Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Суть та процеси прийняття рішень в операційному менеджменті

Суть та процеси прийняття рішень в операційному менеджменті

Назва:
Суть та процеси прийняття рішень в операційному менеджменті
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,70 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота
з дисципліни “Операційний менеджмент”
на тему:
Суть та процеси прийняття рішень
в операційному менеджменті


Зміст
Вступ
1. Поняття про рішення
1.1. Класифікація рішень
2. Процес прийняття рішення
3. Прийняття рішення у реальному житті
3.1. Методи прийняття рішень
3.2. Практичне використання технології ухвалення рішення
3.3. Поради по прийняттю рішень
Висновки
Література
Додатки


Вступ
Найважливішим резервом підвищення ефективності всього суспільного виробництва є підвищення якості прийнятих рішень, що досягається шляхом удосконалювання процесу прийняття рішень.
Прийняття рішень – складова частина будь-якої управлінської функції. Необхідність ухвалення рішення пронизує усе, що робить керуючий, формуючи цілі і домагаючись їх досягнення. Тому розуміння природи прийняття рішень надзвичайно важливо для кожного, хто хоче процвітати в мистецтві управління.
Ефективне прийняття рішень необхідно для виконання управлінських функцій. Удосконалювання процесу прийняття обґрунтованих об'єктивних рішень у ситуаціях виняткової складності досягається шляхом використання наукового підходу до даного процесу, моделей і кількісних методів прийняття рішень.
Ефективність управління залежить від комплексного застосування багатьох факторів і не в останню чергу від процедури прийнятих рішень і їх практичного втілення в життя. Але для того, щоб управлінське рішення було діючим і ефективним, потрібно дотриматися певної методологічні основи.
Важливість проблем, пов'язаних із прийняттям рішень, залучає до них увагу широкого кола учених і практичних працівників, що представляють далекі друг від друга галузі наукових і технічних знань. У даній сфері прийняття рішень процес систематизований.
Прийняття рішень є важливою частиною будь-якої управлінської діяльності. Образно кажучи, прийняття рішень можна назвати "центром", навколо якого обертається життя організації.
Керівникам різних підприємств приходиться перебирати численні комбінації потенційних дій для того, щоб знайти правильну дію для даної організації у даний час і в даному місці. По суті, щоб організація могла чітко ефективно працювати, керівник повинен зробити серію правильних виборів з декількох альтернативних можливостей.
Тема даної курсової роботи: "Суть та процеси прийняття рішень в операційному менеджменті". Актуальність даної теми полягає в тому, що прийняття рішень є невід'ємною частиною процесу управління. Відповідальність за прийняття організаційних рішень – важкий моральний тягар, від індивідуального рішення в організації може залежати доля самої організації й окремих її членів. Тому керівник при швидко мінливих умовах зовнішнього і внутрішнього середовища організації не може приймати непродуманих рішень. З метою підвищення ефективності прийняття управлінських рішень у науці управління були створені кількісні і якісні методи прийняття управлінських рішень.
Ціль даної курсової роботи полягає у виявленні ознак, характерних для управлінських рішень, а також в аналізі процесу вироблення й ухвалення рішення керівником підприємства. У роботі ставиться мета: дати визначення процесу прийняття рішень; представити сукупність методів прийняття управлінських рішень, що існують на сьогоднішній день; показати на прикладах певної організації практичне застосування методів науки управління.
Для досягнення поставленої мети необхідно поставити ряд конкретних задач:
усвідомити місце, займане управлінськими рішеннями в теперішніх економічних умовах, усвідомити їхнє місце в інформаційній системі підприємства;
розкрити теоретичні основи: сутність, класифікацію рішень, методи і способи прийняття, функції управлінських рішень.
дати характеристику об'єкту дослідження;
виробити пропозиції по підвищенню ефективності виробництва.
Курсова робота складається з трьох частин. У першому розділі розглянуті теоретичні основи процесу прийняття управлінських рішень, а також основні визначення і наукові підходи, застосовувані до процесу прийняття управлінських рішень, їх кваліфікація.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Дипломна робота на тему: Суть та процеси прийняття рішень в операційному менеджменті

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок