Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз підприємства (ТОВ "D&V-ІНВЕСТ")

Аналіз підприємства (ТОВ "D&V-ІНВЕСТ")

Назва:
Аналіз підприємства (ТОВ "D&V-ІНВЕСТ")
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,66 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36 
ЗМІСТ


Анотація
Дана дипломна робота присвячена питанням оплати праці в сучасних умовах господарювання. Актуальність теми полягає в тому, що з переходом до ринкових відносин потрібна принципово нова організація оплати праці. І це не самоціль, а реальна необхідність заміни застарілої, низько ефективної моделі оплати праці, що у значній мірі стримує реалізацію потенціалу працівників і колективів, гальмує розвиток економіки.
Об’єктом дослідження є ТОВ „D&V-інвест”. Предметом діяльності підприємства, відповідно Статуту та внутрішніх розпорядчих документів, є пошиття та реалізація одягу. Мета діяльності - одержання прибутку у валюті України.
Предмет дослідження — форми та системи оплати праці на підприємстві ТОВ „D&V- інвест”.
Мета дослідження — розробка заходів щодо оптимізації форм та систем оплати праці на підприємстві ТОВ „D&V- інвест” на підставі аналізу стану існуючої системи оплати праці.
В першому розділі роботи розглянуто теоретичне та методичне обґрунтування мотивації до праці персоналу підприємства, види та системи оплати праці, державне та договірне регулювання оплати праці.
В другому розділі роботи проведено техніко-економічна характеристика та аналіз виробничо-господарської діяльності ТОВ „D&V- інвест”, розглянута структура управління підприємством, , проведено .
Підприємство працює стабільно, своєчасно перераховує кошти до місцевого та обласного бюджетів. Постійно приймає участь у благодійних акціях району, надає допомогу громадським організаціям.
До підприємства не пред’являлись арбітражні позови, штрафи не оплачувались.
В третьому розділі роботи розглянуто діючу систему оплати праці на підприємстві ТОВ “D&V-інвест”, розроблено план з оплати праці ТОВ “D&V-інвест” та розраховано економічну ефективність заходу з покращення оплати праці.
В ТОВ “D&V-інвест» пропонується запровадити систему, при якій заробітна плата працівників являтиме собою визначену частку фонду оплати праці госпрозрахункового підрозділу. Вона залежить від трьох факторів:
кваліфікаційного рівня працівника;
коефіцієнта трудової участі (КТУ);
відпрацьованого часу.
Основою системи оплати праці є кваліфікаційний рівень. Він установлюється для всіх членів трудового колективу і визначається як частка від розподілу фактичної заробітної плати працівника за минулий період на мінімальний рівень оплати праці підприємства. В основу оцінки кваліфікаційного рівня працівника приймаються його освіта, професійна кваліфікація, діловитість, особиста відповідальність за доручену справу, уміння творчо працювати і т.д..
Доцільно було б запровадити на ТОВ “D&V-інвест» систему преміювання за зменшення кількості браку. На підприємстві встановлено нормативи дозволеного браку для кожного працівника та діє система зниження премій за перевищення цього нормативу. Але стимулюючим фактором для підвищення якості продукції може стати запровадження додаткової премії, якщо кількість браку не перевищує, скажімо, 50 відсотків установленого нормативу. В роботі проведено розрахунок економічної ефективності від впровадження преміювання за зменшення кількості браку.


ВСТУП
Заробітна плата - це точка перетину інтересів багатьох: підприємства, працівника, податкової інспекції, соціальних фондів тощо. Кожна з цих сторін оцінює значення заробітної плати якщо не як найважливіше, то як одне з найважливіших.
Оплата праці працівників - це ціна трудових ресурсів, задіяних у виробничому процесі. У значній мірі вона визначається кількістю і якістю витраченої праці, однак, на неї впливають і чисто ринкові фактори, такі, як попит та пропозиція праці, конкретна кон'юнктура, що склалася, територіальні аспекти, законодавчі норми. Наприклад, у США мінімальна оплата праці, як і погодинні ставки, регулюється законодавством.
Ринкова економіка пропонує наявність ринку робочої сили з територіальним переміщенням трудових ресурсів, зосередженням праці там, де на нього мається попит, і відтоком з тих місць, де відчувається надлишкова пропозиція.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36 Дипломна робота на тему: Аналіз підприємства (ТОВ "D&V-ІНВЕСТ")

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок