Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Концепція 4 –«Р» та її сучасні аспекти перетворення в 4 «С»(на прикладі «УкрАВТО»)

Концепція 4 –«Р» та її сучасні аспекти перетворення в 4 «С»(на прикладі «УкрАВТО»)

Назва:
Концепція 4 –«Р» та її сучасні аспекти перетворення в 4 «С»(на прикладі «УкрАВТО»)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,46 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота
на тему:
Концепція 4 –«Р» та її сучасні аспекти перетворення в 4 «С»
(на прикладі «УкрАВТО»)


Зміст
Вступ................................................................................................................4
Розділ 1. Концепція 4P, та її сучасні аспекти перетворення……..……….7
1.1 «Р» - товарна політика…………………………………………...11
1.2 «Р» - цінова політика та вибір цінової стратегії………………..22
1.3 «Р» - реклама, її місце та значення для підприємства…………28
1.4. «Р» - вибір та організація місця продажу………………….......40
Розділ 2. Діяльність Корпорації "УкрАВТО" по реалізації комплексу
маркетингу………………………………………………………..42
2.1. Характеристика, та історія діяльності
Корпорації УкрАВТО"………………………………………….43
2.2. Основні фінансові показники діяльності
Корпорації «УкрАВТО»………………………………………...47
2.3. Вибір місця продажу Корпорацією Украв то………………….50
2.4. Місце рекламних заходів у комерційній діяльності
Корпорації "УкрАВТО"…………………………………………52
2.5. Товарна пропозиція "УкрАВТО" ………………………………56
Розділ 3. Розвиток сучасних технологій маркетингу і шляхи
трансформації 4 – «Р» в 4 – «С»……………………………….…68
3.1 Технічне обслуговування автомобілів, як елемент
післяпродажної підтримки товарів……………………………....68
3.2 Фінансова діяльність і страхування в корпорації «УкрАвто »..71
3.3 Калькулювання ціни на товарну продукцію «УкрАвто» ……...74
Висновки та пропозиції..…………………………………………………...76
Список використаної літератури……………………………………………82
Додатки
Вступ
Формування ринкової економіки в Україні зумовлює необхідність нового підходу до управління виробництвом і збутом товарів споживчого призначення. Підходу, який забезпечує досконаліші способи виробничої і комерційної діяльності, здійснення їх на якісно новому рівні. Саме такий підхід забезпечує використання зарубіжного досвіду маркетингу, його адаптацію до конкретних умов регіону всієї України. Ця концепція основана на системному підході і забезпечує задоволення потреб ринку, прискорення товароруху і збільшення прибутковості виробництва і торгівлі.
Маркетинг слід розглядати як методологію ринкової діяльності, що визначає стратегію і тактику підприємств в умовах конкуренції. Ключовим завданням підприємств торгівлі сьогодні стає орієнтація на споживача.
Для того, щоб використання теорії маркетингу в практичній діяльності підприємств дало необхідний ефект, потрібно, щоб її опанували керівники, фахівці та інші працівники. Робітники ж виробничих і торговельних підприємств нині не мають достатньої підготовки в галузі теорії і практичного використання маркетингу. Тому тепер зростає необхідність поглибленої професійної підготовки в галузі маркетингу, а саме: у сфері маркетингових досліджень, їхнього інформаційного забезпечення, планування асортименту та якості товарів, організації збуту і розподілу, у просуванні товарів, у галузі реклами і стимулювання збуту.
У сучасних умовах розвитку економіки України впровадження маркетингу на виробничих і торговельних підприємствах стикається з проблемами, основними з яких є: подолання психологічного бар'єру господарських керівників та фахівців виробництва і торгівлі про необхідність використання маркетингу лише в умовах надлишкової пропозиції, а не при гіпертрофованому попиті; проблема організації маркетингу на підприємствах і його правового забезпечення; проблема інформаційного забезпечення маркетингової діяльності; проблема її науково-методичного забезпечення. Розв'язанню цих проблем будуть сприяти: поетапне становлення організаційної структури служб маркетингу; розробка науково-методичного забезпечення практичного використання маркетингу; підготовка і перепідготовка висококваліфікованих керівників та фахівців нового типу, що володіють сучасною методологією ринкової діяльності; забезпечення підготовки фахівців-маркетологів; підсилення комп'ютерної підготовки фахівців; розробка та видання навчально-методичних матеріалів тощо.
Сучасний етап розвитку України характеризується зростанням показників ринкової економіки, ринкових відносин, активним формуванням інфраструктури ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Дипломна робота на тему: Концепція 4 –«Р» та її сучасні аспекти перетворення в 4 «С»(на прикладі «УкрАВТО»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок