Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Організація коктейль-бару на 30 осіб посадкових місць

Організація коктейль-бару на 30 осіб посадкових місць

Назва:
Організація коктейль-бару на 30 осіб посадкових місць
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,87 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дипломна робота
на тему
“Організація коктейль-бару на 30 осіб посадкових місць”


1.1. ХАРАКТЕРИСТИКА БАРІВ
Бар – це підприємство громадського харчування, де обслуговують відвідувачів, це проводиться за барною стойкою. В залежності від асортименту реалізованих напилків і закусок бари діляться на пивні, винні, молочні, коктейль бари. В пивному барі до пива подаються підходячі холодні і гарячі запуски. Обслуговують відвідувачів офіціанти: допускається самообслуговування. В винному і коктейль-барі подають фрукти – до змішаних напоїв, кондитерські вироби, спеціальні закуски.
Розміщають бари в адміністративно-культурних центрах, при ресторанах, гостинницях.
Бари категорії люкс і винні відрізняються високим рівнем художнього оформлення залів, технічним обладнанням.
Зустрічають і обслуговують відвідувачів в барах висококваліфіковані метрдотелі, офіціанти, бармени.
Бари поділяються на категорії І-ІІ і категорія люкс.
І. В барах першої категорії бармени і офіціанти пропонують відвідувачам фірмові страви і змішані напитки.
ІІ. Бари ІІ категорії обслуговує бармен за барною стійкою. Меню печатають і кладуть на барну стійку.
Бари категорії люкс і ви ще проводять естрадні концерти і дискотеки. Всі бари повинні мати аудіо апаратуру, а абри вище першої категорії, крім того, телевізори, ігрові автомати. А також площадки для танців.
Диско-бари в денну зміну працюють як кафе, по вечорам в них регулярно проводяться дискотеки.
Відвідувачам пропонують бутерброди, і кондитерські вироби. Обов’язково в таких закладах повинні бути охолодженні напої і легкі закуски.
В пивних барах подають гарячі і холодні закуски: бутерброди і продукти, які підходять до пива - солена, копчена риба, раки, креветки.
Вищі бари або коктейль бари відкривають зазвичай при готелях, ресторанах і кафе. Тут відвідувачі можуть прийняти легкий оператив. Із закусок пропонують бутерброди канапе, тартинки, блінчики з ікрою, кондитерські вироби.
Гриль-бари розташовують чаще всього в старій центральній частині міста, де розташовані самі різноманітні магазини, в містах масового віддиха при ресторанах. Тут можна швидко перекусити.
Відвідувачам пропонують курчата, н вертилі, шашалики, біфштекси, сосиски, тартинки, картопля фрі, причому блюда готовляться на очах клієнтів. Тут бармен робить ще й за повара – готовить блюда із напівфабрикатів.
Відвідувачі можуть розміщуватися або за столиками, або на високих барних стільчиках.
Підприємницька діяльність пов’язана з дією багатьох інших факторів. Зокрема невдало вибраний час для початку діяльності, викликаний сезонним коливанням або іншими особливостями ринкової ситуації, здатний суттєво знизити ефективність розпочатого бізнесу.


1.2. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА
Підприємство – самостійно господарюючий установчий суб’єкт, що має права юридичної особи і здійснює виробничу, науково-дослідну і комерційну діяльність з метою отримання прибутку.
Механізм створення власної справи.
І.Вибір ідеї та виду діяльності.
Створення власного підприємства - це завжди надзвичайно складна справа та величезний ризик. Все це вимагає великої сили воли затрат енергії, цілеспрямованості...Людина, яка вирішила зайнятись власний бізнесом повинна проаналізувати не тільки свої можливості, а і відповідальність за функціонування та розвиток свого підприємства.
Вихідною точкою, з якої починається власна справа, є Ідея, яка закладена в її основу. Це може бути ідея нового продукту(оригінальна),так і традиційна. Джерелами нових ідей можуть бути: досвід у цій сфepi батьків, родичів, знайомих; думки споживачів, відвідувачів, конкурентів, публікації в пресі; відвідування ярмарок, виставок.
Якщо ідею знайдено, починається процес вибору виду діяльності. Класифікація видів діяльності відображає різну cферy виробництва, в якій є можливість зайнятися бізнесом. Існують такі види підприємницької діяльності:
виробництво-продукції, товарів, продуктів харчуванні, будівельних матеріалів, різноманітного обладнання, електроприладів, сировини, упаковки тощо;
послуг - громадське харчування; побутове обслуговування, транспортні, навчальні, лікувальні, туристичні, страхові послуги та інші;
ідей -винаходи, технології, рецептури; комп'ютерні програми, літературні та художні твори;
комерційна діяльність, роздрібна та оптова торгівля, біржова діяльність, аукціонний продаж, торгівля на дому;
зовнішньоекономічна діяльність-створення філій, представництв, спільних підприємств; експортно-імпортні операції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Дипломна робота на тему: Організація коктейль-бару на 30 осіб посадкових місць

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок