Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> дипломна робота безкоштовно: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ). / сторінка 6

Назва:
Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
58,60 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
В цей час одним з членів сім'ї Міцуї в Токіо був відкритий магазин, прообраз сучасного універмагу. З ім'ям С.Маккорміка (1809—1884) пов'язують створення основних інструментів маркетингу (організація сервісної політики, принципи визначення цін, дослідження та аналіз рин-ку). А запропонована Д.Маккаргі модель "чотирьох Р" — товар (product), ціна (price), збут (place), просування (promotion) - знаменує початок теоретичних досліджень у сфері маркетингу. Бурхливий розвиток маркетингу припадає на 50—60-ті роки XX сторіччя. Сьогодні за принципами маркетингу організовано управління більшістю фірм США, Європи, Японії.
Як академічна дисципліна маркетинг вперше виник у США. Ще1905 року В.Креузі прочитав курс лекцій "Маркетинг юварігт" у Пенсильеанському університеті, а Р.Ваїлеп почав вести постійний курс "Методи маркетингу" в університеті Вісконсіна
В цей же період з'являється перша маркетингова організація - Американське товариство маркетингу, перейменоване 1973 року на Американську асоціацію мар-кетингу. Активно пропагують ідеї маркетингу Європейський комітет маркетиніу, Міжнародна асоціація маркетингу, утворюються національні Інститути та асоціації маркетингу; 1997 року засновано Українську асоціацію маркетингу [21].
Визначимо, що можна виокремити три підходи до визначення суті маркетингу:
- маркетинг як самостійний вид підприємницької діяльності;
- маркетинг як функція управління;
- маркетинг як сучасне бачення філософії бізнесу.
В літературі з маркетингу налічується понад 2000 його визначень. Кожне з них, від стислого до академічного, тією чи іншою мірою відображує його призначення, функ-ції, основний зміст. Наведемо деякі з них:
Маркетинг — представляє собою процес управління та втілення задуму, ціно-утворення, просування та реалізацію ідей, товарів та послуг через обмін, що задо-вольняє цілі окремих осіб та організацій (Американська асоціація маркетингу); Маркетинг — це передбачення, управління та задоволення попиту на топари, послуги, організації, людей, териюрії та ідеї через обмін; Маркетинг розуміється сьогодні як вираження орієнтованого напрямку на ринок управлінського стилю мислення, для якого характерні творчі, систематики та підчас агресивні підходи ; Маркетинг — соціальний та управлінський процес, спрямований на задово-лення потреб га бажань як індипідів. так і груп, шляхом створення, пропону-вання та обміну наділених цінністю товарів [27].
1.2 Система засобів маркетингу на підприємстві роздрібної торгівлі та його структура
Роздрібна торгівля являє собою підприємницьку діяльність, зв'язану з продажею товарів кінцевим споживачам: безпосередньо населенню - для особистого некомерційного використання; підприємствам, організаціям і установам - для колективного чи споживання господарських нестатків. Роздрібна торгівля, таким чином, є завершальною ланкою руху товарів (послуг) від виробників до споживачів.
Роздрібна торгівля виконує ряд важливих функцій:
* дослідження кон'юнктури товарного ринку - попиту, пропозиції, цін на конкретні види товарів;
* формування асортименту товарів від великого числа постачальників;
* надання інформації споживачам через рекламу, спеціально оформлені вітрини і написи, роз'яснення торгового персоналу;
* власне операції з товаром: закупівля, збереження, збут, установлення цін на товари;
* регулювання виробництва, що здійснюється шляхом добору у виробників тільки тих товарів, що користаються попитом на ринку, і ін.
Роздрібна торгівля акумулює величезну кількість цін менше інформації про споживчі смаки і переваги покупців, про якість товару, про відношення покупців до різних форм продажів товарів і т.п. Така інформація становить інтерес для всіх учасників каналу збуту, однак одержати її можна саме при безпосередньому контакті з споживачем, тобто в сфері роздрібної торгівлі. Не випадково багато керівників торгових підприємств спеціально навчають свій торговий персонал методам збору й оцінки потрібного роду інформації, прийомам її систематизації, узагальнення й аналізу [10].

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
Дипломна робота на тему: Маркетинг роздрібної фірми (на матеріалах ЗАТ «MARS», м.Івано-Фрвнківськ).

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок