Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Страхування -> Аналіз медичного страхування в Україні на прикладі УСК "Княжа"

Аналіз медичного страхування в Україні на прикладі УСК "Княжа"

Назва:
Аналіз медичного страхування в Україні на прикладі УСК "Княжа"
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
50,53 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Дипломна робота
АНАЛІЗ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ НА ПРИКЛАДІ УСК «КНЯЖА»
ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТРАХУВАННЯ
1.1 Історія розвитку медичного страхування в Україні
1.2 Економічна суть медичного страхування
1.3 Медичне страхування в зарубіжних країнах.
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ НА ПРИКЛАДІ УСК «КНЯЖА»
2.1 Характеристика загальної направленості фінансово-господарської діяльності страхової компанії «Княжа»
2.2 Аналіз доходів та видатків УСК «Княжа»
2.3 Аналіз рентабельності галузей страхування на прикладі УСК «Княжа»
2.4 Види медичного страхування УСК «Княжа»
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ
3.1 Проблеми діяльності страхових компаній
3.2 Заходи щодо поліпшення медичного страхування
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ
ВСТУП
Актуальність теми. Ринок фінансових послуг в Україні досі перебуває на етапі становлення. Тому в ньому існує очевидний дисбаланс: домінує банківський сектор, другорядні позиції займають сектори страхування та фондових операцій.
Головною метою економічної політики будь-якої країни є збільшення темпів економічного зростання за умови фінансової стабілізації та створення на цій основі сприятливих умов для структурних перетворень.
Як свідчить світовий досвід, відчутного імпульсу зростанню національної економіки надає повноцінний розвиток страхової інфраструктури.
Сучасне страхування – одна із галузей економіки України, що досить динамічно розвивається. Обсяги операцій на ринку страхових послуг неухильно зростають. Страхування суттєво впливає на соціально-економічну стабільність суспільства і як таке – належить до кола чинників, що безпосередньо визначають рівень економічної безпеки країни.
Зацікавленість держави в розвитку страхового ринку полягає в тому, що завдяки страхуванню уможливлюється підвищення соціального захисту населення та господарюючих суб'єктів; зменшується навантаження на державний бюджет у частині відшкодування непередбачуваних збитків природно-техногенного характеру; вирішуються окремі проблеми соціального забезпечення завдяки перенесенню державних соціальних виплат з коштів бюджету на страхові виплати. Страхування є стабільним і довгостроковим джерелом інвестування. Страхова галузь може й повинна використовуватися як ефективний інструмент пенсійної реформи. Водночас, розвиток якісного страхування – процес поступовий і тривалий.
Розвиток страхування в Україні стримується багатьма об'єктивними та суб'єктивними чинниками. Головними серед них є відсутність платоспроможного попиту на страхові послуги внаслідок низького рівня життя населення, обмеженість корпоративних фінансів, нестійкість податкової системи, відсутність економічних стимулів розвитку страхування. Водночас, страхових компаній, що займаються реальним страхуванням і мають достатньо власних ресурсів для обслуговування крупних клієнтів, не більше десяти.
Більшість страхових компаній не займаються  повсякденним керуванням прибутком, тобто координуванням  виробничого процесу і продажів з метою досягнення  максимальної прибутковості відповідно до потенційних  можливостей. У результаті утворюється кілька острівців високої рентабельності, але також і безліч неприбуткових  напрямків і угод. Пошук відповіді на питання вимагатиме великих зусиль. З одного боку, менеджерам прийдеться методично  думати про клієнтів, продукти й угоди. З іншого боку,  необхідно сконцентруватися на бізнесі-моделі компанії, тобто на внутрішніх бізнесах-процесах і на тому, як компанія  діє на ринку. Результатом цих зусиль повинне стати  збільшення рентабельності компанії до максимуму.
Враховуючи актуальність даного питання, метою нашої роботи є аналіз діяльності страхових компаній в Україні в гаузі медичного страхування та визначення ефективних методів забезпечення розвитку медичного страхування в Україні. Для досягнення мети необхідно вирішити наступні завдання:
1. описати історію розвитку медичного страхування в Україні;
2.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Дипломна робота на тему: Аналіз медичного страхування в Україні на прикладі УСК "Княжа"

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок