Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Журналістика -> Використання сучасних інформаційних технологій при розробці електронних посібників для фахівців з документознавства

Використання сучасних інформаційних технологій при розробці електронних посібників для фахівців з документознавства

Назва:
Використання сучасних інформаційних технологій при розробці електронних посібників для фахівців з документознавства
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
62,78 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
ДИПЛОМНА РОБОТА
ТЕМА: «Використання сучасних інформаційних технологій при розробці електронних посібників для фахівців з документознавства»


ЗМІСТ


Скорочення
HTML – HyperText Markup Language, мова розмітки гіпертекста
RTF – Rich Text Format, універсальній текстовий формат
WWW – World Wide Web, всесвітня павутина, всесвітня інформаційна мережа
XML – Extensible Marup Language
БД – база даних
ДН – дистанційне навчання
ДПА – довідково-пошуковий апарат
ЕБ – електронна бібліотека
ЕОМ – електронно-обчислювальна машина
ЕП – електронний посібник
ЕПД – електронний посібник для фахівців з документознавства
ІПС – інформаційно-пошукова система
КІ – користувальницький інтерфейс
НДРС – наукова-дослідницька робота зі студентами
ПЗ – програмне забезпечення
РЕБ – російська електронна бібліотека
РФ – російська федерація
СУБД – система управління базами даних
ЧІУ – Черкаський інститут управління
ДО. – Дистанційна освіта
Вступ
В даний час бурхливого розвитку комп'ютерних технологій усе більш актуальною задачею є розробка і використання в навчальному процесі електронних навчальних систем, що розробляються з застосуванням гіпертекстових і мультимедійних технологій. Такі системи називаються інтерактивними навчальними Web-матеріалами та можуть використовуватися не тільки для денної, заочної та самостійної форм навчання, але і знайти широке застосування в дистанційній формі навчання.
Мета виконання дипломної роботи полягає у проведенні досліджень та створенні інформаційно-документаційної бази даних для розробки електронного посібника для фахівців з документознавсва та інформаційної діяльності (ЕПД).
Базою проведення досліджень та практичної розробки електронного посібника для фахівців з документознавства та інформаційної діяльності є Черкаський інститут управління.
Актуальність проведення досліджень створенню інформаційно-документаційної бази ЕПД обумовлена необхідністю створення сучасних мультимедійних електронних посібників з метою удосконалення навчального процесу для різних форм навчання та більш ефективного використання бібліотечного фонду і Інтернету в навчальних закладів, зокрема, в ЧІУ та його структурних підрозділах.
Завдання дипломної роботи – створення ЕПД як універсальної методичної розробки для студентів спеціальності 7.020105 “Документознавсво та інформаційна діяльність”, яка може використовуватися при вивченні широкого кола питань документаційного забезпечення і документообігу в фахових навчальних курсах з документознавства та комп’ютерного забезпечення діловодства та інших дисциплін.
Об’єктом дослідження є навчально-методичний комплекс спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”.
Під час дипломного дослідження був здійсненний аналіз існуючих електронних та мультимедійних розробок, які використовуються у освітній діяльності та можливості застосування сучасних інформаційних технологій при створенні інформаційно-документаційної бази для спеціалізованого електронного посібника.
На сучасному етапі розвитку інформаційних технологій все більш актуальним стає використання мультимедійних та Інтернет-технологій, які усе більше проникають в різні сфери нашого життя. Більшість користувачів персональних комп’ютерів починають освоєння мультимедіа з ігри, але цією областю не вичерпуються багаточисленні можливості його використання.
Серед основних областей застосування засобів мультимедіа виділяють: ділову сферу; сферу розваги й освіти. В даний час значна частина освітніх, розважальних, інформаційно-довідкових програм на споживчому ринку відноситься до категорії мультимедіа.
В дусі мультимедіа створюється і малотиражна продукція рекламно-інформаційного характеру – каталоги, електронні посібники, довідники, презентації. Приклади використання мультимедіа можна найти в мультимедіа-енциклопедіях “Eyewitness History of the World”, “Cinemania” “Encarta”, «Большая энциклопедия Кирилла и Мефодия» і багатьох інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Використання сучасних інформаційних технологій при розробці електронних посібників для фахівців з документознавства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок