Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Скачати дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 10

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 

Проте не кожному працівнику властиво бути гравцем команди. Деякі люди воліють, щоб цінували їхні особисті досягнення. Формування команди в таких середовищах може натрапляти на опір. Створення команд виправдане в тих країнах, де цінується колективізм [14,с.367-374] .
Для кожної команди характерні – відкрите обговорення проблем, хороша циркуляція інформації. Діяльність орієнтована на вирішення завдань, цілі змінюються по мірі надходження проблем. Основна увага надається досягненню конкретних результатів : поєднання співробітників і відповідних ресурсів заради максимально швидкого і якісного виконання завдань, термін та етапи вирішення постійно контролюються.
Відносини між співробітниками будуються на принципах взаємозалежності. Лідерство будується на взаємодії контактів і співробітництва. Керівництво діє як каталізатор групової взаємодії і співробітництва.
Ефективність діяльності команди визначається індивідуальною успішністю в поєднанні з можливістю об’єднувати особисті цілі співробітників з стратегічними цілями організації. Команди легко адаптуються завдяки матричному принципу внутрішньої будови : певні підгрупи створюються відповідно до поставленого завдання і легко можуть переформовуватися.
Управління такими командами пов’язане з необхідністю створення раціональної структури, забезпечення високого ступеня професіоналізму співробітників, складністю досягнення оптимального співвідношення зовнішнього контролю і незалежності робочої команди. Керівник повинен бути гнучким і впевненим в собі і в своїх співробітниках. Вплив у команді базується не на статусі чи положенні, а на професіоналізмі і компетентності [11,с.255-258].
Важливо також відзначити, що команди відіграють важливу роль у програмах неперервного вдосконалення процесу праці. Команди дають працівникам природний поштовх до висловлювання ідей і впровадження вдосконалень. Наприклад, плануючи створення команд, що займалися б розв’язанням складних проблем, керівництво компанії “ Ford ” визначило 5 цілей команди, які повинні :
бути досить компактними, щоб працювати ефективно і продуктивно;
бути належно підготовленими у сфері, в якій працюватимуть їхні члени;
мати досить часу для роботи над проблемами, які вони планують розв’язати;
мати право розв’язувати проблеми та застосовувати коригування дій;
мати визначеного " захисника " , чия робота полягатиме в допомозі команді уникати підводних каменів.
На роботу команди впливають два чинники:
? Неоднорідність складу. Різноманітність зазвичай забезпечує свіжий погляд на справи, однак ускладнює досягнення одностайності та згоди в команді. Найяскравіше переваги неоднорідності складу команди проявляються, коли перед нею стоять завдання розв’язання проблем або ухвалення рішень. Неоднорідні команди дають змогу поглянути на проблему з різних боків., що підвищує ймовірність прийняття творчих або унікальних рішень. Крім того відсутність однакових поглядів здебільшого означають, що команди неоднорідного складу витрачають більше часу на обговорення питань, а це зменшує можливість ухвалення слабшого рішення. Члени команд з тісними зв’язками більше задоволені роботою, мають меншу кількість невиходів на роботу і рідше залишають команду.
? Розмір команди. Як правило оптимальний розмір команди – 7 людей. При збільшенні розміру команди кожному з її членів стає складніше спілкуватися та взаємодіяти з іншими.
В маленьких командах( 2-4 представника) більше згоди, люди отримують більше задоволення від спільної роботи, ведуть між собою розмови на особисті теми. Відрізняються неформальними взаємовідносинами, не пред’являють лідерам особистих вимог.
Для великих команд ( 12 і більше) характерні розбіжності в поглядах, часто виникають конфлікти, пред’являють лідерам багато вимог, оскільки прийняття рішень носить централізований характер, а участь у цьому членів команди обмежена. Крім того для них нехарактерні дружні відносини між всіма учасниками. В великих командах складніше задовольнити потреби учасників.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок