Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі

Використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі

Назва:
Використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
84,40 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47 
Тема: Використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі


Зміст


Вступ
Тема даної дипломної роботи – „Використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні основних напрямків комунікативної діяльності закладів вищої освіти, ролі, сутності та напрямків використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз літературних та наукових джерел, присвячених проблемам комунікацій, паблік рілейшнз, маркетингу тощо;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної дипломної роботи.
Актуальність обраної теми дослідження полягає в тому, що зв’язки з громадськістю сьогодні сприймають як важливий елемент ділових відносин у всіх областях повсякденного життя, і зокрема в сфері освіти. І хоча зв’язки з громадськістю сприймаються саме так, це аж ніяк не свідчить, що те, що ПР цілком правильно розуміється. ПР - це невід'ємна частина ефективного управління будь-якою організованою формою діяльності. Але вивчення питань зв’язків з громадськістю вимагає підготовки і досвіду, здорового глузду й уміння застосовувати теорію на практиці.
Зростання уваги до сфери ПР в усьому світі в останні роки не випадкове. Посилення конкуренції на ринках відбувається в умовах інтенсивного розвитку і поширення інформаційних технологій, розгортання глобальних телекомунікацій. Зростаючий динамізм, мінливість і невизначеність ділового середовища визначають для організацій необхідність постійних інтерактивних комунікацій з партнерами, споживачами, зайнятими. Такі багатобічні інформаційні зв'язки необхідні для моніторингу і прогнозування подій в умовах неповної визначеності, для своєчасної й адекватної реакції на них. ПР, безсумнівно, є засобом стратегічного управління поводженням зовнішнього і внутрішнього середовищ організації, інструментом впливу на них за допомогою інформаційної взаємодії.
Предметом дослідження є інформаційні технології в організації зв’язків з громадськістю у вищих навчальних закладах.
Об’єкт дослідження – Європейський університет фінансів, інформаційних систем та бізнесу (ЄУФІМБ) та його комунікативна діяльність.
В роботі розкриті наступні питання:
Сутність та напрямки ПР-діяльності у вищому навчальному закладі: поняття та сутність зв’язків з громадськістю; особливості зв’язків з громадськістю в сфері освіти.
Сучасні інформаційні технології в організації зв’язків з громадськістю: інструменти і методи проведення ПР-заходів; особливості використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю.
Аналіз практики використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі: загальна характеристика об’єкта дослідження; аналіз основних методів здійснення зовнішніх комунікацій компанії та резерви підвищення їх ефективності.
При написанні роботи автором були використані різноманітні підручники, монографії, аналітичні статті, матеріали докладів зарубіжних і вітчизняних фахівців з Паблік рілейшнз, маркетингу тощо.


1. Сутність та напрямки ПР-діяльності у вищому навчальному закладі
1.1 Поняття та сутність зв’язків з громадськістю
Паблік Рілейшнз (ПР) — самостійна функція маркетинг-менеджменту по встановленню і підтримці комунікацій між організацією і її громадськістю.[1, c.14]
Комунікація — це обмін інформацією між двома або декількома людьми. Саме комунікації є предметом дисципліни ПР. Встановлення і ведення необхідних зовнішніх і внутрішніх комунікацій організації має стратегічну значимість для досягнення організаційних цілей.
Комунікації, представляючи собою складову частину комплексу маркетингу, є поєднуючею ланкою між елементами усередині виробничо-господарської системи, а також, поза нею - між даною системою й елементами зовнішнього середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47 Дипломна робота на тему: Використання сучасних інформаційних технологій в організації зв’язків з громадськістю у вищому навчальному закладі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок