Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Страхування -> Безпосередній продаж страхових послуг та продаж через посередників.

Безпосередній продаж страхових послуг та продаж через посередників.

Назва:
Безпосередній продаж страхових послуг та продаж через посередників.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
43,66 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни “Страхові послуги”


Зміст:
Безпосередній продаж страхових послуг та продаж через посередників. |
3
Форми кредитування кредитних і фінансових ризиків. |
15
Обсяг відповідальності при авіаційному страхуванні. | 38
1. Безпосередній продаж страхових послуг та продаж через посередників.
Страховий ринок є на сьогодні головним сектором ринків небанківських фінансових послуг України, який забезпечує близько 80% їх обсягу. У страховій індустрії працюють різні типи посередників: персонал страхових компаній, агенти, брокери, банки, туристичні агенції, відділення зв’язку, агенції нерухомості, автосалони тощо, а також комбінації цих типів. Спинимося на діяльності страхових агентів.
Убільшості країн Європейсь-кого союзу понад 50% усіх договорів страхування ук-лада-ються за посередництва бро-керів та агентів. Перед-бача-ється, що роль посередників у страхуванні зростатиме й надалі.
Страховий посередник — одна із трьох головних дійових осіб на страховому ринку поряд зі страхувальником і страховиком.
Страхова індустрія використовує різні типи посередників та їх ко-мбінації. Посередницькі функції можуть виконувати: персонал страхо-вих компаній, агенти, брокери, банки, туристичні агентства, відділен-ня зв'язку, агентства нерухомості, автосалони тощо.
Закон України «Про страхування» дає таке визначення посередни-ків: «Страховики можуть здійснювати страхову діяльність через стра-хових посередників (страхових агентів і страхових брокерів).
Страхові агенти — громадяни або юридичні особи, які діють від імені та за дорученням страховика та виконують частину його страхової діяльності (укладання договорів страхування, одержання страхових платежів, виконання робіт, пов'язаних з виплатами страхових сум і страхового відшкодування). Страхові агенти є представниками стра-ховика і діють в його інтересах за комісійну винагороду на підставі договору із страховиком.
Страхові брокери — громадяни або юридичні особи, які зареєстро-вані у встановленому порядку як суб'єкти підприємницької діяльності та здійснюють посередницьку діяльність на страховому ринку від сво-го імені на підставі доручень страхувальника або страховика.
Посередницька діяльність страхових агентів і страхових брокерів на користь іноземних страховиків на території України не допускаєть-ся, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України».
Діяльність страхових агентів і страхових брокерів багато в чому має спільні риси, але юридичний статус таких осіб різний. Страховий агент є уповноваженим страховика і діє згідно з агентською угодою на визначеній території. Страховий брокер, навпаки, є уповноваженим страхувальника або страхової компанії, що бажає перестрахувати ри-зики за взятими на себе зобов'язаннями. Клієнт доручає брокерові здійснювати всі необхідні дії, пов'язані з управлінням своїми догово-рами страхування (перестрахування) і розміщенням їх у страховій ко-мпанії на вибір брокера. Незалежність брокера від страховика або перестраховика (тобто від другої сторони угоди) — ключова відмінність брокера від агента. Саме незалежність брокера є гарантом того, що він, обираючи страхову компанію для свого клієнта, керується виклю-чно інтересами останнього.
Страхові агенти — громадяни або юридичні особи, які діють від імені та за дорученням страховика і виконують частину його страхової діяльності, а саме: укладають договори страхування, одержують страхові платежі, виконують роботи, пов’язані зі здійсненням страхових виплат та страхових відшкодувань. Страхові агенти є представниками страховика і діють у його інтересах за винагороду на підставі договору доручення зі страховиком.
Під агентською діяльністю розуміється діяльність як юридичних осіб, так і громадян, уповноважених діяти від імені та на підставі доручення одного або більше страховиків, щодо рекламування, консультування, пропонування страхувальникам страхових послуг та проведення роботи, пов’язаної з укладенням та виконанням договорів страхування, у тому числі оформлення всіх необхідних документів для своєчасної виплати страхових сум або страхового відшкодування, а також здійснення цих виплат.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Дипломна робота на тему: Безпосередній продаж страхових послуг та продаж через посередників.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок