Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Маркетингова діяльність ТК «Ельдорадо»

Маркетингова діяльність ТК «Ельдорадо»

Назва:
Маркетингова діяльність ТК «Ельдорадо»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,98 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота
Маркетингова діяльність ТК «Ельдорадо»


ЗМІСТ
ВСТУП
Розділ1.Теоретичні аспекти маркетингової діяльності
торгівельного підприємства……………………………………………………...7
1.1.Роль і значення маркетингу в успішній діяльності підприємства…………7
1.2Специфіка управління маркетингової діяльності підприємства………..…17
1.3.Огляд ринку побутової техніки в Україні…………………………….……24
1.4.Характеристика елементів комплексу маркетингу 4P………………..…..30
Розділ 2. Аналіз маркетингової діяльності ТК «Ельдорадо»………………..35
2.1. Загальна характеристика діяльності ТК «Ельдорадо»………………..…...35
2.2. Аналіз комплексу маркетингу підприємства………………………..……..38
2.2.1. Товарна політика…………………………………………………...…45
2.2.2. Цінова політика …………………………………………………..…..52
2.2.3. Маркетингова політика комунікацій, мерчандайзинг………………55
Розділ 3. Удосконалення маркетингової діяльності ТК «Ельдорадо»…..….60
3.1. Удосконалення організаційної структури ТК “Ельдорадо”........................60
3.2. Удосконалення товарної та цінової політик ТК «Ельдорадо».....................66
3.3. Рекомендації щодо покращення збутової та комунікаційної політик
ТК„Ельдорадо”. Розробка конкурентоспроможної стратегії і тактики
підприємства на ринку………………………………………………………..….72
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ
 
ВСТУП
Формування ринкової економіки зумовило необхідність переорієнтації виробництва та реалізації товарів на задоволення потреб і запитів споживачів. Нова система господарювання в Україні викликала великий інтерес з боку українських підприємців та економістів до маркетингової концепції управління на рівні підприємства, об’єднання. Закордонний досвід переконує в тому, що маркетингова концепція сприяє і вдосконаленню системи внутрішньофірмового управління, і успіху підприємства у конкурентній боротьбі.
Маркетинг передбачає гнучкість організаційних форм управління, активну заповзятливість, постійний пошук шляхів ефективного пристосування до ринку і впливу на споживача. Маркетинг базується не на затверджених згори планових завданнях, а передусім на глибокому знанні об’єктивної інформації про ринок, про реальні вимоги споживачів та ініціативі.
Мета маркетингової діяльності підприємства – забезпечення рентабельності, тобто визначеної прибутковості у встановлених часових межах за рахунок максимального задоволення потреб споживачів. Для її досягнення потрібно вирішити дві головні взаємопов’язані проблеми:
І) продати максимально можливу кількість товарів фірми;
ІІ) дати споживачу максимум задоволення, як покупцю та користувачу. Для цього фірма цілеспрямовано формує і розвиває у споживачів бажання купувати і користуватися її товарами та послугами.
За допомогою маркетингу керівники підприємств отримують необхідну інформацію про споживачів, про ціни, що їх споживачі готові платити, про те, у яких регіонах місткість ринку найбільша, яка сфера діяльності є найвигіднішою для вкладання капіталу чи створення нового підприємства. Маркетинг також дає можливість зрозуміти у який спосіб підприємство має організовувати процес реалізації своєї продукції, товарів чи послуг, як належить проводити кампанію щодо їх просування на ринок, будувати стратегію реклами, формувати попит в умовах конкурентного тиску з боку інших підприємств, які функціонують на тому самому ринку.
У сучасній літературі маркетинговий комплекс ототожнюють із такими складовими: товар (product), ціна (price), місце (place), просування (promotion). Кожен із цих елементів має комплексний і багаторівневий характер. Товарна політика передбачає курс дій суб’єкта господарювання або наявність у нього заздалегідь обміркованих принципів поведінки щодо формування асортименту та управління ним, підтримання конкурентоспроможності своїх товарів, визначення для них оптимальних сегментів ринку, розробки упаковки, маркування, здійснення допродажного і післяпродажного обслуговування товарів.
Перед усіма комерційними та багатьма некомерційними організаціями, як одна з основних, постає проблема визначення ціни на свої товари і послуги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Дипломна робота на тему: Маркетингова діяльність ТК «Ельдорадо»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок