Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

Загрузка...

Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ). / сторінка 29

Назва:
Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,60 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Так завоювання повністю ринку зотоварів в межах регіону принесе компанії дадаткову впевненість в лідируючих позиціях та дозволить більш детально розширитись в межах міста в кожному мікро-районі. Якщо зараз вивчається питання про відкриття по всіх мікро-районах по одній точці, то в майбутньому питання буде стояти як відкрити нові торгові точки так, щоб їх торгові зони не перетинались і знаходились саме там де це потрібно споживачеві.
ЗАТ «Гранд» є поставщиком продукції продукції для фірми «MARS» на протязі всього існування компанії в місті Івано-Франківськ. Переваги такої довготривалої співпраці очевидно зрозумілі: «MARS» має надійного компаньйона, який вже перевірений часом та традиціями фірми. Одним із завдань будь-якого підприємства, що стосується мерчендайзингу, це постійна наявність товару на полицях магазину. ЗАТ «Гранд» виконує всі свої обов’язки по вчасній доставці товару на свої склади, для того щоб товар вчасно потрапляв на полиці магазинів «ЗООТОВАРИ» та вподальшому знаходив свого покупця.
Товар фірми «MARS» представлений в великому асортименті, що є основною засадою для діяльності фірми. Основна ціль піприємства - збереження лідерських позицій, тобто збільшуючи сильно відчутно ціну фірма не має права, так як тим самим відверне від себе багато постійних покупців. Тому фірма «MARS» має використовувати заохочувальну цінову політику, при якій отримує прибуток та приваблює нових покупців.
Для приваблення покупців в магазинах можна також встановити дошку оголошень, де покупець зможе зплишити інформацію, наприклад про продаж цуценят, кошенят чи навпаки пропонує купити певну породу собак. Створення дошки оголошень приверне увагу тих людей, які хоча б раз відвідають магазин.
Так як магазини «ЗООТОВАРИ» фірми «MARS» спеціалізуються на продажі кормів для тварин доцільно б було подавати різних видів пташок, наприклад, папуг.На даний час тільки в одному із магазинів мережі по вул.Стуса 13 продаються гризуни: декоративні щурі, хом’ячки та морські свинки. Це в свою чергу призводить до не викорастиних моливостей фірми. Для споживача це плюс: він заходить в одне приміщення, де і тваринки, і корми для них , і аксесуари. Збільшення найменнувань груп тваринок та пташок, допоможе принести значно більшу зацікавленість магазинами дітей, а в результаті і їх родичів, що в кінцевому результаті може збільшити продаж тваринок так і продукції фірми.
При введені в загальні списки груп тварин, які будуть продаватись в магазинах, пропоную зразу ж продавати літературу по окремому із видів тварин, не тільки тих які будуть представлені в магазині для продажу, а й для тих тварин, для яких покупці найчастіше купляють продукцію і/або для майбутніх власників тварин. Література дозволить ознайомитись з самою тваринкою, розкриє всі сорони правильного виховання домашнього улюбленця, а також буде служити порадником при можливих виникненнях захворювань. Також література міститиме всі рекомендації щодо всіх застережень та проти показань для виховання улюбленців. В кінці літератури буде наведена інформація про місця розсташування всіх торгових точок «ЗООТОВАРИ» фірми «MARS» в івано-франківському регіоні, контактні телефони роздрібних точок та ветиринарних лікарів, дні та час прийому.
Діяльність фірми «MARS» добре налагоджена. І так як для компанії існують умови й надалі успішно процвітання, я пропоную фірмі відкрити свій салон-магазин для домашніх тварин, який пропоную назвати «Лапочка». Салон-магазин буде спеціалізуватись в першу чергу на наданні перукарських, та ветеринарних послуг, буде включати догляд за твариною та ритуальні послуги, а також представлення на продаж продукції фірми «MARS» Місцерозташування салону-магазина оформити в центрі міста, щоб таким чином створити рівні умови ддля споживачів, які живуть на крайніх точках міста. В магазині буде працювати 3 людини: продавець, який окрім продажу товарів буде займатись організацією прийому клієнтів, ветеринар, який буде надавати послуги на місці та при потребі буде діяти за викликом, та спеціаліст по перукарських послугах.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок