Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз і шляхи покращення мотивації праці на ПП «МАРРОС»

Аналіз і шляхи покращення мотивації праці на ПП «МАРРОС»

Назва:
Аналіз і шляхи покращення мотивації праці на ПП «МАРРОС»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
54,14 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота
Аналіз і шляхи покращення мотивації праці на ПП «МАРРОС»


Зміст

Вступ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . …. ….5
1 Теоритичні основи мотивації трудової діяльності. . 8
1.1 Мотивація персоналу як функція управління……………………………8
1.2 Методи стимулювання персоналу …………………………………….....17
1.3 Класифікація та кількісна оцінка факторів, що впливають на формування систем показників…………......................................................23
2 АНАЛІЗ МОТИВАЦІЇ СИСТЕМИ ПІДПРИЄМСТВА…………....…..35
2.1 Загальна характеристика та структура приватного підприємства «МАРРОС»…………………………………………………………………… ……...35
2.2 Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності підприємства та матеріально-технічна база……………………………………….43
2.3. Аналіз мотивації персоналу на ПП «МАРРОС»………………………..56
2.4 Аналіз впливу освітнього та вікового фактору на зміну потреб і мотивів працівників………………………………………………………………..71
3 РОЗРОБКА ЗАХОДІВ З УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОТИВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ПП «МАРРОС»….........................................84
3.1 Класифікація та оцінка можливих резервів удосконалення мотивації персоналу…………………………………………………………………………..…81
3.2 Умови ефективного використання мотивації праці…………………84
ВИСНОВКИ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . …….93
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ НА ДЖЕРЕЛА . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....….95


ВСТУП
Структурна перебудова економіки України передбачає запровадження ринкових засад у всіх галузях народного господарства. Не є винятком і транспортний комплекс, поступове реформування якого відбувається протягом останніх років. Основними віхами реформування стали роздержавлення транспортних підприємств, удосконалення системи фінансування та управління транспортним господарством. Тому особливо актуальним є економічний аналіз господарської діяльності транспортних підприємств.
Але економічна ситуація, в Україні не сприяє його розвитку, а, навпаки, з ряду об'єктивних та суб'єктивних причин парк автотранспортних підприємств загального користування поступово занепадає. Падіння обсягів виробництва, низька платіжна спроможність замовників транспортних послуг, та й самих автоперевізників, недосконала податкова система, відсутність чітких механізмів та дисципліни взаєморозрахунків за виконану роботу призводять колишні потужні автопідприємства до межі банкрутства, зменшення їх кількості.
На зміну їм приходять підприємства, що використовують невеликий автомобільний парк, необхідний для перевезень власних вантажів, які одночасно можуть надавати і, як правило, одноразово надають послуги з перевезення стороннім організаціям та фізичним особам. Крім того, нішу, що утворилася, успішно заповнюють підприємства різних форм власності і приватні підприємці, одним з видів діяльності яких є надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні.
Вантажним перевізником є суб'єкт підприємницької діяльності, який відповідно до законодавства та одержаної ліцензії надає послуги згідно з договором про перевезення вантажу автомобільним транспортом, що використовується ним на законних підставах.
Метою даної дипломної роботи є аналіз та оцінка мотивації трудової діяльності ПП «МАРРОС» в основі якої є підвищення ефективності його функціонування, що відповідно вплине на покращення результатів діяльності підприємства.
Аналіз та вивчення діяльності підприємства - суб'єкта ринкових відносин - потребує особливого підходу. Кожне з підприємств функціонує, з одного боку в умовах дії ринкових механізмів, що постійно змінюються під впливом макроекономічних процесів у народногосподарському комплексі країни (і на світовому ринку), з другого боку - в умовах конкретних особливостей і специфічних задач окремого підприємства. Ефективність функціонування кожного підприємства залежить насамперед від того, відповідають чи не відповідають управлінські рішення, якими воно керується для досягнення успіху на ринку, цим умовам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Дипломна робота на тему: Аналіз і шляхи покращення мотивації праці на ПП «МАРРОС»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок