Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Формування та використання інформаційних ресурсів ЗАТ “Український страховий капітал”

Формування та використання інформаційних ресурсів ЗАТ “Український страховий капітал”

Назва:
Формування та використання інформаційних ресурсів ЗАТ “Український страховий капітал”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
44,72 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ
Формування та використання інформаційних ресурсів ЗАТ “Український страховий капітал”


ЗМІСТ
ВСТУП……………………………………………………………………………..6
РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ………………………………………………………………………..11
1.1Сутність поняття “інформація”, “інформаційний ресурс”, “інформаційна потреба”…………………………………………………………11
1.2 Впровадження інформаційних систем у сферу страхування………24
1.3 Нормативно-правова база інформаційної та страхової діяльності.32
РОЗДІЛ 2 СОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ У ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ “УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ………………………………………………………..38
2.1 Структура та діяльність ЗАТ “Український страховий капітал”…..38
2.2 Особливості використання інформаційних ресурсів в організації..42
2.3 Шляхи покращення використання інформаційних ресурсів у ЗАТ “Український страховий капітал”………………………………………………56
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………...62
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………….65
ДОДАТКИ………………………………………………………………………..71
ВСТУП
Актуальність дослідження. На сучасному етапі розбудови економічних відносин завдяки розвитку інформаційної економіки відбувається зміна значення інформаційних ресурсів у розвитку організації: інформація стає все більш значущим їх ресурсом. Основним завданням інформаційного суспільства є задоволення інформаційних потреб у всіх сферах людської діяльності. Інформаційні потреби можна задовільнити використовуючи інформаційні ресурси.
Інформаційні ресурси починають розглядати не тільки з позиції інформатики, а і з позицій економічної науки, що зумовлює необхідність розширення поглядів на інформаційні ресурси. Їх починають розуміти не тільки як носіїв, приймачів і джерел інформації, а як інформацію, яка знаходиться в інформаційних системах управління, як інформацію, що представлена у вигляді компетенції персоналу підприємств, та інформацію, яка знаходиться в зовнішньому середовищі й виникає в партнерів, конкурентів, споживачів та інших контрагентів.
Інформаційний ресурс як головний чинник державної політики в умовах глобалізації є необхідною умовою ефективної діяльності в усіх сферах життя суспільства, а кількість і якість інформаційних ресурсів, їх актуальність і значимість, ступінь використання стає визначальним фактором рівня розвитку статусу країни у світовому співтоваристві .
Так як наш час є епохою iнформатизацiї суспільства, тому впровадження комп’ютерiв, використання інформаційних ресурсів, розробка iнформацiйних систем i мереж змiнюють характер виробничих вiдносин. Iнформацiйнi системи, що розробляються, та інформаційні ресурси, що створюються, здебiльшого не є iнтегрованими у виробничi процеси i надовго залишаються надбанням їх розробникiв, а не кiнцевих користувачiв. Для того, щоб розвивати ці складові частини інформатики, забезпечувати відповідну і повну інформацію, потрібно всесторонньо вивчити, оцінити інформаційні потреби у фундаментальних науках.
Комплекс інформаційних процесів та ресурсів, потрібних для задоволення інформаційних потреб користувачів потребує осмислення саме з точки зору документно-інформаційного менеджменту у контексті правового поля українського та міжнародного законодавства, систематизації та організації інформаційних ресурсів. Тому актуальним є уточнення теоретичних положень і вдосконалення науково-методичних рекомендацій щодо процесу формування стратегій розвитку інформаційних ресурсів організації.
Необхідність розвитку інформаційних ресурсів і підвищення рівня їх використання, що дозволить своєчасно забезпечити потреби організації в інформації, зменшити потреби в інших видах ресурсів, підвищити знання та навички персоналу й забезпечити імідж організації, зумовила вибір теми дипломної роботи та її актуальність.
Рівень теоретичної розробки проблеми. Дослідженню ролі й значення інформаційних ресурсів у діяльності організації присвячено значну кількість праць вітчизняних і зарубіжних учених, які визнають, що інформація, тобто інформаційні ресурси, грає ключову роль в успіху діяльності організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 Дипломна робота на тему: Формування та використання інформаційних ресурсів ЗАТ “Український страховий капітал”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок