Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> Українською дипломна робота: Системи оподаткування та фінансовий аналіз в комерційних банках

Системи оподаткування та фінансовий аналіз в комерційних банках / сторінка 26

Назва:
Системи оподаткування та фінансовий аналіз в комерційних банках
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
77,44 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48 
Частка міжбанківських кредитів за останній рік знизилася, у той же час частка кредитів фізичним особам має тенденцію до росту. Причинами цього є низькі ставки на ринку міжбанківських кредитних ресурсів, а також усе більший розвиток програм кредитування фізичних осіб на будівництво, покупку житла, автомобілів і побутової техніки.
На закінчення можна констатувати той факт, що українська банківська система всі ближче і ближче до класичних стандартів обслуговування і перерозподілу фінансових потоків в економіці. Зараз банки, що раніше спеціалізувалися на не дуже чистих або ризикованих операціях, змушені або пристосовуватися до нових умов і "заробляти гроші по-чесному", або іти з ринку. А основна маса банків повільно, але впевнено набирає сили в традиційних банківських операціях і усе більше поглядає убік нових фінансових інструментів.
Ситуація стабільна. Банки капіталізовані на достатньому рівні, що відповідає вимогам відповідних нормативних документів. Ці вимоги мінімальні і рівень капіталізації українських банків щодо рівня банків Східної Європи явно недостатній. Але проте він відповідає тим вимогам, що Нацбанк ставить перед комерційними банками, ґрунтуючись на Базельських принципах. Нацбанк змусив банки виконати до 17 січня всі мінімальні вимоги по капіталах. Банки ужили відповідних заходів. Зі своєї сторони Нацбанк полегшив задачу, зв'язану з залученням субординованого боргу, зокрема від фізичних осіб. Приймаються міри, що полегшують комерційним банкам рішення проблеми капіталізації, і в той же час продовжуються вимоги нарощування мінімального капіталу. У цілому ситуація в банківському секторі стабільна. Відзначається значний ріст довіри вкладників. Помітний приріст внесків населення як, насамперед, у гривнях, так і в доларах. Значно збільшуються обсяги кредитування і фізичних осіб, і підприємств. Зараз ті перешкоди, що заважали кредитуванню, перебувають у стадії усунення.
В даний час основною проблемою російської банківської системи є перевага державної власності на банки. До 80 % статутних фондів комерційних банків складають внески державних підприємств, що є схованою державною власністю. Основним засновником Ощадбанку РФ і Зовнішньоторгбанку Росії є Банк Росії, що знаходиться у винятковій державній власності. У банківській справі заборонена муніципальна власність. Дуже низка частка кооперативної власності і внесків дрібних акціонерів. Надмірно високі вкладення в статутні фонди банків з боку великих юридичних осіб. Спостерігаються лише одиничні випадки іноземної і спільної власності.
Банк Росії знаходиться у федеральній власності. Світова практика показує, що у власності на Центральний Банк можуть приймати, крім держави, і інші сторони. Банк Росії має зайву мережу низових установ. У західних країнах кількість відділень Центрального Банку складає мізерно малий відсоток у порівнянні з кількістю кредитних установ.
Багато комерційних банків у Росії, власне кажучи, такими не є. Вони недокапіталізовані, частина їх не виконує мінімального набору операцій, необхідного в міжнародній практиці, щоб вважатися банком. Крім того, велика їхня частина знаходиться в важкому фінансовому стані і погано регулюється. Не проведений поділ банків і небанківських кредитних установ. Для сучасної російської економіки повинна бути обрана агресивна модель поводження банку.
Агресивний банк - звичайно універсальний, має тісні зв'язки з підприємствами і виконує нетрадиційні банківські операції, прискорюючи становлення нових ринків.
У західних країнах щільність банківської мережі набагато вище, ніж у Росії, де багато в чому збереглася "монобанківська" структура. Відсутня альтернатива в клієнтів: один банк або його філія - один адміністративний район. Особливо низька щільність банківської мережі в східних і північних районах Росії, що розвиваються.
Разом з тим, прибутковість російських банків знаходиться на досить високому в порівнянні з прибутковістю українських банків рівні.
Сучасні банки України надають широкий спектр різноманітних банківських послуг.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48 
Дипломна робота на тему: Системи оподаткування та фінансовий аналіз в комерційних банках

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок