Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Менеджмент -> Українською дипломна робота: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель». / сторінка 12

Назва:
Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
72,53 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Тоді ж визначаються базові правила, формується попередня структура команди. Тут існує високий ступінь невизначеності щодо цілей, структури та лідерства. Ця стадія завершується, коли члени команди починають думати про себе, як про частину команди.
- Збурення. Розпочинається не так швидко. У цей час ще може не бути єдності, з’являються неадекватні способи взаємодії. Водночас деякі члени команди можуть спробувати самоутвердитися як лідери або відігравати головну роль у формуванні порядку денного команди. Це період протистоянь усередині групи. Члени групи погоджуються з існуванням команди, але опираються контролю, який група покладає на особистість. Може виникнути конфлікт, хто буде контролювати команду.
- Нормалізація. Вона починається з вибуху активності. У цей час кожна особа починає усвідомлювати і сприймати один одного. Це етап налагодження тісних стосунків, члени команди починають демонструвати здатність до співпраці. Цей етап завершується, коли структура команди утверджується і члени команди поділяють спільний для всіх набір сподівань щодо відповідної ділової поведінки.
- Виконання. Розвивається повільно. Команда починає зосереджуватися на поставленому завданні. Починається взаємодія і зусилля спрямовують на досягнення мети. Структуру команди вже не обговорюють, вона діє як злагоджений механізм.
- Для тимчасових команд – тих, що мають обмежене коло завдань для виконання, - існує ще етап розпуску. На цьому етапі команда готується, щоб розійтись. Високий рівень виконання завдання вже не є для членів команди найвищим пріоритетом. Натомість їхня увага спрямована на згортання діяльності.
Деякі дослідники доводять, що ефективність робочих підрозділів збільшується на подальших етапах, але важко сказати, що саме робить команду ефективнішою. Додаток Г [ 14,с.367-369] і [10,с.466-467].
Дещо інша характеристика етапів створення команди [19,с.224-227] :
Адаптація. На цьому етапі відбувається пошук членами групи оптимального способу вирішення завдань. Відбувається пошук взаємоприйнятої поведінки в команді. Члени групи зустрічаються з відчуттям настороженості, а результативність низька, так як її учасники ще не знайомі і не впевнені один в одному.
Групування і кооперація. Етап характеризується об’єднанням по симпатіях та інтересах. Починає утворюватися групова самосвідомість на рівні окремих підгруп, які формують перші інтрагрупові норми. Тут вперше виникає вже сформована група з чітко вираженим відчуттям «МИ».
Нормування діяльності. Розробляються принципи групової взаємодії і нормується або область внутрішньо групових комунікацій, або область колективної діяльності. Добре підготовлена, єдина у організаційному та психологічному плані група може перетворитися в групу – автономію, для якої характерні замкнутість на своїх цілях, егоїзм.
Функціонування. Це стадія прийняття рішень для успішного вирішення завдання. Формується ролева структура команди. Група відкрита для виявлення та розв’язання конфліктів. На цьому етапі досягається вищий рівень психологічної зрілості, відзначається високий рівень підготовленості, єдність, характерна для командної субкультури.
Різні автори по-різному виділяють основні етапи формування команд. Так Д.Уітмор виділяє три етапи – входження, захист, співробітництво. Бойєт Д.Г., Д.Т.Бойєт :формування, долання шторму, повернення до норми, нормальна діяльність. Детальніше можна розглянути такі стадіїї: формування, конфлікт, ефективне функціонування.
Формування – це стадія вивчення. Члени команди поруч з хвилюванням, викликаним новизною ситуації, відчувають невпевненість. Кожен внутрішньо оцінює здібності та позиції інших. В книзі Пітера Шолтеса та його колег цю стадію порівнюють з поведінкою людей , які стоять коло річки і пробують воду ногами, вагаючись чи варто купатися. На цій стадії особливих досягнень від команди марно очікувати. Щоб успішно провести команду через цей етап, необхідно:
Визначити членів команди;
Допомогти краще пізнати один одного;
Дати команді чітку ціль;
Надати інформацію, необхідну для початку роботи;
Включити членів команди в узгодження і розробку планів, уточнення ролей і визначення способів спільної роботи;
Постійно здійснювати обмін матеріалами, інформацією та досвідом;
Проводити зустрічі у вільній демократичній обстановці, де кожен може поділитись своєю точкою зору;
Налагодити неформальне спілкування за межами роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
Дипломна робота на тему: Організація та характеристика командної роботи на ТК«Буковель».

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок