Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Методи стимулювання збуту магазину побутової техніки на прикладі діяльності магазину \\\"Ельдорадо\\\"

Методи стимулювання збуту магазину побутової техніки на прикладі діяльності магазину \\\"Ельдорадо\\\"

Назва:
Методи стимулювання збуту магазину побутової техніки на прикладі діяльності магазину \\\"Ельдорадо\\\"
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
59,54 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота
МЕТОДИ СТИМУЛЮВАННЯ ЗБУТУ МАГАЗИНУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ
НА ПРИКЛАДІ ДІЯЛЬНОСТІ МАГАЗИНУ «ЕЛЬДОРАДО»
Зміст
Вступ
РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи збутової політики
1.1. Основні поняття та визначення збутової політики
1.2. Сучасні стратегії збуту
1.3.Основи збутової логістики
1.4. Теорія, практика і перспективи засобів та методів
стимулювання збуту
1.5. Правила обмеження стимулювання збуту
РОЗДІЛ 2. Маркетингова збутова політика магазину «Ельдорадо»
2.1. Історія розвитку та створення магазину «Ельдорадо».
Аналіз діяльності та структура.
2.2. Маркетингові дослідження ринку та споживачів
2.3. Товарна політика магазину «Ельдорадо»
2.4. Стимулювання продажу товарів побутового призначення
2.5. Використання системи знижок в магазині «Ельдорадо»
РОЗДІЛ 3. Шляхи оптимізації збуту
3.1. Стимулювання продажів за рахунок співпраці
з банківськими установами
3.2. Маркетингове просування товару як засіб максимізації збуту
ВИСНОВОК
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ
ВСТУП
Мабуть, для кожного підприємця важливо знати, як покупець на ринку сприйме його товар. Ринок - це свого роду не опановане життєдайне середовище для кожного починаючого підприємця. Кожен хто виробляє товари потім їх буде продавати, а отже буде вступати в стосунки з ринком.
Ринок складається зі споживачів, людей якими, являємось ми з вами. Щоб виграти у складній боротьбі з конкурентами підприємець повинен дослідити всі бажання покупців їхні прагнення і сподівання. І тому, хто виділить і знайде найважливіше, усміхнется удача.
На даний час політика підприємства цілком змінилася і керівництво змушене включати в апатат керування службу маркетингу. Фахівці в області маркетингу на підприємстві називаються маркетологами. Задачами маркетологів є дослідження ринку, товарів, конкурентів, поживачів і інших областей. Служба маркетингу займається розробкою тактики фірми і здійсненням товарної, цінової, збутової політики і стратегіїї просування товару на ринку.
Кожна людина є індивідуальна за своїми якостями, отже, дуже важливо дослідити, згрупувати і виділити найважливіші, найбільші групи людей, що можуть стати потенційними, а потім і справжніми покупцями. Також необхідно дослідити, що саме потрібно зробити, щоб саме ваш товар був куплений; ефективно організувати розподіл товару, тобто канали збуту; яку цінову політику застосувати; дослідити потенціал ринку і реалізувати його; налагодити службу сервісу та ін. А це і є маркетинг.
Важливість всіх вище розглянутих питань щодо діяльності фірм на ринку є дуже актуальною, тому систему засобів маркетингу для досягнення поставлених цілей організації необхідно знати та використовувати на практиці.
Враховуючи також те, що розвиток малого бізнесу в нашій країні на сьогоднішній день – досить актуальна проблема, то для малих підприємств завойовувати свого споживача, виявлення потенціалу ринку – знайти свій ринок в тих економічних умовах, які склалися досить важко.
Завдання маркетингу можна окреслити таким чином: слід виробляти те, що, безумовно, знайде збут, а не намагатися нав’язати покупцеві попередньо не “погоджену” з ринком продукцію.
Основні напрямки маркетингової діяльності підприємства визначаються загальними принципами і методами маркетингу. Підприємство ставить перед собою мету, що конкретизується переважно у цифровій формі для можливості точного контролювання результатів (наприклад, до такого то часу вийти з конкретними товарами на означені ринки, опанувати їх певну частку, забезпечити отримання позапланового прибутку). Відсутність чіткого напрямку маркетингової мети утруднює планування всієї системи маркетингових дій і визначення необхідних асигнувань.
Метою моєї дипломної роботи є вивчення політики зуту, як невід’ємної частини нормального функціонування підприємства.
Предметом дослідження є методи стимулювання збуту у магазині.
Об’єктом дослідження обрано магазин побутової техніки «Епіцентр» м. Івано - Франківськ.
Методи дослідження: описовий, порівняльний, структурний.
Структура роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 



Дипломна робота на тему: Методи стимулювання збуту магазину побутової техніки на прикладі діяльності магазину \\\"Ельдорадо\\\"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок