціально-економічний простір.
Таким чином самостійність України зовсім не означає її самоізоляції на міжнародній арені.
Сучасні тенденції світового розвитку ставлять перед Україною нові проблеми та потребують від неї активної участі в їх рішенні.
Характерною рисою сучасного світового соціально-економічного розвитку є бурхлива динаміка інтеграційних процесів у світі та Європі зокрема. При цьому навіть ті країни, які не входять до складу інтеграційних об’єднань, неминуче відчувають на собі їх відчутний вплив. На європейському континенті таким інтеграційним угрупованням є Європейський Союз, розширення якого приведе до того, що за 3-5 років Україна матиме з Євросоюзом спільний кордон. Це відкриє нові можливості для поглиблення співпраці, та водночас і змусить відповідати на нові виклики.
В даній роботі викладені найголовніші міркування й аргументи на користь європейської інтеграції України та пропозиції щодо наступних першочергових ініціатив з боку нашої країни.
Метою випускної роботи є вивчення, аналіз економічної співпраці України з країнами Західної Європи та інтеграція України до ЄС.
У роботі відповідно до даної мети поставлені наступні задачі:
·
розкрити основні напрями співпраці і шляхи інтеграції України до ЄС;
·
дати характеристику сучасного стану зовнішньоторгівельного обороту України з країнами ЄС;
·
проаналізувати динаміку розвитку зовнішньоторгівельних зв'язків;
·
Намітити основні шляхи, дати рекомендації щодо вдосконалення економічної співпраці, визначити першочергові цілі на шляху інтеграції України до ЄС.
Об'єктом дослідження є сукупність зв'язків (торгових, інвестиційних, фінансових) між Україною і країнами Західної Європи.
Предметом дослідження є процес взаємодії суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України і країн ЄС.
Теоретичною і методологічною основою роботи послужили закони і нормативні акти, публікації друковані, періодичні видання.
Під час написання даної випускної роботи мною було опрацьовано багато літератури (друковані публікації, періодичні видання, закони і т.ін.) і серед неї виділяються такі видання як “Віче”, “Економіка України”, “Політика і час”, збірник документів “Україна на міжнародній арені” та ін., в яких зібраний і надрукований цікавий та корисний матеріал : статистичні відомості стосовно зовнішньоекономічних стосунків України з країнами ЄС, глибокий аналіз цих відомостей, детально переглянуті проблеми і перспективи розвитку стосунків Україна – ЄС. Також необхідно відмітити таких авторів, як І. Бураковський, Г. Немиря, О. Павлюк, В. Маштабей , в статтях яких детально проаналізована нормативно-правова база стосунків Україна-ЄС, визначено чим ЄС привабливий для України і чим Україна приваблива для ЄС як економічний партнер, намічено основні заходи щодо подальшої інтеграції України в ЄС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Дипломна робота на тему: Україна та Європейський Союз

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок