Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування

Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування

Назва:
Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,48 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
“Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування”


вступ
Майбутній фахівець економічного профілю повинен мати фундаментальну як теоретичну, так і практичну економічну підготовку; досконало володіти знаннями своєї спеціальності, вміти поповнювати і збагачувати та раціонально застосовувати їх у своїй практичній організаційно-управлінській діяльності. Велике значення має вміння студентів застосувати свої знання на практиці, швидко орієнтуватись у нових ринкових умовах господарювання, розпочати свою власну справу, власний бізнес.
Майбутній економіст повинен бути творчою і впевненою у собі особистістю, працелюбною, схильною до розумного, виправданого ризику. Традиційний процес навчання потребує суттєвої модернізації у зв’язку із зростанням вимог до освітньої та професійної підготовки спеціалістів: студент повинен учитися самостійно, адже якість підготовки економістів у вищій школі визначається не тільки обсягом певних знань і навичок, а й здатністю до самоосвіти і творчої діяльності, що зумовлено сучасними потребами ринку.
За сучасних умов система вищої освіти має істотно випереджати сьогоднішні вимоги суспільства щодо якості рівня підготовки кадрів, працювати на перспективу. Організація навчального процесу має на меті підготовку високопрофесійних спеціалістів у різних галузях матеріального та духовного виробництва, оскільки після закінчення навчання студент повинен бути підготовлений вступити у всі життєдіяльні зв’язки та відносини, а це, в свою чергу, вимагає активізації навчальної діяльності викладача на розробку та використання нових форм та методів навчання, які повинні включати в себе: організацію, здійснення, стимулювання і мотивацію навчання; контроль і самоконтроль навчально-пізнавальної діяльності. Одним із таких методів і є ділові ігри.
Ділова гра проводиться, з одного боку, з метою освітньої діяльності, з другого – це умова, що дає змогу ширше використовувати пізнавальні можливості студентів, спонукає їх творчо підходити до оволодіння знаннями, створює передумови для самореалізації. Ділова гра належить до тих методів навчального процесу, за допомогою яких забезпечується найефективніше засвоєння матеріалу що вивчається. Це можливість нагромадження і закріплення студентами знань і умінь в процесі творчого навчання, це наближення навчального процесу до практичної підприємницької діяльності.
Педагогічні технології, які сприяють підготовці сучасних спеціалістів в умовах ділової гри:
Особистісно розвиваючий підхід до навчання.
Відносини співробітництва педагогів і студентів.
Навчання тому, що дійсно необхідне для даної професії.
Навчання без примушування.
Модульне навчанння, рейтингова система підготовки знань.
Використання викладачем різноманітних методів проблемного навчання.
Емоційно-культурний фон навчання, задоволеність ним.
Ділові ігри передбачають активну участь студентів у навчальному процесі. Під час заняття детально обговорюється зміст ділової гри, викладач керує груповою динамікою, регулює обговорення, допомагає робити висновки.
Ділова гра має на меті навчити студентів приймати правильні управлінські рішення, потребує вміння використовувати власні знання і активно здобувати та засвоювати нові, формує навички професійної діяльності, розвиває особистіснозначущі якості.
Навчає студентів при прийнятті конкретних рішень логічно і послідовно думати, аналізувати ситуацію, передбачати подальший розвиток подій.
При вивченні “Економіки підприємства”, “Основ бізнесу”, “Підприємництва в умовах ринкової економіки”, “Економіки і організації виробництва” важливою темою є “Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування”. Для глибокого вивчення вказаної теми і рекомендується проведення ділової гри.
Тема ділової гри: “Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування”.
Ділова гра включає чотири заняття (8 академічних годин).
Мета ділової гри: навчити студентів готувати документи з організації і реєстрації підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Дипломна робота на тему: Організація підприємницької діяльності і забезпечення її ефективного функціонування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок