Загрузка...
Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Економічні теми -> є розгляд теоретичних аспектів аналізу та оцінки ефективності реалізації інвестиційних проектів підприємства, а також формування навиків по їх практичному застосуванню при виборі інвестиційних проектів.

Загрузка...

є розгляд теоретичних аспектів аналізу та оцінки ефективності реалізації інвестиційних проектів підприємства, а також формування навиків по їх практичному застосуванню при виборі інвестиційних проектів.

Назва:
є розгляд теоретичних аспектів аналізу та оцінки ефективності реалізації інвестиційних проектів підприємства, а також формування навиків по їх практичному застосуванню при виборі інвестиційних проектів.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
59,65 KB
Завантажень:
352
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
Вступ
Основна мета діяльності будь-якого підприємства - розвиток бізнесу, що виражається в збільшенні капіталізації, прибутку, частки ринку і покращенні інших ключових показників. Основним чинником економічного зростання є інвестиції в розширення бізнесу. В процесі діяльності компанії постійно виникає необхідність в реалізації нових інвестиційних проектів як для підприємства і цілому, так і для окремих його підрозділів або напрямків діяльності.
Інвестиційне управління на підприємстві це процес, спрямований на формування і ефективне використання інвестиційних ресурсів, здійснюваний шляхом взаємного інформаційного обміну між об'єктом і суб'єктом управління.
Інвестиційна діяльність як діалектична єдність процесів вкладення фінансових, матеріальних і інтелектуальних ресурсів і отримання потоку доходів в майбутньому може виникнути і ефективно здійснюватися на основі раціональної інвестиційної політики.
Розвиток виробництва є важливою сферою, що відноситься до компетенції підприємств в умовах ринку. Цей розвиток здійснюється в результаті розробки підприємствами інвестиційної політики, яка визначає напрями використання інвестицій і терміни реалізації інвестиційних проектів. Від інвестиційної політики і інвестиційних проектів, розроблених підприємствами, багато в чому залежать їх виробничі можливості, ефективність роботи і фінансовий стан.
Актуальність теми дипломної роботи пояснюється тим, що оцiнка ефективностi iнвестицiй є найбiльш вiдповiдальшим етапом в процесi прийнятя iнвестицiйних рiшень. Вiд того, наскiльки об’єктивно i докладно проведена ця оцiнка, залежать строки повернення вкладеного капiталу i темпи розвитку компанiї (фiрми).
Метою виконання даної роботи є розгляд теоретичних аспектів аналізу та оцінки ефективності реалізації інвестиційних проектів підприємства, а також формування навиків по їх практичному застосуванню при виборі інвестиційних проектів.
Об'єктом дослідження є управління магістральних газопроводів (УМГ) «Прикарпаттрансгаз». Предметом дослідження є ефективність рішень, пов’язаних зі здійсненням інвестицій.
Для досягнення поставлених цілей вирішувалися наступні завдання:
Розкрити теоретичні аспекти розробки інвестиційної політики промислового підприємства;
Охарактеризувати суть і класифікацію інвестиційних проектів;
Розглянути методи, а також умови застосування того або іншого способу оцінки ефективності вкладень;
Проаналізувати загальну характеристику компанії, основні техніко-економічні показники і вивчити основні напрямки інвестиційної діяльності УМГ «Прикарпаттрансгаз»;
Запропонувати інвестиційний проект для впровадження у діяльність підприємства та здійснити попередню оцінку його ефективності.
Теоретичною і методологічною основою дослідження послужили праці українських і зарубіжних науковців у сфері інвестицій, інвестиційної діяльності, аналізу інвестиційних проектів. У економічній літературі накопичений великий досвід досліджень щодо залучення інвестицій, оцінки їх ефективності, обгрунтування прийняття інвестиційних рішень. Найпомітнішими є праці Бланка І.А. “Инвестиционный менеджмент”; Вакаріна О.І. “Инвестиции в Украине”; Гитмана Л.Д. “Основы инвестирования”; Омельченка А.В. “Інвестиційне право”, “Державне управління іноземними інвестиціями в Україні”, “Правове регулювання іноземних інвестицій в Україні”; Пересади А.А. “Інвестиційний процес в Україні”, “Основи інвестиційної діяльності”; Шарпа У.Ф. “Инвестиции” і інші.
В процесі даного дослідження були використані методи економічного аналізу і економічної оцінки ефективності, елементи економіко-математичного моделювання, теорії прийняття рішень, дослідження операцій, теорія і практика інвестиційного проектування.
Серед способів дослідження, що використовувались в процесі аналізу, необхідно зазначити такі як порівняння фактичних показників з показниками минулих років для визначення тенденції розвитку економічних процесів; використання відносних величин; графічний і табличний способи; статистичний і динамічний факторний аналіз.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
Дипломна робота на тему: є розгляд теоретичних аспектів аналізу та оцінки ефективності реалізації інвестиційних проектів підприємства, а також формування навиків по їх практичному застосуванню при виборі інвестиційних проектів.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок