Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Макроекономіка -> Імідж України в країнах Європейського Союзу: внутрішньо та зовнішньополітичні контексти

Імідж України в країнах Європейського Союзу: внутрішньо та зовнішньополітичні контексти

Назва:
Імідж України в країнах Європейського Союзу: внутрішньо та зовнішньополітичні контексти
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,73 KB
Завантажень:
488
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Дипломна робота
Імідж України в країнах Європейського Союзу: внутрішньо та зовнішньополітичні контексти


ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАРУБІЖНИХ ПУБЛІКАЦІЯХ
1.1 Дослідження іміджу України українськими науковцями
1.2 Пріоритети внутрішньої політики в Україні на сучасному етапі
1.3 Стратегічні напрями зовнішньополітичного розвитку України на сучасному етапі
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ІМІДЖУ УКРАЇНИ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
2.1 Моделювання системи іміджу України в країнах Європейського
Союзу
2.2 Оцінка іміджу України респондентами
2.3 Українська проблематика в європейській пресі
ВИСНОВКИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ


ВСТУП:
Ніхто нам не збудує держави,
Коли ми самі її собі не збудуємо
І ніхто з нас не зробить нації,
коли ми самі нацією не схочемо бути
В’ячеслав Липинський [13,C.3]
Україна — це європейська держава з багатими культурними традиціями і великим майбутнім. Вона має добрі стосунки із сусідніми країнами і за короткий період після проголошення незалежності «перестала бути лише об’єктом дій інших держав, перетворилася на рівноправний суб’єкт міжнародного права»[28,C.102].
Відмовившись від ядерної зброї, Україна в складних геополітичних умовах здійснює відкриту зовнішню політику і розраховує зайняти гідне місце у світовій спільноті. Україна має вигідне геополітичне положення; вона розташована на перетині міжнародних транспортних шляхів. Природа наділила Україну багатим сировинним потенціалом, родючою землею і сприятливими кліматичними умовами. Науково-технологічний і освітній рівень України залишається дуже високим і має потенціал для розвитку. Незважаючи на нинішні складні соціально-економічні проблеми, переважна більшість населення підтримує демократичні засади державної влади в Україні. Існує багато чинників, які ускладнюють формування її позитивного міжнародного іміджу. Україна має бути надійним і передбачуваним партнером. Внутрішня політична стабільність, поступальний розвиток економіки — це основа для формування позитивного іміджу України. Це також необхідна передумова успіху реформування українського суспільства, зміцнення ролі і місця України у світі [48].
Актуальність: Перехід України до ринкових відносин, політичні зміни, проведення соціально-економічних реформ, розширення міжнародного співробітництва, розвиток демократизації суспільства в умовах постійних зрушень у науково-технічній сфері, становлення інформаційного суспільства обумовлює зростання потреб та вимог до рівня інформаційно-аналітичного забезпечення та захисту свого інформаційного простору, а також до забезпечення позитивного іміджу країни на міжнародній арені [2,C.12].
На сучасному етапі позитивний міжнародний імідж будь-якої держави свідчить про її економічну та політичну силу, процвітання та високий рівень культурного розвитку і є показником авторитетності та успішності дій тої чи іншої країни на світовій арені. Позитивний імідж держави безпосередньо пов’язаний із ставленням до нього світової спільноти, так і її власних громадян. Від іміджу держави залежить і рівень патріотизму країни її мешканців [49,С.627].
Про значення «іміджевого фактора»[41,C.28] або міжнародної репутації країни й її керівників для забезпечення її повноцінного функціонування на зовнішньополітичній сцені, зокрема для прискорення процесу входження до демократичної спільноти, написано й сказано багато й у нас, і за кордоном. Відзначено й те, що особливої ваги фактор, про який ідеться, набуває для тих суспільств і держав, які долають перешкоди трансформаційного періоду, намагаючись при цьому наздогнати тих, хто пішов уперед.
Міжнародний імідж України має внутрішній і зовнішній виміри [14,C.4]. Розуміння важливості внутрішнього і зовнішнього виміру іміджу України, а тим більше – вдале поєднання цих двох аспектів у політиці держави могло б дати відчутний позитивний результат. Імідж України значною мірою залежить від змісту, характеру і координації дій її державних органів на міжнародній арені.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Дипломна робота на тему: Імідж України в країнах Європейського Союзу: внутрішньо та зовнішньополітичні контексти

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок