Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Управління персоналом : організаційно-правовий аспект ( на прикладі управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації )

Управління персоналом : організаційно-правовий аспект ( на прикладі управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації )

Назва:
Управління персоналом : організаційно-правовий аспект ( на прикладі управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації )
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
61,49 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
Випускна кваліфікаційна робота бакалавра на тему:
Управління персоналом : організаційно-правовий аспект
( на прикладі управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації )


ЗМІСТ


ВСТУП
Актуальність теми. Результати діяльності багатьох підприємств та накопичений ними досвід показує, що формування колективів і забезпечення кадрового потенціалу високої якості є вирішальним фактором ефективності підприємств (організацій, установ). Характерною рисою сучасного управління будь-яким підприємством чи організацією є визнання зростаючої ролі людського фактору у сфері виробництва чи надання послуг і розвитку нових форм і методів управління персоналом.
Найбільш успішні підприємства та організації сьогодні, незалежно від національної і галузевої приналежності, мають загальні характерні риси: забезпечують гарантовану зайнятість, перспективні системи просування по службі, внутрішній розвиток персоналу. Вони створюють виключно широкі можливості у прийнятті управлінських рішень, ставляться до своїх працівників не як до найманих осіб, а як до членів загальної корпоративної мережі, розвивають систему загальних цінностей.
Головний потенціал організації - її кадри. Які б чудові ідеї, найновітніші технології, найсприятливіші зовнішні умови не існували, без гарно підготовленого персоналу високої активності досягти неможливо. Саме люди виконують роботу, подають ідеї і дозволяють підприємству існувати. Суттєвий вплив на вдосконалення управління персоналом становлять зміни в системі трудової мотивації. По-перше, різноманітнішими стають цінності, які пов’язанні з трудовою діяльністю: зростає значення таких цінностей, як саморозвиток, самореалізація, можливість творчої роботи, самостійність і участь у прийнятті управлінських рішень і організація трудового процесу. По-друге, значну увагу сучасні працівники приділяють цінностям, які прямо не пов’язані з працею на підприємстві: прагнення до цікавого та повнокровного життя, можливість займатися улюбленою справою, активна суспільна діяльність. Із розвитком науково-технічного прогресу, зміст і умови праці набувають більшого значення, ніж матеріальна зацікавленість.
В умовах становлення демократичного суспільства в нашій державі особливого значення набуває питання практичного застосування сучасних форм управління персоналом, які дозволяють підвищити ефективність діяльності персоналу, зокрема в органах державної влади, адже саме ефективна організаційно-правова структура управління є запорукою довіри населення до влади. Практика доводить, що традиційні форми починають стримувати продуктивність і якість, швидкість пристосування до умов, що змінюються, і пригальмовують повне використання людських ресурсів, оскільки входять в протиріччя з основними вимогами до робочої сили і технології. Необхідно підкреслити, що поняття „людський фактор” відображає особливий статус особистості в сучасному суспільстві. Образ сучасного керівника визначається його уявленням про працю та систему мотивацій і ставленням працівників до змісту діяльності. Важливішою стає підготовка і постійне навчання персоналу. Особливо підвищується актуальність підготовки управлінських кадрів, оскільки кваліфікація є основним елементом компетентності службовця та його здатності до складних умов інтелектуальної праці. Найважливішими критеріями персоналу на сьогодні є цілісна, сильна особистість і вміння бути прикладом для інших.
Успішне управління персоналом передусім базується на систематичному урахуванні і аналізі зовнішнього середовища, вчасній адаптації працівників системи управління до впливу на їх діяльність внутрішніх та зовнішніх факторів. Змінюються моделі поведінки працівників: поняття „ієрархія” та „авторитет” набувають іншого змісту, тому треба забезпечити постійний процес оновлення системи управління, особливо відносно внутрішнього змісту управління персоналом, оскільки у невиробничій системі результативність та ефективність оцінюються саме змістом внутрішньоорганізаційних відносин колективу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Управління персоналом : організаційно-правовий аспект ( на прикладі управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок