Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота українською мовою: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

Загрузка...

Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ). / сторінка 27

Назва:
Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,60 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 

Як бачимо з вище наведеної інформації фірма «MARS» активно працює на ринку кормів для тварин. Її організаційна основа, тобто колектив працівників, діє комплексно, як єдине ціле. Діяльність фірми чітко планується. Розроблення плану по продажах продукції займає не мало часу. Розробка плану включає такі основні моменти як: прибуток від минулого періоду, наявність товару на складі та на полицях магазинів, дані по продажах за минулий період та дабре налагоджена робота між відділами фірми. Характеристика цих складових формування плану продажів на майбутні періоди була наведена в попередніх розділах. Але не всі складові діяльності фірми містять стабільний характер.
Основнм недоліком в діяльності фірми є відсутність складських приміщень. Це приносить ряд неприємних моментів для фірми. Для подолання цієї проблеми треба придбати на ринку роздрібної торгівлі приміщення. Вимог до купівлі приміщень під склад високих не буде, так як основною умовою для зберігання продукції буде сухість приміщення, де можна б було поставити корми сухі та поставити холодильні камери для зерігання рідких кормів та ветпрепаратів. Шукати приміщення під склад можна в :
- різних видання, де друкуються повідомлення про продажі приміщень, наприклад, «Афіша Прикараття», де чітко позначений розділ «купівля-продаж». Газета виходить кожного тижня один раз, а відповідно і постійно додаються нові пропозиції щодо продажу нових приміщень. Позитивною стороною даного пошуку буде швидкий доступ до інформації про наявність продажу приміщень та наявність ціни для купівлі.
- через пошукові агенства. Пощук через агенства має як свої плюси так і недоліки. Плюси полягають в тому, що вся робота і весь затрачений час на пошук приміщення буде проводитись тільки пошуковим агенством; інформація,яка буде представлена агенством буде містити тільки ті підприємства з певними умовами, які будуть вказані фірмою «MARS», наприклад, площа приміщення, ціна, в межах якої підприємство готове отримати приміщення під склад, місцезнаходження в межах певного району. Віповідно недоліком є витрата грошей на роботу пошукового агенства.
Придбання свого складського приміщення дозволить економити грошові кошти, які зараз використовуються на оплату оренди за склад, а заощаджені гроші можна використати на вирішення ще однієї проблеми-налагодження поставок товару в складські приміщення.
Для розширенння мережі магазинів «ЗООТОВАРИ» фірми «MARS», треба шукати нові приміщення. Початок пошуку нових приміщень має включати такі особливості як:
- доцільність розташування торгової точки в певному міні-районі міста. Тут маркетологоми повинен бути проведений огляд ринку всього міста, знати як функціонують вже наявні точки міста, в яких міні-районах вже представлена продукція;
-кількість населення в даному міні-районі, приблизну кількість тварин , на основі цього оцінити кількість відвідувань покупців за певний проміжок часу та майбутній продаж на новій точці.
На сьогоднішній день фірмою вивчається питання про доцільність відкриття нових точок в міні-районах Пасічна та Бама. Ці райони являються спальними, тобто тут живе велика кількість людей, які тримають домашні тварини. Імовірність того що при відкритті нових точок в цих районах збут товарів збільшиться є велика, так як кожен із власників тварин хоча б раз в 2 тижні навідає магазин. Можна відкрити торгові точки наприклад, в ТЦ «Магеллан» і «Караван». Таке розміщення магазину швидко стане популярноим, плюс того що в магазинах вже є свої клієнти, які і є потенційними клієнтами фірми. Головна проблема - висока вартість оренди і асортимент. Втім, якщо врахувати, що вона включає комунальні послуги, охорону і рекламу, то вона не здається такою вже завищеною. Є тут і свої недоліки - не всіх власників таких приміщень влаштовує запах кормів, і в них, як правило, заборонено входити з тваринами.
При відкритті точок також варто відкрити приміщення, де б ветеринарним лікарем надавались різного роду послуги для тварин. Для заохочення власників творин відвідувати саме магазини «ЗОТОВАРИ» фірми треба пропоную ввести дисконтні картки знижкою до 15%, що буде стимулом для набуття постійних покупців та потенційних покупців.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок