Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Література -> Облік, аналіз і аудит дебіторської заборгованості на прикладі ТОВ “СТЦ Охоронні системи”

Облік, аналіз і аудит дебіторської заборгованості на прикладі ТОВ “СТЦ Охоронні системи”

Назва:
Облік, аналіз і аудит дебіторської заборгованості на прикладі ТОВ “СТЦ Охоронні системи”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
42,22 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Облік, аналіз і аудит дебіторської заборгованості на прикладі ТОВ “СТЦ Охоронні системи”


План роботи


Вступ
Бухгалтерський облік в Україні, як і в країнах з розвинутою ринковою економікою, поділяється на фінансовий і управлінський. Ведення фінансової бухгалтерії в Україні є обов’язковим для всіх підприємств. Фінансова бухгалтерія фіксує інформацію про поточні витрати у по елементному розрізі, а саме : прибутки підприємства, стан дебіторської та кредиторської заборгованості, розміри фінансових інвестицій, стан джерел фінансування тощо. Споживачами інформації фінансового обліку в основному виступають зовнішні щодо підприємства користувачі, тобто органи податкової служби, біржі, банки, інші фінансові інститути, постачальники і покупці, потенціальні інвестори.
Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно обирає форму організації бухгалтерського обліку, визначає облікову політику підприємства, має право виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов’язані вести бухгалтерський облік, з наступним включенням їх показників до фінансової звітності підприємства.
В умовах ринку підприємства, інші об'єкти, що хазяюють, вступають у договірні відносини по використанню майна, коштів, проведенню комерційних операцій і інвестицій.
Багаторічний досвід соціально-економічного розвитку розвинутих країн переконливо довів неможливість нормального функціонування підприємства без правильній організації та управлінням дебіторською заборгованістю.
Сьогодні в Україні функціонують підприємства, організації і господарські товариства, засновані на різних формах власності. Це створює різнобій і складнощі в організації договірних відносин між підприємствами, організаціями і товариствами . В умовах ринкової економіки змінився характер комерційних договорів, коли активну роль стали виконувати обидва їх суб’єкти на паритетних засадах, що вимагає зміцнення правового поля діяльності постачальника і замовника. Дебіторська заборгованість здатна активно впливати на об’єм і структуру грошової маси, платіжного обороту, швидкість обігу коштів. Різке збільшення дебіторської заборгованості і її частки в поточних активах може свідчити про необачну кредитну політику підприємства стосовно покупців або про збільшення обсягу продажів, або неплатоспроможності і банкрутстві частини покупців. З іншого боку, підприємство може скоротити відвантаження продукції, тоді рахунки дебіторів зменшаться.
Метою даної роботи є всебічний розгляд економічних і організаційних засад дебіторської заборгованості; організації обліку та аналізу ефективності управлінням дебіторської заборгованості, а саме організації первинного обліку, відображення дебіторської заборгованості в бухгалтерському обліку. А також розгляд методики і організації аудиту дебіторської заборгованості.
Предметом дослідження є: договори, первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, звітність підприємства та інші документи, які пов’язані з дебіторської заборгованості.
Об’єктом дослідження обране ТОВ “СТЦ Охоронні системи”.
Для розкриття теми використовуються теоретичні, розрахункові і аналітичні методи. Робота заснована на використані нормативних документів і спеціальних теоретичних і практичних літературних джерел з проблем теми дослідження.


Розділ 1 Теоретико – методологічні основи обліку, аналізу та аудиту дебіторської заборгованості
1.1. Аналіз основних техніко – економічних показників діяльності ТОВ “СТЦ Охоронні системи”, його галузеві особливості та оцінка фінансового стану.
Об'єктом досліджень дипломної роботи є Товариство з обмеженою відповідальністю “СТЦ Охоронні системи”. Заснування та здійснення самостійної господарської діяльності регулюється:
чинним Законодавством України ( “Про підприємство України”, “Про власність”);
Установчим договором ;
Статутом, що є додатком до Установчого договору з урахуванням змін та доповнень.
З моменту державної реєстрації підприємство є юридичною особою і має круглу печатку, штамп.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Дипломна робота на тему: Облік, аналіз і аудит дебіторської заборгованості на прикладі ТОВ “СТЦ Охоронні системи”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок