Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота на тему: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

Загрузка...

Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ). / сторінка 3

Назва:
Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,60 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Для чого потреби, запити і необхідності покупця? Очевидно, для того, щоб перетворити в доходи (прибуток) підприємця (підприємства).
Таким чином, попередньо можна сказати, що сутність ("сама глибинна суть") сучасного маркетингу зводиться до такої підприємницької діяльності, що перетворює нестатки і потреби покупця (клієнта) - у доходи підприємства (фірми) [3].
Але тут існує одна важлива проблема: маркетинг орієнтується на ціну , що готовий заплатити покупець . У цьому випадку маємо орієнтацію на запити клієнта. Звідси і виникає дуже важлива ідея про проведення маркетингових досліджень мотивів поводженні споживачів. В основі маркетингу лежить дуже проста вихідна ідея: виготовляти те, що хоче (що вимагає) покупець і що, загалом , зможе задовольнити його потреби. Потреби і запити, і за тією ціною, що він готовий при цьому заплатити. Маркетинг - чисто ринкове поняття. Його функція - розвиток взаємодії між виробником, продавцем, споживачем у визначених ринкових умовах, що має долю одержання прибутку кожним з його учасників.
Маркетинг, як невід'ємна категорія ринку, в узагальненому виді, конкретизує реальну діяльність фірми по керуванню попитом на. результати своєї діяльності. Це керування включає у себе вивчення потреби суспільства в продукції, що випускається, (наданих послугах) і ряд заснованих на результатах аналізу дій. Останні спрямовані або на пристосування до існуючого попиту, або на маніпулювання їм і поводженням потенційних клієнтів, або на те і на інше одночасно [27-28,34].
Проблема, координації виробництва продукції, її збуту і споживання може бути в принципі вирішена двома шляхами: здійсненням централізованого планування чи дозволом вільної взаємодії економічних суб'єктів. Розмаїтість потреб і бажань споживача, а також невдалий в нашій країні і інших країн досвід соціалістичного планування дають підстави оцінити ідею загального централізованого керування як безперспективну.
На так називаному ринку продавця попит перевищує пропозицію, формується дефіцит; покупці повинні пропонувати активні зусилля, щоб придбати бажаний товар; виробники стурбовані тільки одержанням сировини і виробництвом товарів, уся продукція в них купується без проблем. На ринку покупця, навпаки, пропозиція панує над попитом; покупці мають можливість вибирати, і проблема для них складається тільки в тім, можуть вони дозволити собі це споживання чи ні, чи задоволені вони якістю товару і послуги саме того продавця чи треба звернутися до іншого.
B той час як на ринку продавця підприємства не мають проблеми збуту, на ринку покупця вони повинні активно піклуватися про своїх клієнтів і їх бажання, тобто застосовувати спеціальну ринкову політику, яка концентрується у всім своєму різноманіть у поняття маркетинг. Фактично сучасний зміст маркетинга формується тим чи іншим розвитком ринкових відносинах у країні і прийняттям визначених концептуальних підходів до маркетингової діяльності [40].
Різні автори звичайно роблять упор на ті чи інші аспекти, найчастіше погоджуючи його з вивченням ринку, збутом, стимулюванням, організацією торгової діяльності і т.д. Для роботи на ринку підприємству (фірмі) необхідні спеціальні збутові підрозділи, але це не саме основне. Насамперед, повинна бути створена ціла система погоджених заходів, що формують ринкову політику фірми і дозволяють реалізувати обраний фірмою стиль ринкового поводження.
Деякі фрагменти історії, що досить переконливо говорять про те, що маркетинг як філософія бізнесу виник безпосередньо з початком товарообмінних операцій між людьми. Тим часом теорія маркетингу відзначає, що маркетинг з'явився в Японії приблизно в 1650 р., коли перший член родини Мицуї оселився в Токіо і відкрив там магазин, що може бути названий першим універмагом. Там він проводив наступну політику, що передбачила на 250 ліг те, що здійснювали потім найбільші торгові фірми, а саме став покупцем для своїх споживачів, закуповував у лазку ті продукти і товари, що були потрібні їм, шукав засоби і джерела для їхнього виробництва. Він увів принцип повернення грошей за товар, що повертається, без всяких умов, різко збільшив асортимент товару для покупців.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок