Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Українською мовою дипломна робота: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

Загрузка...

Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ). / сторінка 14

Назва:
Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,60 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
17].
На сьогоднішній день в місті Івано-Франківськ створена мережа торгових точок «ЗООМАГАЗИН» представлених фірмою «МARS» . Торгові точки знаходяться за адресами: вул.Бандери 60/1, вул.Бандери 14, вул.Дністровська 5, вул.Хоткевича 34, вул.Стуса 13. По області діють ще дві торгові точки, які знаходяться в містах Калуш та Коломия. Важливим аспектом в діяльності мережі є наявність ветеренарного лікаря по вул.Стуса 13, який надає різні послуги та діє по визову на дім. Головний офіс компанії знаходиться на вулиці Петлюри 5.
Доля ринку компанії «MARS» в місті займає 40%, що дозволено Антимонопольним Комітетом України, тобто фірма займає лідируючі позиції. Стан компанії забезпечує перспективи на охоплення всіх міні-районів міста та дає можливість вчасно реагувати на зміни ринку. На даний момент торгові точки компанії розміщені не у всіх районах міста. Над даною проблемою працює вся команда: досліджується доцільність місцерозташування торгових точок в мікрорайонах Пасічна та Бама.


РОЗДІЛ 2
МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАТ «MARS»
2.1. Оцінка маркетингового середовища фірми
Для того, щоб оцінити маркетингове середовище ЗАТ «МARS» - проведемо аналіз чинників маркетингового середовища.
Цілком очевидно, що благополуччя ЗАТ «МARS»залежить не тільки від діяльності самої компанії і її співробітників, але і від протиборства комплексів маркетингу, вживаних різними фірмами, від тенденцій і подій, що відбуваються в маркетинговому середовищі [23, ст. 13]. Будучи мінливим, таким, що накладає обмеження і невизначеність на діяльність ЗАТ «МARS», маркетингове середовище глибоко зачіпає діяльність підприємства. Маркетингове середовище складається з мікросередовища і макросередовища. Почнемо з макросередовища.
Макросередовище представлене силами широкого соціального плану, які роблять вплив на ЗАТ «МARS» на його мікросередовище. До таких сил слід відносити чинники демографічного, економічного, політичного і культурного характеру.
Демографічні чинники надають на діяльність ЗАТ «МARS» найглобальніший і істотніший вплив, оскільки вони визначають портрет споживача його товарів і послуг, співробітників, партнерів, конкурентів і т.п. У виробничій сфері обов'язково необхідно мати на увазі результати дослідження демографічних чинників і соціального середовища, особливо в області структурних змін. Саме соціальне середовище робить найбільший вплив на формування споживчих переваг, від яких залежить спрямованість і розмір споживчого попиту, а значить і можливості компанії реалізувати свою продукцію. У аналізі демографічних чинників і соціального середовища необхідно виявити вплив наступних чинників:
1) кількість потенційних споживачів (структура населення, зміни в окремих групах), кваліфікаційні характеристики робочої сили;
2) наявність і потенційна кількість робочої сили [22].
Кількість потенційних споживачів з кожним роком зростає. В 2007 році в порівнянні з 2005 кількість споживачів зросла на 57%. Основною причиною зростання продажів та збільшення зацікавлених осіб у придбанні продукції «МARS» є ряд чинників, важливим із яких є збільшення доходів населення, тобто кожен власник тварини може витрачати на її утримання більше коштів.
Найважливішою складовою частиною соціального середовища є соціально-культурне середовище, до складу якого входять життєві цінності і традиції населення. Дослідження цих чинників достатнє важливо для стратегічного управління, оскільки вони впливають на мотивацію споживачів і співробітників. До соціально-культурного середовища можна віднести наступні аспекти:
- традиції і культурні цінності, рівень освіти;
- відносини членів суспільства один до одного;
- відносини підприємство - громадські організації;
- профспілкова діяльність і вплив профспілок на формування громадської думки [24].
На підприємстві «MARS» повністю налагоджена компанія маркетингу. В команді задіяно 12 людей, які чітко слідкують за послідовністю виконаня плану, який складається на кожен період. Для контролю за діяльністю роботи кожної з окремих точок, компанія рік поділила на 13 періодів, кожен із періодів має по 28 днів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок