Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Стратегія управління

Стратегія управління

Назва:
Стратегія управління
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
67,70 KB
Завантажень:
557
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44 
МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА НА ТЕМУ:
СТРАТЕГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДНИХ УСТАНОВ
(НА ПРИКЛАДІ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ)
ЗМІСТ
Вступ
Розділ І. Теоретико-методологічні основи розробки стратегії управління та її роль в діяльності органів влади
Сутність стратегії управління та її роль в діяльності владних органів
Формування стратегічної ментальності персоналу в державному управлінні
Методи управління персоналом в системі стратегічного менеджменту
Розділ ІІ. Впровадження стратегічного планування в управління Державним комітетом статистики України
Державний комітет статистики України в системі органів влади
Характеристика етапів стратегічної діяльності та організація планування в Держкомстаті України
Стратегічне планування: зарубіжний досвід ефективного управління організацією
Розділ ІІІ. Вдосконалення системи стратегічного менеджменту в контексті розвитку Державного комітету статистики України
3.1. Функції і напрямки діяльності Державного комітету України функції і напрямки діяльності
3.2. Використання SWOT - аналізу для у формуванні цілей і напрямків діяльності Держкомстату
3.3. Стратегія менеджменту та покращення механізму управління діяльністю Держкомстату України
Висновки
Список використаних джерел
Додаток


ВСТУП
Стратегічний менеджмент - це процес розробки стратегій і управління організацією для успішної її реалізації. Організації і керівники, які мислять стратегічно, дивляться вперед і визначають напрямок, в якому вони хочуть рухатися. Їх цікавить більш широкий спектр проблем, з якими вони зустрічаються, і загальний напрямок, в якому вони повинні рухатися, щоб вирішувати певні проблеми.
Стратегічне управління здійснюється в контексті місії організації, і його фундаментальна задача полягає в тому, щоб забезпечити взаємозв’язок місії з основними цілями організації в умовах змінного економічного середовища.
Стратегічне управління стосується й цілей, і засобів. В площині цілей воно вимальовує загальні контури майбутнього організації; в якості засобів - показує, як ця ціль повинна досягатися. Отже, стратегічне управління - це прогнозне управління, пов’язане з розробкою і концептуалізацією уявлень про те, куди прямує організація. Стратегічне управління повинне суміщатися з практикою поточного управління. Завжди необхідно пам’ятати, що стратегія це засіб для створення додаткової вартості.
У керівників, які мислять стратегічно повинно бути широке і довгострокове бачення перспектив руху. Але вони повинні також розуміти, що саме вони відповідають, по-перше, за планування розміщення засобів способом, найбільш корисним для впровадження стратегії і, по-друге, за те, щоб управління будувалось, додаючи значну вартість до результатів, які отримує організація.
Аналіз досвіду провідних зарубіжних організацій показує, що планування на рівні корпорації в цілому, а також на рівні відділень, їх груп, заводів та інших організаційних підрозділів являється загальновизнаною практикою. Ця вихідна функція управління накладає відбиток на всі аспекти діяльності сучасних організацій. Проте, так було не завжди. Загальнокорпоративне планування в своєму розвитку пройшло три етапи:
1. довгострокове екстраполятивне планування;
2. стратегічне планування;
3. стратегічне управління, як найбільш сучасна модифікація загальнокорпоративного планування.
Головний недолік довгострокового екстраполятивного планування полягав у тому, що організація розглядалось як «закрита система», яка майже не взаємодіє з зовнішнім середовищем. Цілі та завдання організації вбачались заданими і залишались стабільними на протязі довгого періоду часу. Тому планували «планування від досягнутого», контрольні цифри, стандартизація завдань, адміністративні методи.
Однак, починаючи з 70-х років, почався докорінний злом традиційних концепцій управління, що було викликано різкими змінами зовнішнього середовища діяльності організації: загостренням конкуренції, високими темпами технологічних і структурних зрушень, насиченням ринків товарами, зростанням ролі держави і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44 Дипломна робота на тему: Стратегія управління

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок